poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 20:01, Draxvoxdor napisał:

Prawda. Ale od tego są mody żeby go zmniejszyć;]

Ale zrozum SPAM to jest nieodzowny element każdego forum ;] Bez spamu nie ma użytkowników ;] To coś jak 5-ty element :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z nudów popatrzylem na moje statystyki no i wywnioskowalem że już prawie rok jak piastuje urząd brygadzisty. No i ta okoliczność troche napędzila mi refleksjii na temat jakie to piękne życie na tym stanowisku, no bo tak:
- Ma się pod dowodzeniem grupe nizbyt rozgarniętych budowlańców
- Pensja w miare choć wolal bym 10.000 €
- No i nikt z podwladnych nie odważy się ciebie obrzucić blotem :D
Eeech... brakuje mi tylko troche urlopu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do roboty to ja wole jeszcze chodzić XD. A co do delegacjii to nie, bo co będzie jak mnie wyślą do brazylii? No chyba że dadzą tlumacza i wóz pancerny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wiesz, to głupi stereotyp. Wiele rzeczy dałoby się zrobić, ale czasami brakuje nam chęci i pomysłu. Skoro piratów się tutaj nie toleruje, dostają bany itd. to dlaczego nie zrobią czegoś ze spamerami? Takie pouczanie i komentowanie głupich postów innych ma wady i zalety. A kłótnie są z wielu powodów. Z tym dosoleniem masz rację, a najczęściej opiera się to na fałszywych oskarżeniach... Nie mówię o banowaniu za spam, owszem każdy może ten raz ,czy dwa coś napisać. Ale gdyby moderatorzy częściej zwracali uwagę, no to jak ktoś 50 raz pisze ,że nie może się doczekać awansu... Dopiero za drugim razem ostrzeżenie ,aż w końcu degrad. Bo sam przyznaj, w tym temacie można rozmawiać o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 09:55, NFSU2.00 napisał:

Do roboty to ja wole jeszcze chodzić XD. A co do delegacjii to nie, bo co będzie jak
mnie wyślą do brazylii? No chyba że dadzą tlumacza i wóz pancerny :D

Do Brazylii wybrałbym sie z miłą chęcią, ale w czasie karnawału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:46, Phelela napisał:

Wkońcu jestem Przewodniczącym <jupi> :D:D Nareszcie nadeszła ta chwila

Gratki :)

@gaax Dla Ciebie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:46, Phelela napisał:

Wkońcu jestem Przewodniczącym <jupi> :D:D Nareszcie nadeszła ta chwila

Więc system jest dziś nadzwyczaj hojny :) Mi się po prawie roku udało awansować na Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:48, gaax napisał:

> Wkońcu jestem Przewodniczącym <jupi> :D:D Nareszcie nadeszła ta chwila
Więc system jest dziś nadzwyczaj hojny :) Mi się po prawie roku udało awansować na Sekretarza.

Nom gratuluje to już poważniejszy status :P , przedemną jeszcze długa droga do sekretarza ;}

PS.mógłbym prosić twoje gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:49, Phelela napisał:

Nom gratuluje to już poważniejszy status :P , przedemną jeszcze długa droga do sekretarza
;}


Więc nie zbłądź i znajdź przewodnika xF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:46, Phelela napisał:

Wkońcu jestem Przewodniczącym <jupi> :D:D Nareszcie nadeszła ta chwila

No to wielkie gratulacje to już jest naprawde dobry poziom :D ja wciąż czekam na Brygadziste i doczekac się nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może ktoś pomorze dlaczego wciąż nie awansowałem napisałem ponad 500 postów Przodownikiem a jeden z użytkowników w moich znajomych napisał ponad 300 jako Przodownik i awansował wiec nie rozumiem dlaczego ja nie awansowałem już mam prawie 600 postów napisanych tylko Przodownikiem co się dzieje dlaczego nie awansowałem ktoś mi wyjaśni dlaczego czy to jakiś błąd czy co ??

(I sory za post pod postem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:01, Phelela napisał:

:F , przeczytaj jeszcze raz przypięty post i pomyśl ;) , liczy się czas na forum a nie
liczba postów :)


No właśnie i to też mnie dziwi gdyż na forum spędzam dużo czasu więc nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 13:48, gaax napisał:

Więc system jest dziś nadzwyczaj hojny :) Mi się po prawie roku udało awansować na Sekretarza.

Nosz i Ty kolejny ;P... No, ale staż masz dłuższy, więc jednakowoż Ci gratuluję. A system? Ciekawe, może to Linux...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:02, Kizibono napisał:

No właśnie i to też mnie dziwi gdyż na forum spędzam dużo czasu więc nie wiem o co chodzi
:/


A o to chodzi, że sposób liczenia postów jest analogiczny do tego jaki był na starym forum (plus "ulepszenia"). A na starym forum do punktacji liczyły sie posty wysyłana co godzinę. A mogłeś wciągu dnia zdobyć maks. 4 pkt. bodajże (1 pkt za 1-2 postów wysłanych w odstepie godzinnym, 2 pkt za 3-5, 3 pkt. z 6-11 postów, 4 pkt. za 12 postów). Pisać możesz częściej, tylko te posty do punktacji przyznawanej za aktywność sie nie liczą. Stąd te rozbieżności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2008 o 14:10, Dux napisał:

A o to chodzi, że sposób liczenia postów jest analogiczny do tego jaki był na starym
forum (plus "ulepszenia"). A na starym forum do punktacji liczyły sie posty wysyłana
co godzinę. A mogłeś wciągu dnia zdobyć maks. 4 pkt. bodajże (1 pkt za 1-2 postów wysłanych
w odstepie godzinnym, 2 pkt za 3-5, 3 pkt. z 6-11 postów, 4 pkt. za 12 postów). Pisać
możesz częściej, tylko te posty do punktacji przyznawanej za aktywność sie nie liczą.
Stąd te rozbieżności.


Aha no to teraz rozumiem no cóż pozostaje mi tylko czekac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się