poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 21:14, Bratek196 napisał:

Gratulację, ile siedziałeś na Delegacie. Ciekawe kiedy ja odstanę awans na delegata....

No ja też czekam na delegata ale na pewno go nie dostane wcześniej niż za jakieś przynajmniej pół miesiąca.Ale jak narazie trzeba sie cieszyć Brygadzistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:01, deih napisał:

Czy ja wiem czy koloryzuję z przyjaciółmi? Nie formalnie umawialiśmy się na tak zwane
"małe zjazdy" i było fajnie. My wszyscy tutaj to normalni ludzie , śmieszni i zabawni
tak samo jak na forum :). Wystarczy być na jednym z naszych "spotkań" i samemu się można
przekonać , więc też nie widzę nic dziwnego w tym , że nazywam ich przyjaciółmi :).

Laska gratki to się już nudne robi :P.

No to w takim wypadku dobrego określenia użyłeś. Bo myślałem ,że nie uczestniczyłeś w takowych przedsięwzięciach
;) W takim razie Respect :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz ty, nie wierze to nie realne, to jakiś sen. Wiem że awans nadchodzi niespodziewanie ale żeby aż tak?? Dzięki za gratki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:12, mlynar911 napisał:

No i?? Lubię się chwalić a jak mogę to to robię ;>

No to trudny z ciebie charakterek, nie zazdroszczę osobom z twojego najbliższego otoczenia...

Dnia 08.02.2008 o 21:12, mlynar911 napisał:

Zauważ w czym najwięcej piszę.
Są chyba 2 tematy głupkowate to przyznam ale się tego nie wstydzę. Nie należy się wstydzić
swoich czynów ;>

Tu akurat się zgadzam. Dobrze, że wyraziłeś skruchę XD.

Dnia 08.02.2008 o 21:12, mlynar911 napisał:

>I wydaję mi się też, że starasz się pisać
> na siłę...
Rozwiń tą wypowiedź ...

Po prostu wszędzie ciebie pełno i posty, które piszesz są moim zdaniem, albo przedłużane na siłę, albo na temat, który już nie raz był poruszany i na tyle oczywisty, że nie potrzeba go już powtarzać poraz enty (mówię tu o wypowiedziach, z którymi stykam się bezpośrednio, czyli np., a w zasadzie najczęściej w tym wątku).
A, i jakbyś się czegoś czepiał, to radzę przeczytać te parę linijek w górę raz jeszcze i wychwycić dwa wyrazy, które są kluczem, abyś właśnie tego nie robił ;). Mam nadzieję, ze wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:28, Falconer napisał:

Jak myślicie, zdarzę przed 18 lutego awansować na Delegata?

Nie bo ja będę pierwszy! xD
>Brygadzistę mam od 31 Grudnia
A nie mówiłem :P, ja mam od 24.12
Bądź aktywny i nie spamuj to może, może.
BTW.A co jest 18 lutego? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:30, rafekx 12 napisał:

A ja mam pytanie do bardziej doświadczonych użytkowników,czy mam szanse na w miare szybki
awans na Brygadziste?Będe wdzieczny za odp.Popzdro

Przedewszystkim musisz być aktywny to moze bardzo duzo musisz pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gratulacje dla mnie się skończyły, to dziękuję wszystkim, życząc im jednocześnie rychłych awansów :)

PS. Oszczędny jestem, przed spamem się wzbraniam, tak wysoki awans omówiłem w dwóch postach ;P Laska wzorem cnót forumowych? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:32, loytartoreto napisał:

> Jak myślicie, zdarzę przed 18 lutego awansować na Delegata?
Nie bo ja będę pierwszy! xD

Jeszcze zobaczymy... :)

Dnia 08.02.2008 o 21:32, loytartoreto napisał:

>Brygadzistę mam od 31 Grudnia
A nie mówiłem :P, ja mam od 24.12

Jakąś tam szanse masz, ale ja wygram oczywiście :]

Dnia 08.02.2008 o 21:32, loytartoreto napisał:

Bądź aktywny i nie spamuj to może, może.

Ja i spam? Daj spokój. Zawsze piszę 10-15 postów dziennie i to nie w zabawach tylko konkretnych tematach :]

Dnia 08.02.2008 o 21:32, loytartoreto napisał:

BTW.A co jest 18 lutego? ;D

Moje urodziny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:28, Falconer napisał:

Jak myślicie, zdarzę przed 18 lutego awansować na Delegata?

Wiesz co mam pomysł. Weź zerwij gałązę oliwną udaj się do Delf i zapytaj tamtejszej wyroczni:D
>Brygadzistę mam od 31 Grudnia
Teoretycznie powinieneś zdążyć. Teoretycznie czyli jeśli wyrabiasz średnią 3 posty pisane w conajmniej odstępie godziny od drugiego na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:37, Falconer napisał:

Jeszcze zobaczymy... :)

No zobaczymy xP

Dnia 08.02.2008 o 21:37, Falconer napisał:

Jakąś tam szanse masz, ale ja wygram oczywiście :]

Tak, tak może frytki do tego :P.

Dnia 08.02.2008 o 21:37, Falconer napisał:

Ja i spam? Daj spokój. Zawsze piszę 10-15 postów dziennie i to nie w zabawach tylko konkretnych
tematach :]

No przyznaj się, przecież każdy lubi sobie pospamować ;D.

Dnia 08.02.2008 o 21:37, Falconer napisał:

Moje urodziny :>

Łeee to ja nie chce czekać do 26 Marca na Delegata xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 21:18, mlynar911 napisał:

No to w takim wypadku dobrego określenia użyłeś. Bo myślałem ,że nie uczestniczyłeś w
takowych przedsięwzięciach

No wtedy to na pewno miałbym inne zdanie. Chociaż nie wiem czy tak znacząco rożniłoby się od tego tam wyżej :).

Dnia 08.02.2008 o 21:18, mlynar911 napisał:

;) W takim razie Respect :p

:) A dzięki dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 21:23, gothicsheep napisał:

No to trudny z ciebie charakterek, nie zazdroszczę osobom z twojego najbliższego otoczenia...

No i dlaczego od razu taki niemiły jesteś co ?? To ,że tobie nie odpowiada to co ja piszę to nie znaczy ze wszystkim. Lepiej jest mieć się czym chwalić niż wymyślać bajki albo w ogóle niemieć czym.
>. Mam nadzieję,

Dnia 08.02.2008 o 21:23, gothicsheep napisał:

ze wiesz o co mi chodzi.

Może tak ... może nie .... kto wie ;>

Ty także święty nie jesteś
"Opisz poprzednika - zabawa" (80, 0.52% wszystkich)
i także piszesz sporo w tym wątku
"Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum" (133, 0.29% wszystkich)
Masz nawet więcej postów napisanych tutaj niż ja ;> nie rozumiem czego się czepiasz.

>Po prostu wszędzie ciebie pełno i posty, które piszesz są moim zdaniem, albo przedłużane na siłę, albo na >temat, który już nie raz był poruszany i na tyle oczywisty, że nie potrzeba go już powtarzać poraz enty (mówię >tu o wypowiedziach, z którymi stykam się bezpośrednio, czyli np., a w zasadzie najczęściej w tym wątku).
>A, i jakbyś się czegoś czepiał, to radzę przeczytać te parę linijek w górę raz jeszcze i wychwycić dwa wyrazy, >które są kluczem, abyś właśnie tego nie robił ;)
Nie wszędzie. Bo aż w tak wielu tematach nie piszę. A ,że się na moje wypowiedzi natykasz to nie mój problem ;>
Co do powtarzania to jednak jest to potrzebne. Bo niektórzy nie lubią szperać w poprzednich kartach to wolą zapytać wprost a ja jak wypada gramowiczowi pomagam im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 22:41, mlynar911 napisał:

> No to trudny z ciebie charakterek, nie zazdroszczę osobom z twojego najbliższego
otoczenia...
No i dlaczego od razu taki niemiły jesteś co ??

O tym, że jestem niemiły sam już sobie śpiewkę dorabiasz. Po prostu wyrażam swoją opinię na ten temat, a być może nawet i stwierdzam fakt ;]...

Dnia 08.02.2008 o 22:41, mlynar911 napisał:

To ,że tobie nie odpowiada to co ja piszę
to nie znaczy ze wszystkim.

Nooo. Więc czego, przeproszeniem, piejesz?

Dnia 08.02.2008 o 22:41, mlynar911 napisał:

Lepiej jest mieć się czym chwalić niż wymyślać bajki albo w ogóle niemieć czym.

Taki to dialog z chwalipiętą...

Dnia 08.02.2008 o 22:41, mlynar911 napisał:

>. Mam nadzieję,
> ze wiesz o co mi chodzi.
Może tak ... może nie .... kto wie ;>

I do czego się to ma teraz odnosić skoro całkowicie przestawiłeś szyk posta?

Dnia 08.02.2008 o 22:41, mlynar911 napisał:

Ty także święty nie jesteś
"Opisz poprzednika - zabawa" (80, 0.52% wszystkich)
i także piszesz sporo w tym wątku

A widziałeś moje posty tam zawarte? Długie, na temat. Apropo tematu, to jest on jedną z nielicznych zabaw (jedyną?), którą na forum bardzo lubię i z chęcią się tam udzielam. Bo nie dość, że ćwiczysz swój warsztat literacki i niekiedy wyobraźnie, to pokusa przekonania się, co sądzi o tobie druga osoba jest czasami nie do przebicia ;).

Dnia 08.02.2008 o 22:41, mlynar911 napisał:

"Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum" (133, 0.29%
wszystkich)
Masz nawet więcej postów napisanych tutaj niż ja ;> nie rozumiem czego się czepiasz.

Ano tego, o czym wcześniej pisałem. Po prostu nie chwal się na lewo i prawo, jak ty to szybko awansowałeś, bo jakbym chciał, to i ja bym to uczynił. Ale po co? Po co pisać dla rangi? Toż to mija się z celem...

Dnia 08.02.2008 o 22:41, mlynar911 napisał:

>Po prostu wszędzie ciebie pełno i posty, które piszesz są moim zdaniem, albo przedłużane
na siłę, albo na >temat, który już nie raz był poruszany i na tyle oczywisty, że nie
potrzeba go już powtarzać poraz enty (mówię >tu o wypowiedziach, z którymi stykam
się bezpośrednio, czyli np., a w zasadzie najczęściej w tym wątku).
>A, i jakbyś się czegoś czepiał, to radzę przeczytać te parę linijek w górę raz jeszcze
i wychwycić dwa wyrazy, >które są kluczem, abyś właśnie tego nie robił ;)
Nie wszędzie. Bo aż w tak wielu tematach nie piszę. A ,że się na moje wypowiedzi natykasz
to nie mój problem ;>
Co do powtarzania to jednak jest to potrzebne. Bo niektórzy nie lubią szperać w poprzednich
kartach to wolą zapytać wprost a ja jak wypada gramowiczowi pomagam im.

Nowym może i tak, ale już przy Brygadzistach, czy też nawet Przodownikach takiej potrzeby nie widzę... Choć i tak wszystko zależy od stopnia rozgarnięcia użytkownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ranybosskie... wrzućcie na luz... Btw. Są tematy, które mają punktogenne strefy :) Ale są to tematy dla mnie na razie nudne, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując.
Każdy lubi pisać tam gdzie chce. Każdy ma swoje miejsce na forum. I każdy pisze co mu ślina na język przyniesie. A ,że niektórym to czasami ciąży to ... ;] Jeżeli tak Ci to przeszkadza to ograniczę swoje przechwałki. Ale awansować w takim czasie to jest sztuuuka ;> Jeszcze co do pisania na siłę. To kompletnie się myli piszę bo piszę. Chce dobierać dużo słów ,żeby potem na maturze z polskiego nie mieć problemów. Cytując ludzi z fotka.pl "Jestem jaki jestem" żałosny ten tekst jest ,ale tutaj troszeczkę pasuje ;p

Pozdro,Peace Koniec tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 08:41, mlynar911 napisał:

przeszkadza to ograniczę swoje przechwałki. Ale awansować w takim czasie to jest sztuuuka ;>

LOL Awans na forum nazywasz sztuką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to mi się trafia awans po przekroczeniu liczby 300 postów, tochyba jakaś moja szczęśliwa liczba :D, a awanse to mi się dwa zdarzyly wieczorem i to chyba pod rząd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się