poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 18:21, gothicsheep napisał:

Rzeczywiście, jakoś ostatnio dobra passa mnie nie opuszcza :>. Szczególnie tu na gramie,
choć w codziennym szarym życiu też źle nie jest ;D.

No i tak powinno być ;) Swoją drogą mogłeś z czegoś zrezygnować , no wiesz albo z awansu albo z najlepszego avka ;P Nie mniej jednak czasami przysłowiowe dwa grzyby do barszczu są bardzo przydatne ;)
Gratuluję również awansu osobą, które również go otrzymały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 10:18, Rusell napisał:


> przeszkadza to ograniczę swoje przechwałki. Ale awansować w takim czasie to jest
sztuuuka ;>
LOL Awans na forum nazywasz sztuką?

Nie sam awans tylko czas w jakim to nastąpiło ;] ale już temat skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:17, mlynar911 napisał:

>
> > przeszkadza to ograniczę swoje przechwałki. Ale awansować w takim czasie to
jest
> sztuuuka ;>
> LOL Awans na forum nazywasz sztuką?
Nie sam awans tylko czas w jakim to nastąpiło ;]

I to jest sztuka? Szybkosc awansu? :D Nie wierze własnym oczom, jak mozna tak bredzic :D Chociaż z drugiej strony masz racje, :) sa dzieci które całymi dniami przesiadują na forum i kiedy juz dostaja upragniony awans przez trzy dni nie mogą zasnąc z podniecenia. Pozniej wchodza na forum i rozglaszają wszystkim jak to oni szybko i w ogól wspaniale awansowali. W koncu ktos sie zirytuje i wypomni takiemu rozradowanemu userowi ze wiekszosc forum ma w d*pie z jaka szybkoscią awansował, a taki powie ze awansowac szybko to sztuka.
To taka mala aluzja do ostatnich 2 stron tematu. Poza tym takimi bredniami utwierdzasz userow w przekonaniu, ze polowa tego forum jest tu tylko dla statusow. Moge sie zalozyc o skrzynke piwa ze zaraz wstawisz ograny do bólu tekst w stylu "ja tu jestem zeby fajnie rozmawiac etc status to tylko taki mily dodatek!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 08:41, mlynar911 napisał:

Reasumując.
Każdy lubi pisać tam gdzie chce. Każdy ma swoje miejsce na forum. I każdy pisze co mu
ślina na język przyniesie.
A ,że niektórym to czasami ciąży to ... ;]

...nie mają już prawa do wyrażenia własnej opinii na ten temat? Nie osłabiaj mnie...

Dnia 09.02.2008 o 08:41, mlynar911 napisał:

Jeżeli tak Ci to przeszkadza to ograniczę swoje przechwałki. Ale awansować w takim czasie to jest sztuuuka ;>

No to słabo w takim razie widzę tą twoją maturkę z polskiego, skoro pisząc zdania plączesz się w nich i zaprzeczasz sam sobie...

Dnia 09.02.2008 o 08:41, mlynar911 napisał:

Jeszcze co do pisania na siłę. To kompletnie się myli piszę bo piszę. Chce dobierać
dużo słów ,żeby potem na maturze z polskiego nie mieć problemów.

Czyli chcąc nie chcąc piszesz jednak na siłę, bo sam mówisz, że "chcesz dobierać dużo słów". Ale chcieć, to nie znaczy musieć...

Dnia 09.02.2008 o 08:41, mlynar911 napisał:

Cytując ludzi z fotka.pl "Jestem jaki jestem" żałosny ten tekst jest ,ale tutaj troszeczkę pasuje ;p

To Jezus ma konto na fotce? Ciekawe, doprawdy...

Dnia 09.02.2008 o 08:41, mlynar911 napisał:

Pozdro,Peace Koniec tematu ;)

Oj tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:17, rob006 napisał:

Kelner! Podwójną porcję spamu poproszę! ;P

Gratuluję Sekretarza :D Nie ma co, dużo sie naspamiłeś xD Ale to i tak nic, przy tym, ile będziesz zmusił teraz spamić na WT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 10:22, NFSU2.00 napisał:

Ostatnio to mi się trafia awans po przekroczeniu liczby 300 postów, tochyba jakaś moja
szczęśliwa liczba :D, a awanse to mi się dwa zdarzyly wieczorem i to chyba pod rząd xD


To i tak nie zależy od ilości postów ale ich jakości. Im lepiej piszesz tzw. z sensem i na temat tym mniej postów potrzeba ci na awans. Można sobie wyspamować 600 postów jako przodownik i skończyć degradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:17, rob006 napisał:

Kelner! Podwójną porcję spamu poproszę! ;P

Phi! W Przewodniczącym bardziej Ci do twarzy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 11:41, gothicsheep napisał:

To Jezus ma konto na fotce? Ciekawe, doprawdy...

O co znowu Ci chodzi co ??

@Rusell
>Poza tym takimi bredniami utwierdzasz userow w przekonaniu, ze polowa tego forum jest tu tylko dla statusow.
I tak każdy będzie wierzył w co chce
>Moge sie zalozyc o skrzynke piwa ze zaraz wstawisz ograny do bólu tekst w stylu "ja tu jestem zeby fajnie >rozmawiac etc status to tylko taki mily dodatek!"
Jedni są tutaj dla statusów a inni dla samej przyjemności pisania. Każdy ma inne przekonanie. I co ?? straciłeś właśnie skrzynke piwa chyba ;>

Hmm a co do twojej aluzji to sam takie coś przeżyłeś ,że tak wszystko pięknie,ładnie opowiedziałeś ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:50, Igor FCBayern napisał:

> Kelner! Podwójną porcję spamu poproszę! ;P
Phi! W Przewodniczącym bardziej Ci do twarzy... ;)


Mówisz?... Czekaj, zaraz założę temat, że "Bódo i walgież som gópi!" - to powinno załatwić sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 12:53, mlynar911 napisał:

Jedni są tutaj dla statusów a inni dla samej przyjemności pisania. Każdy ma inne przekonanie.
I co ?? straciłeś właśnie skrzynke piwa chyba ;>

To był sarkazm. I tak widac ze wypowiadasz sie w duzej mierze do statusu

Dnia 09.02.2008 o 12:53, mlynar911 napisał:

Hmm a co do twojej aluzji to sam takie coś przeżyłeś ,że tak wszystko pięknie,ładnie
opowiedziałeś ?? ;>

Nie. Wystarczyło przeczytac Twoje posty w tym temacie
Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego?? Może i piszę dla statusu przeszkadza?? Każdy pisze jak chce. A to ,że ty jesteś taki prawy i tylko piszesz dla przyjemności to mało mnie interesuje.

Za to z twoich można wiele wyczytać ,że się strasznie lubisz wszystkiego czepiać ,że idealny świat to jest taki w którym sam żyjesz i wszystko co inne jest złe i bee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:02, mlynar911 napisał:

No i co z tego?? Może i piszę dla statusu przeszkadza?? Każdy pisze jak chce. A to ,że ty jesteś taki prawy i
tylko piszesz dla przyjemności to mało mnie interesuje.

Nie, absolutnie mi nie przeszkadza jak ktos pisze tylko dla statusu, najczesciej po prostu takie dziecko wysmiewam i na tym poprzestaje, ale jak wchodze do tego tematu i widze niektóre Twoje posty, w ktorych opisujesz swoja droge do awansu, że bardzo szybko awansowales, ze w ogole nie spamujesz i starasz sie pisac z sensem to mnie krew zalewa. Kogo to obchodzi?

Dnia 09.02.2008 o 13:02, mlynar911 napisał:

idealny świat to jest taki w którym sam żyjesz i wszystko co inne jest złe i bee.

Ale że co? Człowieku, o czym ty do mnie rozmawiasz? To zdanie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:17, rob006 napisał:

Kelner! Podwójną porcję spamu poproszę! ;P

Powiedzmy, że już tylko gratuluję, bo na więcej słów jakoś już ochoty nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:08, Rusell napisał:

> No i co z tego?? Może i piszę dla statusu przeszkadza?? Każdy pisze jak chce. A
to ,że ty jesteś taki prawy i
> tylko piszesz dla przyjemności to mało mnie interesuje.
Nie, absolutnie mi nie przeszkadza jak ktos pisze tylko dla statusu, najczesciej po prostu
takie dziecko wysmiewam i na tym poprzestaje, ale jak wchodze do tego tematu i widze
niektóre Twoje posty, w ktorych opisujesz swoja droge do awansu, że bardzo szybko awansowales,
ze w ogole nie spamujesz i starasz sie pisac z sensem to mnie krew zalewa. Kogo to obchodzi?

Dobra może i rzeczywiście przesadziłem z przechwałkami. Ale to może dlatego ,że kiedyś na forum cd project też bardzo chciałem awansować i nie wyszło bo dostałem bana też za takie coś. tylko się koleś mnie czepił ,że wale błędy ortograficzne. Raz mi się zdarzyło ,że napisałem "łużko" i potem była kłótnia i ban dla mnie. Nie chcę się kłócić bo znowu coś złego wyniknie. Ale co do spamowania to nie spamuje bo w każdym poście staram się zawierać jak najwięcej treści związanych z tematem. Więc ja przyznaję Ci racje i zostańmy przyjaciółmi co ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:17, Liqid napisał:

> Kelner! Podwójną porcję spamu poproszę! ;P
Powiedzmy, że już tylko gratuluję, bo na więcej słów jakoś już ochoty nie mam...


Łeee... :( a to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się