poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 14:15, olki77 napisał:

Magi co za lans z tym "Gramowiczka Roku 2007" :) A co tych wysokich statusów :P Proponuje
Reset :D

Ano fajnie by było :)). Znowu poczuć ten smak szybkiego awansowania ;p.

Yahoo Wreszcie się doczekałes gratulację :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 14:15, olki77 napisał:

A co tych wysokich statusów :P Proponuje Reset :D


Ej no dajcie mi sie nacieszyć :)
Poza tym nie wiem czy reset byłby dobrym pomysłem bo i tak jeszcze 95% użytkowników gram.pl nie doszło do połowy skali, więc ... ;D

deih ---> No w końcu stało się nieuniknione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki reset? Coś wam się w główkach poprzestawiało:) Niby nie piszą dla statusu a tu takie coś! Chcecie szybkie awanse? No to zaliczcie sobie degrada i od początku:) Lub załóżcie drugie konto:P Reset się baranom zachciało..^_^

Resetu nie będzie:) Ba na starym forum było WT około setka więc tutaj jeszcze długa droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci żebyś nie złapał degradację bo byś się załamał.... Jak się zdenerwowałem gdy dostałem degrada po tym gdy parę dni awansowałem na brygadę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałeś się swojego jędrnego brzuszka w P(rzewodniczącym):) Gratulacje i witam w naszym kółku. Dzisiaj mamy zaplanowane szydełkowanie. Ja robię serwetkę a ty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 14:23, Bratek196 napisał:

Życzę ci żebyś nie złapał degradację bo byś się załamał.... Jak się zdenerwowałem gdy
dostałem degrada po tym gdy parę dni awansowałem na brygadę.....


Ja jeszcze nie dostałem degrada. Może dojdę do własnotytułowca bez przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:00, sprite39 napisał:

> Życzę ci żebyś nie złapał degradację bo byś się załamał.... Jak się zdenerwowałem
gdy
> dostałem degrada po tym gdy parę dni awansowałem na brygadę.....

Ja jeszcze nie dostałem degrada. Może dojdę do własnotytułowca bez przeszkód.

Tak jeszcze 2 lata i 5 miesięcy i spokojnie będziesz go miał :). Pamiętaj , że musisz się udzielać praktycznie codziennie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:01, deih napisał:

> Ja jeszcze nie dostałem degrada. Może dojdę do własnotytułowca bez przeszkód.
Tak jeszcze 2 lata i 5 miesięcy i spokojnie będziesz go miał :). Pamiętaj , że musisz
się udzielać praktycznie codziennie :D.


No, staram się, choć nie zawsze się udaje. Naprawdę to mi zależy na dojściu do twojej rangi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, ja tam teraz gonię na delegata, więc mam pytanie czy zdążę do końca lutego awansować na delegata ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:05, sprite39 napisał:

No, staram się, choć nie zawsze się udaje. Naprawdę to mi zależy na dojściu do twojej
rangi. :)

Proszę, nie wmawiaj mi, że jesteś kolejnym userem, którego do pisania skłaniają rangi i ich coraz wyższe stopnie :/... Oj, niedobrze się dzieje, niedobrze... Forum internetowe, jak sama nazwa zresztą wskazuje, to miejsce na dyskusję za pośrednictwem sieci. A statusy mają być tylko odzwierciedleniem doświadczenia/stażu/obeznania z nim. Ewentualnie miłym dodatkiem. Ktoś powie - to dlaczego w ogóle one są? Ano, z prostych przyczyn, że gdyby nie one, to ciężko by było wyciągać kary, bo praktycznie jedyną słuszną metodą ugaszenia temperamentu usera byłby ban. A druga sprawa, to wiadomo, że taki podział przyciąga ludzi, bo każdy chce być przecież wyżej. Ale sami powiedzcie na ile osób trafi się porządny forumowicz, któremu stopnie będą całkowicie obojętne? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:20, Bratek196 napisał:

Mam pytanie gdy się jest WT, to ile można razy zmienić swój tytuł ???

Masz odpowiedź - nieskończoną ilość razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:21, gothicsheep napisał:

> Mam pytanie gdy się jest WT, to ile można razy zmienić swój tytuł ???
Masz odpowiedź - nieskończoną ilość razy.

Non stop krążą po forum legendy, że po iluśtam zmianach WT taki już zostaje na wieki. Normalnie jak opowieści o duchach :-P

Wyobraźcie sobie zostać na ever z tytułem "Mr. Monday", który chcieliśmy zmieniać codziennie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:29, songohanssj2 napisał:

Dobrze by było miec WT, a ja jestem dopiero robotnikiem. Dłuuuuga droga przedemną.


Akurat do przodownika długo nie trzeba ale później na Brygdziste, Delegata i wyżej i wyżej to naprawdę dużo pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff każdego czeka długa droga... Byle nie spamować i brnąć naprzód, ale to nie takie proste ;P

@Sephirath ---> Bujasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 16:30, Sephirath napisał:

Non stop krążą po forum legendy, że po iluśtam zmianach WT taki już zostaje na wieki.
Normalnie jak opowieści o duchach :-P

Gdyby tak było, to Kukowsky już dawno przestałby swój tytuł zmieniać. A on to robi niemal codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 16:31, Kizibono napisał:

> Dobrze by było miec WT, a ja jestem dopiero robotnikiem. Dłuuuuga droga przedemną.


Akurat do przodownika długo nie trzeba ale później na Brygdziste, Delegata i wyżej i
wyżej to naprawdę dużo pracy ;)

A tobie ile zajął awans na przewodnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się