poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 10:12, Union Pacific napisał:

O przepraszam, ja zawsze staram się zapoznać z przypiętym wątkiem zanim napiszę. Od tego
to przecież jest.


O przepraszam :) nie zaznaczyłem że chodziło mi o "NIE WSZYSTKICH" :) Ja również staram się czytać przypięte posty jeśli takowe się pojawiają. Ale nowi raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kłopot, moze sie nie znam, za krótko jestem jeszcze na gramie, ale dość dlugo czekam już na kolejny stopień (brygadziste jak widać) dokładnie czekam już 36 dni (czy cos koło tego) prosiłbym o jakieś wyjaśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL. Przecież nie dostaniesz awansu za dni spędzone na gramie... Musisz pisac posty (MĄDRE) i nie spamować, to może dostaniesz awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:26, PRINCE JANEK napisał:

Ech mądre czy głupie co to za różnic niby? Post to post przecież.

To że głupie posty to spam... Na gramie jesteś długo, i chyba sam wiesz jak się kończy za pisanie głupich postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:26, PRINCE JANEK napisał:

Ech mądre czy głupie co to za różnic niby? Post to post przecież.

No właśnie. Awansować można pisząc zarówno głupie jak i mądre posty. Problem w tym, że za głupie można też dostać ostrzeżenie czy degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:24, NuGGet napisał:

LOL. Przecież nie dostaniesz awansu za dni spędzone na gramie... Musisz pisac posty (MĄDRE)
i nie spamować, to może dostaniesz awans.

Noi bądź tu mądry :). Jedni piszą że liczy się czas a nie ilośc napisanych postów, a inni na odwrót. Moim zdaniem to powinno się równoważyć. Z resztą Przy postach (80% mądrych jak to nazwałeś) i czasie spędzonym na forum dziwie się ze nie dostałem awansu, ale nie to że chce robić afere, tylko po prostu chcę wiedzieć dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczą się posty napisane co jakiś odstęp czasowy - przyjęło się, że co godzinę. Szczegółów nie zna nikt, ale także się mówi o punkcie za każdy post/godzinę. Dzienny limit to 4 punkty. Ale to tylko się tak mówi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:35, Sephirath napisał:

Liczą się posty napisane co jakiś odstęp czasowy - przyjęło się, że co godzinę. Szczegółów
nie zna nikt, ale także się mówi o punkcie za każdy post/godzinę. Dzienny limit to 4
punkty. Ale to tylko się tak mówi :>

heh, no dobra :)... dzięki wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:35, Sephirath napisał:

Liczą się posty napisane co jakiś odstęp czasowy - przyjęło się, że co godzinę. Szczegółów
nie zna nikt, ale także się mówi o punkcie za każdy post/godzinę. Dzienny limit to 4
punkty. Ale to tylko się tak mówi :>

Ciekawe czy jak bym napisał 200 postów średnio po 200 znaków, to też bym dostał tylko cztery punkty, a może aż cztery? Szkoda że to wszystko jest ukryte i wiedzą to tylko niektórzy. Piszę i piszę i piszę, a awansu ani widu ani słychu, może mam pechowego avatara? Któż to wie, któż to wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 14:00, Head Master napisał:

Ciekawe czy jak bym napisał 200 postów średnio po 200 znaków, to też bym dostał tylko
cztery punkty, a może aż cztery? Szkoda że to wszystko jest ukryte i wiedzą to tylko
niektórzy. Piszę i piszę i piszę, a awansu ani widu ani słychu, może mam pechowego avatara?
Któż to wie, któż to wie?


Przydzielanie awansów i punktów pewnie jest bardzo skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak możesz sobie spekulować , a może jakbym poszedł do siedziby i dał kwiaty Sol bym miał WT odrazu :D
Co do avatara , to on nic nie znaczy można mieć przecież tam wszystko ;] Pozatym tak na przyszłość nie ma co gdybać bo system jest tajny i wątpie żeby ktokolwiek kiedykolwiek go zdradził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 14:08, Kizibono napisał:

Przydzielanie awansów i punktów pewnie jest bardzo skomplikowane.


Mogłoby się tak wydawać po zawiłym poście kolegi, ale wcale tak nie jest. Otóż za pisane przez nas posty są przyznawane punkty. Tylko i wyłącznie od punktów zależy awans i od niczego innego. Punkty przyznawane nam są za posty oddalone od siebie co godzinę. Czli piszesz o 13:00 posta to masz jednego punkta a jak napiszesz jeszcze np. o 14 i 15 to dostaniesz dwa punkty. Dziennie można zdobyć do czterech punktów. Żaden z postów napisanych w ciągu tej godziny nie jest wliczany do punktacji. Chyba jasno to wyjaśniłem. Jeszcze jakieś pytania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 21:28, sir durin napisał:

z tłumaczenia jasne tylko skąd to wiesz


Bo działa na tym forum analogiczny system nalicznia punktów co na starym forum CDP poza tym już kilkakrotnie były rzucane tutaj linki do szczegółowego wyjaśnienia ale gdzieś go zgubiłem. W każdym bądź razie większość ludzi na tym forum trzyma się właśnie tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 21:40, YahooPL napisał:

Bo działa na tym forum analogiczny system nalicznia punktów co na starym forum CDP


tego nie wiesz na 100%. tego nikt z nas nie wie na pewno... :p

Dnia 09.03.2008 o 21:40, YahooPL napisał:

W każdym bądź razie większość ludzi na tym forum trzyma się właśnie tego...


bo nie ma się czego innego trzymać, to jedyna sensowna i w miarę wiarygodna wersja jaka istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 21:44, pizmak666 napisał:

tego nie wiesz na 100%. tego nikt z nas nie wie na pewno... :p


Mimo, że nie mam żadnego oficjalnego potwierdzenia jestem pewien, że tak właśnie działa ten system. Nieraz już na własnych oczach mi sie sprawdzał, że pisałem jakiś post po równej godzinie i akurat awans wpadał. Poza tym z tego co już zauważyłeś pewnie, spamowanie na tym forum również nie wpływa na status. Cóż więc innego mogłoby rządzić tym systemem ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się