poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 17:45, kedzior141 napisał:

No nareszcie w gronie delegatów;]

Gratki. Delegat - naładniejsza ranga ;)
A ja tkwie na Przewodniczącym i już nie długo pójdę w górę ^.^
Update: Nie to jeszcze nie teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 17:45, kedzior141 napisał:

No nareszcie w gronie delegatów;]



Witamy w tym gronie, gdzie pierwsza delegacja ??? Ja już odwiedziłem Bliski Wschód i Mexico City....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 17:45, kedzior141 napisał:

No nareszcie w gronie delegatów;]

No to moje gratulację ;) Normalnie, aż mi się przypomniało jak byłem Delegatem... to tak dawno temu ;P

wip_01
A myślisz, że los jest dla mnie miły? Siedzę na tym Przewodniczącym od ponad 7 miesięcy i nie mam pojęcia co zrobić żeby być Sekretarzem... :( Chyba zacznę znowu pisać w pełni swoich możliwości xD
EDIT
I u mnie też, jeszcze nie teraz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 17:45, kedzior141 napisał:

No nareszcie w gronie delegatów;]

No to szczere gratulacje i dalszych awansów no to teraz o ile sie nie myle to jak najszybciej do przewodniczącego :P??. Ale na razie delegat grzej mi tam już miejsce :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty na sekretarza narzekasz ,a ja tu siedze jak delegat . Z jednym degradem na Brygadziste ( kurde Wiktoria !!!!:) i potem odzyskanym delagcie siedze i pisze . degrad mnie tak czegos nauczył: pisac poprawnie .
awanse zdobywałem w temacie z Company of heroes :) trzba go wiec odwiedzic i napisac cos mądrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:43, Ryan Kam napisał:

Ty na sekretarza narzekasz ,a ja tu siedze jak delegat . Z jednym degradem na Brygadziste
( kurde Wiktoria !!!!:) i potem odzyskanym delagcie siedze i pisze . degrad mnie tak
czegos nauczył: pisac poprawnie .
awanse zdobywałem w temacie z Company of heroes :) trzba go wiec odwiedzic i napisac
cos mądrego :)

Heh... Sekretarz hoho jeszcze bardzo długa droga ja jestem jeszcze Brygadzistą ale po mału zbliżam sie do Delegata a potem dalej i dalej Ale dojście do Sekretarza zajmie około 8 miesięcy może mnie heh. A zresztą kto to wie na razie trzeba skończyć Brygadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytanie: Czy nie zauważyłeś, że post Ryan Kam''a nie był kierowany do Ciebie? Ty na Sekretarza za jakiś rok, może półtora awansujesz, a nie za 8 miesięcy... Za 8 miesięcy to co najwyżej Przewodniczącego się dorobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 18:50, PRINCE JANEK napisał:

Mam do Ciebie pytanie: Czy nie zauważyłeś, że post Ryan Kam''a nie był kierowany do Ciebie?
Ty na Sekretarza za jakiś rok, może półtora awansujesz, a nie za 8 miesięcy... Za 8 miesięcy
to co najwyżej Przewodniczącego się dorobisz...

No nie wiadomo może i za rok może i wcześniej jak już wcześniej mówiłem Kto to wiem ??. A co do Przewodniczącego. Znam takich użytkowników co z Delegata na Przewodniczącego potrafili awansować w ciągu 3 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK - bez przesady :) Nic nie szkodzi , że do mnie napisał . przeciez nie napisałem w poscie TYLKO dla boduczek , każdy to może komentowac :) Życze stopnia tkiego jak Dekerinho6 .

Dekerinho6[/b oraz wszyscy brygadzista to były czasy . ten awans zapamiętałem nabardziej . Pamietam ze pisał przez równy tydzień spam postow . I w końcu jest !!! od razu sie pochwaliłem w tym temacie i wszys mi gratulowlai to był piękny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 17:45, kedzior141 napisał:

No nareszcie w gronie delegatów;]

Gratulacje i życzę szybkiego awansiku na Przedowniczącego =)

Co do samego statusu: myślę, że Delegat pasuje do każdego nicku i chyba faktycznie jest najładniejszą rangą na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:07, Ryan Kam napisał:

PRINCE JANEK - bez przesady :) Nic nie szkodzi , że do mnie napisał . przeciez nie
napisałem w poscie TYLKO dla boduczek , każdy to może komentowac :) Życze stopnia tkiego
jak Dekerinho6 .

Dekerinho6[/b oraz wszyscy brygadzista to były czasy . ten awans zapamiętałem
nabardziej . Pamietam ze pisał przez równy tydzień spam postow . I w końcu jest !!! od
razu sie pochwaliłem w tym temacie i wszys mi gratulowlai to był piękny dzien

Hehe zgadzam sie najlepsza jest chwila awansu choćby z Obywatela na Robotnika ale zawsze to fajnie jak już pod nickiem pisze np. Brygadzista :P a ty jakom byś chciał mieć range w obecnaj chwili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:07, Sarturias napisał:

> No nareszcie w gronie delegatów;]
Gratulacje i życzę szybkiego awansiku na Przedowniczącego =)

Co do samego statusu: myślę, że Delegat pasuje do każdego nicku i chyba faktycznie jest
najładniejszą rangą na forum.

Delegat jest ładny , ale ja wolę własno tytułowca:P Ale nie narzekam, podoba mi się delegat. A do przewodniczącego jeszcze mi dwa miesiące zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:10, kedzior141 napisał:

Dzięki;)

Prince Janek
Ja zazwyczaj piszę w tych samych tematach, widać innych niż ty;)

Jeszcze raz ci gratuluję ale szczerze ci powiem że ładniej to wyglądało jak pod nickiem pisało Brygadzista. W miarę długi nick i długi napis rangi ale teraz też jest spoko grzej mi tam miejsce :P
Dominik000-----> e i tak masz fajnie ty już za niedługo bedziesz przewodniczącym a ja jeszcze brygady nie skończyłem ale dojde i do Delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delegat jest fajny, ale tylko na początku. Potem zaczyna sie niemiłosiernie ciągnąć i ma się wrażenie, że nigdy się nie skończy. W moim przypadku nie było aż tak strasznie - delegatowałem sobie jedynie 3.5 miesiąca, ale jak tak patrze na niektórych gramowiczów to dziękuję Systemowi, że nade mną się zlitował i dał tego Przewodniczącego po tak krótkim czasie ;)
Mi najbardziej podoba się Sekretarz - krótkie, a jak respektowane! :D No i w ogóle jakoś tak poważnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi też bardziej podobał się ''Brygadzista'':) Teraz delegat trochę krótki, ale muszę się przyzwyczaić;] Z kolei przewodniczący może być za długi i co wtedy^^
Grzeję miejsce, wiadomo:P

Ale i tak chyba teraz nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się