poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 15:24, DJ Szlafrok napisał:

Właśnie przyszła mi do głowy pewna myśl, podsumowująca cały ten temat: zwykłe spamowanie,
a jeśli nie, to dyskusja o spamowaniu. Łał.


Pewna wiązanka myśli i skojarzeń rozwiewa moje wątpliwości:

Temat jest wyraźnie o statusach i rangach na forum -> Wynika z tego, że wszystko co wpływa na rangę również jest przynależne do tematu o statusach -> Spamowanie jakby nie patrzeć jest zjawiskiem, które mocno wpływa na status -> Tak więc dyskusja o tym, że spamowanie wpływa lub nie wpływa na status lub co, kto, gdzie spamuje jest również zaliczany do tematu rang.

Oczywiście wszystko w jakiś granicach normy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:50, YahooPL napisał:

Pewna wiązanka myśli i skojarzeń rozwiewa moje wątpliwości:
Oczywiście wszystko w jakiś granicach normy ;-)


Póki Budo nie zostanie Moderatorem Wszechświata, temat pewnie się ledwo ostanie, ale jednak. ;-)
Tak czy inaczej, wiedziałem, że ktoś ładnie zrozumuje łańcuch ''spamowanie -> dyskusja o spamowaniu -> ...''. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:42, THE WITCHER1990 napisał:

> >
>
> Właśnie przyszła mi do głowy pewna myśl, podsumowująca cały ten temat: zwykłe spamowanie,

> a jeśli nie, to dyskusja o spamowaniu. Łał.
Raczej to drugie:p Wiesz jak nie masz ochoty możesz nie pisać, zresztą wydaje mi sie,
że właśnie po to jest taki temat żeby sobie wyjaśnić pewne kwestie:P

Kwestie, podane w temacie już dawno się wyjaśniły odkąd powstały stopnie w tym forum, teraz się tu pisze o awansach i o spamowaniu głównie, z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Dzisiaj mija rok od zalogowania sie na gram.pl (mój)!!! Zrobiłem to u kolegi. Na początku nie pisałem bo nie miałem neta. Tylko czasami pisałem na informatyce w szkole i u cioci. Gdy awansowałem na robotnika bardzo się cieszyłem a było to 09.06.2007 czyli ponad dwa miesiace. Potem tak samo awansowałem na przodownika też się cieszyłem. Gdy juz miałem neta zaczęłem strasznie spamować w zabawach różnego typu np. "masz czy nie masz". W końcu przestałem spamować, bo zrozumiałem, że to forum nie jest tylko do tego, aby pochwalić się awansem i rangą. To forum jest do dyskutowania, przeczytania co inni sądzą o jakiejśtam grze. Przestałem spamować i awansowałem na brygadziste i jestem juz nim niecały miesiąc. Teraz piszę tego posta i planuje kupic x-boxa.
Dziękuje wszystkim że wytzrymali tu ze mna ten rok i moderatorom, że mnie nie zdegradowali, anie nie dali mi bana.
To tyle jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Head Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale powtórzyłeś to co było młócone miliony razy, owszem ten temat służy do chwalenia się i głównie spamowania na temat awansów itd itp. I jeszcze małe pytanko po co piszesz nam o tym "Jak zaczęła się moja przygoda z gram.pl"??Coś takiego to pisze sie na GS'ach To wszystko, a jeśli w jakiś sposób ciebie uraziłem to najmocniej przepraszam. No a poza tym gratki że nie "porzuciłeś" tego forum xD.

PS. Szkoda że nie ma już tego tematu " Jesteś tu pierwszy raz?? Zapraszamy tutaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:46, Head Master napisał:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzisiaj mija rok od zalogowania sie na gram.pl (mój)!!!

I po co tak piejesz? Jakby to kogoś obchodziło...

Dnia 07.04.2008 o 19:46, Head Master napisał:

Zrobiłem to u kolegi.

Eee... No wiesz... Wstydziłbyś się ;P.

Dnia 07.04.2008 o 19:46, Head Master napisał:

/sratatata/

Tak jak wspomniał Prince, to nie jest miejsce na takie bzdury. Jeśli już, to było z tym iść na gsa. Wyobrażasz sobie, co tu by był za burdel, jakby każdy głupi obwieszczał tu takie wątpliwe jubileusze? Bo ja tak...

Dnia 07.04.2008 o 19:46, Head Master napisał:

Teraz piszę tego posta i planuje kupic x-boxa.

A co ma piernik do wiatraka? Ewentualnie co mają pierogi do laysów, jak woli Ola (nie zaprzątaj sobie tym zdaniem głowy, bo i tak nie zajarzysz ;P) ;D.

Dnia 07.04.2008 o 19:46, Head Master napisał:

Dziękuje wszystkim że wytzrymali tu ze mna ten rok i moderatorom, że mnie nie zdegradowali,
anie nie dali mi bana.

Szkoda, że nie jestem moderatorem ;>...

Dnia 07.04.2008 o 19:46, Head Master napisał:

To tyle jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Head Master.

Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd, przepraszam no i się poprawie; przydałoby się go znowu przypiąć bo wielu tzw. niobów nie wie "o co caman?" w udzielaniu się na forum, jednocześnie apeluje do "władz" tego forum o przypięcie tego tematu tzn tematu: " Jesteś tu pierwszy raz?? Zapraszam tutaj!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:04, Alexei Kaumanavardze napisał:

To, że nie jest podpięty nie oznacza że go nie ma;PP


Tego powyższego "pseudoobwieszczenia" komentować raczej nie będę bo jest to szablonowy przykład na post umieszczony w złym miejscu ;P

Co tego tematu, o którym wspomniałeś to zastanawia mnie jego los. Przez wyszukiwarkę nie znajduje go a na górze faktycznie nie jest przypięty. Co się z nim stało lub przez kogo został w tak drastyczny sposób usunięty? Według mnie był dobrym rozwiązaniem i właśnie tam pasowałby post Head Mastera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:26, Deejay napisał:

Heh jak był przypięty, to krzyczli, że go nie chcą... Teraz nie ma, to też źle... ;)

Nigdy nie dogodzisz każdemu :). Tak samo było z całym nowym wyglądem jednym się spodobało drugim nie. To się tyczy też tygodni z daną grą np. nie wszyscy lubili nowe rangi podczas tygodnia CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 15:57, deih napisał:

To się tyczy też tygodni z daną grą np. nie wszyscy lubili nowe rangi podczas
tygodnia CoH.

No to to rzeczywiście było bez sensu... ;) Nikt nie wiedział jaką kto ma rangę :)
Chociaż miało też plusy, wprowadziło trochę świeżości na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 17:02, Deejay napisał:

No to to rzeczywiście było bez sensu... ;) Nikt nie wiedział jaką kto ma rangę :)

Jak to nie? :> Przecież podano co jest co...No ale zamieszania trzeba przyznać było co nie miara.

Dnia 08.04.2008 o 17:02, Deejay napisał:

Chociaż miało też plusy, wprowadziło trochę świeżości na forum :)

Tak , lecz tylko na tydzień ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:12, deih napisał:

> No to to rzeczywiście było bez sensu... ;) Nikt nie wiedział jaką kto ma rangę :)
Jak to nie? :> Przecież podano co jest co...No ale zamieszania trzeba przyznać było
co nie miara.

No wiem, że było podane, ale przecież nie spamiętał nikt po jednym zaglądnięciu co i jak ;)

Dnia 08.04.2008 o 18:12, deih napisał:

> Chociaż miało też plusy, wprowadziło trochę świeżości na forum :)
Tak , lecz tylko na tydzień ^^.

I chwała Bogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:53, Alexei Kaumanavardze napisał:

nie
spotkałem się jeszcze z tematem skasowanym na gram.pl:PP


I raczej nie spotkasz, bo "po co?" ;-) Zawsze lepiej zamknąć, a ewentualną - delikatnie mówiąc - kontrowersyjną treść ocenzurować. A może przyda się jako przykład, jak nie postępować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:35, DJ Szlafrok napisał:

I raczej nie spotkasz, bo "po co?" ;-) Zawsze lepiej zamknąć, a ewentualną - delikatnie
mówiąc - kontrowersyjną treść ocenzurować. A może przyda się jako przykład, jak nie postępować?


Albo ofiara do mojego forumowego strzału ;)
Co do tego tematu dla nowych to była to w miarę dobra inicjatywa, ale jak widać chyba nie wypaliła. Ludzie i tak mieli ten wątek w poszanowaniu a odnośnie mojej osoby to też raczej dobrze wspominać go nie będę. Dostałem tam jedynego jak do tej pory warna, bo trochę odbiegłem z jednym kolesiem od głównego tematu dyskusji. A może to był żart modka? Nie wiem, ale w każdym bądź razie było coś takiego. Szkoda tylko, że go usunęli bo chętnie bym zobaczył tamte posty "Obywatela Yasia" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:53, Alexei Kaumanavardze napisał:

A możliwe, wiesz nigdy nie prosiłem się o bana, więc tam nie pisałem,

E tam od razu bana. Jak pisałeś na temat, to nawet pochwałę od moda dostać mogłeś. Co innego, że to był chyba jedyny wątek, gdzie posypało się tyle degradów. ;)

Dnia 07.04.2008 o 21:53, Alexei Kaumanavardze napisał:

aczkolwiek nie spotkałem się jeszcze z tematem skasowanym na gram.pl:PP

Nic dziwnego, w końcu skasowanego tematu już nie przeczytasz. :P

A było ich wiele. Jeszcze do tej pory mam w pamięci akcję Widka w Boże Narodzenie 2006. Wtedy to ze 20 tematów zostało skasowanych. I to w jedną noc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się