poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 14:11, mlynar911 napisał:

Czyli reasumując nieświadomie ale każdy z userów forum wpływa na nasz awans w górę bądź
spadek w dół :D


można taki wniosek wysnuć :P
ot choćby dzisiejsza noc, forum było puściutkie przez parę godzin, co rzadko się zdarza, żeby nikogo nie było. i choćby nie wiem jaki spamer wpadnie i tak sobie nie popisze, bo niby z kim, nie? to miałeś mniej więcej na myśli?
jeśli tak, to coś w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:32, loli80 napisał:

Takie pytanko czy mając WT można go później zmienić??


Jak uzyskasz WT możesz codziennie lub częściej ;) zmieniać swój tytuł wedle woli ... jest tylko ograniczenie do bodaj 18 znaków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 11:39, pizmak666 napisał:

cały przypięty post jest stary, ale edit buda jest dość nowy...
i nie wiem gdzie i kto Ci powiedział, że niektóre tematy mają wolniejszy system naliczania,
ale ja to słyszę pierwszy raz...
no i ilość znaków się nie liczy na szybkość awansu, wystarczy spojrzeć po osobach piszących
w tematach quizach itp. krótkie posty piszą, a awansują tak samo jak inni..

Z tego co pamiętam to ta wiadomość była w jednym poście w tym temacie napisana przez moderatora. Tak pamiętam, chodzi mi o wolniejszy system naliczania. Więc jak masz dużo czasu to możesz sobie przejrzeć wcześniejsze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:17, pizmak666 napisał:

można taki wniosek wysnuć :P
ot choćby dzisiejsza noc, forum było puściutkie przez parę godzin, co rzadko się zdarza,
żeby nikogo nie było. i choćby nie wiem jaki spamer wpadnie i tak sobie nie popisze,
bo niby z kim, nie? to miałeś mniej więcej na myśli?
jeśli tak, to coś w tym jest....

Dokładnie. Ale jak są to tylko tacy Przodownicy,Robotnicy co siedzą w spamerkich tematach masz czy nie masz itp... To z nim np. nie pogadam o czymś poważnym bo on siedzi i marnuje czas na takiej grze. Nawet jak te tematy są puste w których ja piszę w większości przypadkach, to i tak zawsze coś ktoś napisze i to ożywi. A kiedy nikt nie pisze to wszystko stoi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:07, mlynar911 napisał:

> można taki wniosek wysnuć :P
> ot choćby dzisiejsza noc, forum było puściutkie przez parę godzin, co rzadko się
zdarza,
> żeby nikogo nie było. i choćby nie wiem jaki spamer wpadnie i tak sobie nie popisze,

> bo niby z kim, nie? to miałeś mniej więcej na myśli?
> jeśli tak, to coś w tym jest....
Dokładnie. Ale jak są to tylko tacy Przodownicy,Robotnicy co siedzą w spamerkich tematach
masz czy nie masz itp... To z nim np. nie pogadam o czymś poważnym bo on siedzi i marnuje
czas na takiej grze. Nawet jak te tematy są puste w których ja piszę w większości przypadkach,
to i tak zawsze coś ktoś napisze i to ożywi. A kiedy nikt nie pisze to wszystko stoi
;]



oo nareszcie ktos popiera moją zasade "zablokowac wszystkie zabawy typu napraw mazenie czy zniszcz mażenie''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:53, marcin112 napisał:

oo nareszcie ktos popiera moją zasade "zablokowac wszystkie zabawy typu napraw mazenie
czy zniszcz mażenie''''

Gdzie Ty na miłość boską przeczytałeś ,że chciałbym by te zabawy były zamknięte?!?!?! Ja tylko napisałem ,że one są beznadziejne, nic nie dają (prócz punktów za post i uczucia spamowania) W takich siedzą nowy gramowicze którzy dopiero co dołączyli do społeczności i zaczynają się klimatyzować. Tylko żeby te zabawy były o czymś innym a nie takim bezsensownym rzucaniem słów na wiatr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:58, mlynar911 napisał:

> oo nareszcie ktos popiera moją zasade "zablokowac wszystkie zabawy typu napraw mazenie

> czy zniszcz mażenie''''
Gdzie Ty na miłość boską przeczytałeś ,że chciałbym by te zabawy były zamknięte?!?!?!
Ja tylko napisałem ,że one są beznadziejne, nic nie dają (prócz punktów za post i uczucia
spamowania) W takich siedzą nowy gramowicze którzy dopiero co dołączyli do społeczności
i zaczynają się klimatyzować. Tylko żeby te zabawy były o czymś innym a nie takim bezsensownym
rzucaniem słów na wiatr ...


czyli zabawy typu Quiz A tamte to i tak moim zdanie mpowinny być do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... zabawy moim zdaniem i tak zostaną ... pozostaje kwestia tego że niektóre z nich są klonami poprzednich tak więc tworzy się większa spameriada i syf za przeproszeniem na forum ... dla nowych userów zabawy i quizy są swego rodzaju furtką na inne tematy ... od zabaw się zaczyna a potem człowiek bierze się za ( zazwyczaj ) pisanie w poważniejszych / normalnych tematach - sam to po sobie widzę ;). Ale niektórzy jak wpadną w zabawy to z nich już nie wyjdą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 08:59, marcin112 napisał:

czyli zabawy typu Quiz A tamte to i tak moim zdanie mpowinny być do zamknięcia

Quizy to zupełnie inna sprawa jest. W nich biorą udział osoby które znają się na jakiejś dziedzinie i chcą rywalizować z innymi w tej dziedzinie. W nich nie ma nic złego. Sam biorę udział w trzech quizach. I osiągam wysokie miejsca w jednym xD mam pierwsze miejsce w quizie o Gothicu 3 ;p ale nie chwale się ;D Quizy TAK! inne Gry RACZEJ NIE!

hahahah heheheh hihihihi i tm oto postem otworzyłem sobie drogę Przewodniczącego ;D najbardziej podoba mi się chyba ten tytuł ;D hehe jestem dumny z siebie xD o jejciu jejciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widzę, że ktoś jeszcze rozpracował ten system. Dla większości to właśnie zabawy są kwintesencją forum. W moim ( i chyba nie tylko moim przypadku ) początek na forum to temat ulubionej gry na temat, której wiedziałem bardzo dużo. Później "Opisz poprzednika" i całe forum. W pewnym momencie przychodzi taka chwila (zazwyczaj przy Przodowniku) że trzeba się zastaanowić nad sobą i przejść na wyższe stadium zaawansowania. Niektórym jednak nigdy nie przychodzi czas na zmiany i gniją w tych przyziemnych tematch...

mlynar911 --> Gratuluję zrównania się ze mną rangą. Ale i tak byś mógł gramsajta otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:08, YahooPL napisał:

Widzę, że ktoś jeszcze rozpracował ten system. Dla większości to właśnie zabawy są kwintesencją
forum.

niestety :/
>W moim ( i chyba nie tylko moim przypadku ) początek na forum to temat ulubionej

Dnia 06.05.2008 o 09:08, YahooPL napisał:

gry na temat, której wiedziałem bardzo dużo.

ja zacząłem od pewnego quizu a potem sukcesywnie poznawałem inne tematy ;)

Dnia 06.05.2008 o 09:08, YahooPL napisał:

W pewnym momencie przychodzi taka chwila (zazwyczaj przy Przodowniku) że trzeba się zastaanowić
nad sobą i przejść na wyższe stadium zaawansowania.

ano prawda ale niektórzy nawet na Delegacie zachowują się jak Robotnicy xD
>Niektórym jednak nigdy nie przychodzi

Dnia 06.05.2008 o 09:08, YahooPL napisał:

czas na zmiany i gniją w tych przyziemnych tematch...

ich życie ... ich sprawa xD

mlynar911

Kolejny po DJ Szlafroku Przewodniczący - gratulacje i ... znowu trzeba od nowa spamować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:08, YahooPL napisał:

mlynar911 --> Gratuluję zrównania się ze mną rangą. Ale i tak byś mógł gramsajta
otworzyć...

Hmmm tak się zastanawiam i jestem coraz bliższy myśli zrobienia go ;] Lecz jeszcze nie. Bliżej wakacji może. Ta myśl musi u mnie jeszcze bardziej zakwitnąć ;p Tylko hmm nie prowadziłbym go często. Bo nie lubię blogowania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:21, hunter22 napisał:

"Spam is power" :P

Jaaaa jawol ;D

Dnia 06.05.2008 o 09:21, hunter22 napisał:

Gratuluję awansu :)

Dziękować Tobie dobry człowiek ;] Dziękuje Dziękuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:15, mlynar911 napisał:

Hmmm tak się zastanawiam i jestem coraz bliższy myśli zrobienia go ;] Lecz jeszcze nie.
Bliżej wakacji może. Ta myśl musi u mnie jeszcze bardziej zakwitnąć ;p Tylko hmm nie
prowadziłbym go często. Bo nie lubię blogowania ;p


Wisz jaki fajny jest wpis z okazji awansu na przewodniczącego? Wszyscy wysyłają Ci gratulację chociaż w ogóle Cię nie znają. Ten klimat jest niezapomniany. Poza tym będziesz popularniejszy i łatwiej się będzie spamować...

Swoją drogą statystyki Twoje i moje są naprawdę ciekawe. Gdyby je zestawić to można by było się nieźle nacieszyć. Na forum jesteś prawie 700 dni mniej ode mnie a masz ten sam status. Napisałeś prawie tyle samo postów co ja. Naprawdę dziwne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:56, YahooPL napisał:

Wisz jaki fajny jest wpis z okazji awansu na przewodniczącego? Wszyscy wysyłają Ci gratulację
chociaż w ogóle Cię nie znają. Ten klimat jest niezapomniany. Poza tym będziesz popularniejszy
i łatwiej się będzie spamować...

No niby tak ;p ale trzeba to skąponować by jakoś wyglądało. Coś o sobie skrobnąć. Layaut itp by jakoś to wyglądało. Musze przeanalizować wszystkie ZA i PRZECIW. Bo to jednak troche roboty. Na starym forum CD-Project to fajne wizytówki były. Nawet miałem ją zrobioną ;p fajna wyszła nie chwaląc się ;D

Dnia 06.05.2008 o 09:56, YahooPL napisał:

Swoją drogą statystyki Twoje i moje są naprawdę ciekawe. Gdyby je zestawić to można by
było się nieźle nacieszyć. Na forum jesteś prawie 700 dni mniej ode mnie a masz ten sam
status. Napisałeś prawie tyle samo postów co ja. Naprawdę dziwne ...

Nom dziwne dziwne ;p To oznacza ,że ja chyba nie mam co w domu robić i siedzę tylko na forum. Bo takie gg czy skype mnie nie kręci. Fotka i nasza-klasa tez nie ;p to mam forum. Tematy w których piszę są fajne xD Np. teraz zamiast grac w coś to pisze na forum. (bo moja machina nie ciągnie ostatnio nowych gier ... ;/ musze ją wymienić ) Ale fajnie jest i to się liczy ;D

EDIT:
Ooo np. na przodowniku napisałem 748 postów a Ty 740 ;p Tak samo na Obywatelu i Robotniku mniej więcej tak samo. Ale ja juz na Delegacie o tysiąc odjechałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 09:56, YahooPL napisał:

Poza tym będziesz popularniejszy i łatwiej się będzie spamować...

To na tym polega przebywanie na forum...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się