poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 19:08, Dominik000 napisał:

> > Posłuchałem Cię i patrze a tu Robotnik. Dzięki za cenne rady
>
> E tam robotnik to po trzech dniach max jest.Spróbuj być brygadzistą :(
O, widzę, że ci smutno. A spróbuj być sekretarzem:P Stosuj te same rady. Do delegata
łatwo dojść. Później zaczyna się dłuuga droga. Ja tam tyle razy awansowałem, że nie mam
już z tego jakiejś większej radości.


Hmm no a czemu przy awansie na sekretarza masz ta radosc ze mozesz kanaly zakladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 19:33, Ponury Żniwiarz napisał:

> > > Posłuchałem Cię i patrze a tu Robotnik. Dzięki za cenne rady
> >
> > E tam robotnik to po trzech dniach max jest.Spróbuj być brygadzistą :(
> O, widzę, że ci smutno. A spróbuj być sekretarzem:P Stosuj te same rady. Do delegata

> łatwo dojść. Później zaczyna się dłuuga droga. Ja tam tyle razy awansowałem, że
nie mam
> już z tego jakiejś większej radości.

Hmm no a czemu przy awansie na sekretarza masz ta radosc ze mozesz kanaly zakladac:)

Co, jakie kanały mogę zakładać. Ja tak bardzo na gram.pl nie jestem rozeznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 10:01, Dominik000 napisał:

Co, jakie kanały mogę zakładać. Ja tak bardzo na gram.pl nie jestem rozeznany.


Coś mi się obiło o uszy że Sekretarze mogą zakładać na IRCu własne kanały więc pewnie o to chodziło Ponuremu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na IRCU własny kanał możesz założyć. A ja słyszałem, że to jest trudne, ale daję wielką radochę. Dominik - IRC to jest coś jak czat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekretarz i Własny tytuł dostają na kanale głównym IRCa tzw. voica, a do tego każdy może założyć na owym IRCu jeden kanał do rozmów. Własny tytuł ma dodatkowo możliwość ustawienia własnego statusu. Czyli ogółem rzec ujmując - nic specjalnie ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie gdy duża część albo wszyscy będą własno tytułowcami ?? Wtedy będzie smutno bo awansu nie będzie można dostać ;/ Pisanie jest najważniejsze ale awans to dodatkowa motywacja...

deih@ Według mnie każdy się by podniecił. Przecież wt nie licząc wiedzmin team jest chyba 25 ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:52, albinskia napisał:

A co się stanie gdy duża część albo wszyscy będą własno tytułowcami ??

Nic się nie stanie. Przybędzie WT ale i nowych userów codziennie przybywa więc mniej więcej to się wyrównuje ... a dla WT jest kilka dróg - Moderator, Konsul ;D albo po prostu bycie dalej na gramie z Własnym Tytułem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak by robili jakby jeszcze "podstatusy" dla wt. Np: kolorki.Czarny(zwykły,podstawowy) brązowy, srebny i złoty.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:52, albinskia napisał:

A co się stanie gdy duża część albo wszyscy będą własno tytułowcami ??

Minie bardzo wiele czasu :).

Dnia 03.06.2008 o 11:52, albinskia napisał:

Wtedy będzie smutno
bo awansu nie będzie można dostać ;/ Pisanie jest najważniejsze ale awans to dodatkowa
motywacja...

Oj to będziesz sobie mógł ustalić dodatkową rangę i po jakimś tam czasie , albo iluś tam napisanych postach zmienisz sobie sam :). Ja jakiegoś "powera" po awansie na sekretarza nie dostałem ;). To z czasem się tak dzieje , że awans w późniejszych momentach aż tak nie cieszy.

Dnia 03.06.2008 o 11:52, albinskia napisał:

deih@ Według mnie każdy się by podniecił. Przecież wt nie licząc wiedzmin team
jest chyba 25 ;)

Liczy się jakość a nie ilość :PP.

Dnia 03.06.2008 o 11:52, albinskia napisał:

Pozdrawiam.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:59, deih napisał:

Minie bardzo wiele czasu :).

Bardzooo ...

Dnia 03.06.2008 o 11:59, deih napisał:

motywacja...
Oj to będziesz sobie mógł ustalić dodatkową rangę i po jakimś tam czasie , albo iluś
tam napisanych postach zmienisz sobie sam :). Ja jakiegoś "powera" po awansie na sekretarza
nie dostałem ;). To z czasem się tak dzieje , że awans w późniejszych momentach aż tak
nie cieszy.

Człowiek starszy się robi no to może nie. Ale przecież mówicie ,że Seph się podniecił no to może pare osób na wyższych stanowiskach awans cieszy xD

Dnia 03.06.2008 o 11:59, deih napisał:

Liczy się jakość a nie ilość :PP.

Prawda :)
>Pozdrawiam
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na IRCU własny kanał możesz założyć. A ja słyszałem, że to jest trudne, ale daję wielką
> radochę. Dominik - IRC to jest coś jak czat :P.
Wiem. Trzy razy byłem na IRCu, kanały to takie "pokoje" jak są na czacie, czy jeszcze coś innego? Nie wiedziałem, że dają takie bonusy, powinno być ich więcej. Np. od przodownika zakładanie tematów. Od brygadzisty edycja postów. Od przewodniczącego większe możliwości edytowania sajta. O wiele fajniej by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 12:27, Dominik000 napisał:

Wiem. Trzy razy byłem na IRCu, kanały to takie "pokoje" jak są na czacie, czy jeszcze
coś innego? Nie wiedziałem, że dają takie bonusy, powinno być ich więcej. Np. od przodownika
zakładanie tematów. Od brygadzisty edycja postów. Od przewodniczącego większe możliwości
edytowania sajta. O wiele fajniej by było.


Fajniej tzn? Większość by spamiła byleby mieć większe możliwości.. Dawanie takiej "marchewki" tylko niepotrzebnie zwiększyłoby ilość małoznaczących postów. I z resztą po co przywileje dla każdej nowej rangi? By kogoś ego poczuło się lepiej że ma fajniej od innych?:/ Geez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam jeszcze nigdy na ircu... warto na to wchodzić? Niektóre czaty są naszpikowane różnymi niepotrzebnymi kanałami, niektóre osoby też są nie do końca ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:11, marlen230 napisał:

Nie byłam jeszcze nigdy na ircu... warto na to wchodzić? Niektóre czaty są naszpikowane
różnymi niepotrzebnymi kanałami, niektóre osoby też są nie do końca ciekawe...

Jak nie chcesz wchodzić na niepotrzebne dla Ciebie kanały to nie wchodź :). Ludzie są tacy jak tutaj...może nawet milsi. W każdym bądź razie łatwiej pilnować porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:34, EmoDarius napisał:

> Posłuchałem Cię i patrze a tu Robotnik. Dzięki za cenne rady

E tam robotnik to po trzech dniach max jest.Spróbuj być brygadzistą :(


Postaram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dorzuce ze nie odpowiadaj na kazdego posta takim krótkim zdaniem bo wtedy ono nic nowego do tematu nie wnosi a robi z forum czat więc postaraj sie zeby nie bylo takich sytuacji . Rozwijaj wypowiedzi i kiedy nie musisz nie odpowiadaj na posta( w sensie zeby to nie wygladalo jak rozmowa telefoniczna gdzie na kazda wypowiedz przytakujesz ) kapujesz?? No i az tak nowy nie jest masz już troche tego sajta:P Więc napewno w regulamin miałes okazje sie wglebic polecam ponowną lekture tak na wszelki zeby wpadek nie było:)

Bo obserwowałem twoje posty niektóre brzmią np: oo teraz sie z tym zgodze. Czegos takiego lepiej unikać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się