poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 11:38, boduczek napisał:

Hehe, po 5 miesiącach to ja jeszcze wierzyłem w ten awans ;D Teraz? Teraz wydaje mi się,
że awans jest czymś nieosiągalnym ^_-


A myślisz, że dla mnie awans jest czymś osiągalnym? ;p 13 miesięcy, a ja jeszcze na Przewodniczącym ;p ^^
To się nazywa stracić wiarę w dalsze awanse ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, wy tu o degradach i awansach, to co ja mam powiedzieć? 7 bodajże degradów, niestety, wszystkie zasłużenie. A pomyśleć że może byłbym już Sekretarzem, jak nie WT? ;( Przytuli mnie ktoś? :P Ale fajnie jest, wreszcie wyszedłem na prostą, ale czytając moje posty ogarnia mnie przerażenie. Przecież ja teraz to bym po prostu gościowi co się zachowywałby tak jak ja coś powiedział, bo to wręcz było nie do wytrzymania. Jest jasno w regulaminie że ktoś pyta po kolei, a ja się wyrywam z caps lockiem kiedy ja, kiedy ja. Pf, żenada, co za troll :)
Ciekawe kiedy zostanę Przewodniczącym, ostatnio tak dużo awansów. A, jeszcze jedno, co będzie jak większość forum będzie WT? Jakiś re-install forum? Że wszyscy od zera zaczynają? Nawet ciekawie by było, a przy tym nowe rangi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 11:38, boduczek napisał:

Laska-z-Polski
Hehe, po 5 miesiącach to ja jeszcze wierzyłem w ten awans ;D Teraz? Teraz wydaje mi się,
że awans jest czymś nieosiągalnym ^_-


Przyjdzie pora i na ciebie, i na mnie, tylko że mam nadzieję, że jeszcze w tej dekadzie :P Kiblowało się przez kilka miesięcy przewodniczącego to teraz ma się męki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... ja za tydzień będę obchodził rok Przewodzenia ;PP Więc i tak muszę Ci pogratulować tego jednego miesiąca więcej ;D Ale nie myśl sobie, że ja Ci się tak dam ^^ Jak będzie trzeba to jeszcze rok poczekam xP Fakt faktem chętnie bym sobie już wpisał cokolwiek w to magiczne okienko ;]

Laska-z-Polski
Jak już wyżej napisałem za tydzień minie rok od kiedy zostałem Przewodniczącym, więc szczerze to ta ranga stała sie częścią mnie, a ja częścią jej :P Co do dekady to nie jestem pewien, zawsze może coś ją zakończyć ;/ Miejmy jednak nadzieje, że oboje się doczekamy, ale najpierw zacznijmy marudzić :] Co Ty na to? ;> Ale to też nie do końca moja wina. Po prostu osoby odpowiedzialne za biurko dla Sekretarza bardzo się starają i przez to to tak długo trwa... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 11:46, Jaki Ganh1 napisał:

Oj, wy tu o degradach i awansach, to co ja mam powiedzieć? 7 bodajże degradów, niestety,
wszystkie zasłużenie. A pomyśleć że może byłbym już Sekretarzem, jak nie WT? ;( Przytuli
mnie ktoś? :P Ale fajnie jest, wreszcie wyszedłem na prostą, ale czytając moje posty
ogarnia mnie przerażenie. Przecież ja teraz to bym po prostu gościowi co się zachowywałby
tak jak ja coś powiedział, bo to wręcz było nie do wytrzymania. Jest jasno w regulaminie
że ktoś pyta po kolei, a ja się wyrywam z caps lockiem kiedy ja, kiedy ja. Pf, żenada,
co za troll :)

Koles, nie placz ciagle za tym, jaki to ty kiedys byles nierozgarniety user, ze spamowales, trollowales itd., itp. Odswiezajac co chwile te fakty sam bedziesz tylko sprowadzal na siebie klopoty, bo przy popelnieniu jakiejs gafy ktos ci zaraz wypomni twoja przyszlosc (argument dla slabych, ale i na takick typkow mozna sie natknac). Poza tym skoro teraz jest w porzadku, to po porstu o tym zapomnij, wyszedles na prosta - jest git.

Dnia 21.07.2008 o 11:46, Jaki Ganh1 napisał:

Ciekawe kiedy zostanę Przewodniczącym, ostatnio tak dużo awansów. A, jeszcze jedno, co
będzie jak większość forum będzie WT? Jakiś re-install forum? Że wszyscy od zera zaczynają?
Nawet ciekawie by było, a przy tym nowe rangi :)

Nie bedzie tak. Nie bedzie tak, ze wiekszosc forum bedzie miala WT. Wyjasniac czemu chyba nie musze, bo to az za logiczne. ;-) A nowe forum? Dla mnie moze go nie byc, owczesna formula mi sie podoba i do jego wykonania nic nie mam. Gdyby jeszcze tylko sprawa z poziomem mentalnym userow, ze sie tak wyraze, ulegla zmianie, bylbym szczesliwy, jak przeszlo 2 lata temu... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Wełniany był sekretarzem najpierwsiejszy ;-) Po nim dopiero zaczęły się masowe awanse.
>
> No to prosty przykład jak dawno mnie tutaj nie było :P Ehh... tak wiele się ostatnio
> zmieniło, a boduczek dalej Przewodniczącym ;))
>
> Laska-z-Polski
> Hehe, po 5 miesiącach to ja jeszcze wierzyłem w ten awans ;D Teraz? Teraz wydaje mi się,
> że awans jest czymś nieosiągalnym ^_-
>
> gothicsheep
> No, a teraz to Ty sobie tak przede mnie wskoczyłeś... ;p Nie ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 11:47, zerohunter napisał:

Gratulacje, też bym chciał:)

Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Mi też się kiedyś "zachciało" awansu i dostałem degrad. Najlepiej jest pisać regularnie, z sensem i na temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Przecież ja teraz to bym po prostu gościowi co się zachowywałby /../
Też tak mam;)

Dnia 21.07.2008 o 11:46, Jaki Ganh1 napisał:

Ciekawe kiedy zostanę Przewodniczącym, ostatnio tak dużo awansów.

Chcesz to po mnie wskocz jak awansuję;P
>A, jeszcze jedno, co będzie jak większość forum będzie WT?
Wszyscy będą normalnie pisali a forum będzie funkcjonowało tak jak teraz? Nie wiem po co ten restart statusów skoro z WT też można pisać i wszyscy powtarzają że statusy się dla nich nie liczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2008 o 12:10, Chaotizz napisał:

Wszyscy tak mówią, a większość kłamię. Taka jest prawda.

Ameryki tym nie odkryłeś;) Szczerze mówiąc to już wolę osoby które przyznają się do pisania dla statusu (bo i tak wcześniej czy później zaczną pisać dla pisania) niż te które specjalnie kłamią żeby być bardziej lubianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:10, Chaotizz napisał:

> wszyscy powtarzają że statusy się dla nich nie liczą...
Wszyscy tak mówią, a większość kłamię. Taka jest prawda.

True true ... jakby było inaczej to by się nikt awansami nie chwalił i ten temat nie był by potrzebny ;-) Karierowicze łączcie się?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 12:10, Chaotizz napisał:

> wszyscy powtarzają że statusy się dla nich nie liczą...
Wszyscy tak mówią, a większość kłamię. Taka jest prawda.


Postrzegam to nieco inaczej. Są osoby, które pisza tylko dla statusu. Są osoby które w połowie piszą dla statusu, a w połowie piszą, bo lubią, i sa osoby, których status w ogóle nie interesuje. Mnie osobiście statusy interesują od momentu, kiedy awansowałem na Brygadzistę (wcześniej nawet degrada złapałem, co zauważyłem po kilku miesiącach ;p). Osobiście należę chyba do tej drugiej grupy, czyli pól pisania dla pisania, pół pisania dla statusu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 16:57, Woko11 napisał:

Po ośmiu degradach status przestaje mieć znaczenie :)


Ci którzy nie są tu dla statusu,na pewno nie dostaną degrada... A status to mały dodatek,który praktycznie nie ma żadnego znaczenia ;P
Gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:26, Dekerinho6 napisał:

Ci którzy nie są tu dla statusu,na pewno nie dostaną degrada...

Lol. Skad zes ta teze wytrzasnal?

Dnia 22.07.2008 o 17:26, Dekerinho6 napisał:

A status to mały dodatek,który praktycznie nie ma żadnego znaczenia ;P

Bueheh, nasunal mi sie wlasnie tytul pewnego popularnego filmu z bachorami i Travolta w roli glownej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 17:33, gothicsheep napisał:

Lol. Skad zes ta teze wytrzasnal?


Sam nie wiem ;P

Dnia 22.07.2008 o 17:33, gothicsheep napisał:

> A status to mały dodatek,który praktycznie nie ma żadnego znaczenia ;P
Bueheh, nasunal mi sie wlasnie tytul pewnego popularnego filmu z bachorami i Travolta
w roli glownej. ;]


;P

DJ Szlafrok--->E tam... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się