poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 22:50, Sephirath napisał:

Jak bylibyście nastawieni do pojawiającego się ostatnio coraz częściej pomysłu zresetowania
rang?

Pierwsze słyszę.
W sumie już raz rangi zostały zresetowane...
Przy powstaniu tego forum, i przeniesieniu dawnych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:58, KrzychoCJ napisał:

Ja byłbym na nie. Osoby piszące dla statusu chciałyby szybko odrobić straty i byłoby
jeszcze więcej spamu niż już mamy.

Nie można powiedzieć że by tak nie było ... niestety ... Ale z drugiej strony można podnieść progi punktowe na każdy kolejny stopień ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 22:50, Sephirath napisał:

Jak bylibyście nastawieni do pojawiającego się ostatnio coraz częściej pomysłu zresetowania
rang?

Wiesz z jednej strony nie jest to głupi pomysł, spamerzy co najwyżej ścigaliby się w tym kto ma więcej postów, ale to by im pewnie przeszło, bo każdy praktycznie zaczął przygodę z forum w innym dniu ;P Z drugiej jednak strony powinno być coś, co umożliwi karanie tych "złych". Jakiś limit degradów nie jest zbyt dobry - przynajmniej tak mi się wydaje. No i powinno być coś, co na pierwszy rzut oka będzie mogło pokazać z kim mamy do czynienia (tak mniej więcej oczywiście, wiadomo, że nie ma WT co są miesiąc na forum). A to, że ktoś pisze dla statusu i udziela się niemal wyłącznie w Quizach? Jego sprawa, każdy z nas mniej więcej wie z kim może podyskutować poważnie i sensownie a z kim nie bo dostanie w odpowiedzi jedno zdanie "(nie) zgadzam się z Tobą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... a może zamiast tych rang zrobić coś podobnego jak na forum CDA. Tzn. tam gdzie teraz jest nick i ranga wstawić następujące informacje:

- od kiedy dany user jest na forum ( data )
- licznik postów ogółem
- licznik postów napisanych w Quizach i Zabawach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ty to nie przejdzie, za dużo osób zaczęło by się burzyć. A co do samego resetu - obojętne mi to. I tak nie jestem tu dług. Niech się wypowiedzą sekretarze i WT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to byłaby już zbytnia komplikacja. Gram.pl ma przejrzysty, łatwy do opanowana, a przede wszystkim oryginalny system forum i ja na przykład nie chciałbym, by na tej swojej oryginalności stracił, zwłaszcza, że na innych forach pisze mi się jakoś tak niewygodniej z niewyjaśnionej przyczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 23:10, KŁEJK napisał:

Hm ... a może zamiast tych rang zrobić coś podobnego jak na forum CDA. Tzn. tam gdzie
teraz jest nick i ranga wstawić następujące informacje:

- od kiedy dany user jest na forum ( data )
- licznik postów ogółem
- licznik postów napisanych w Quizach i Zabawach ;)


Nie ma możliwością jest aby ta ustawa przeszła ;> Mi sie podoba ten rodzaj statusów i musiałoby minąć troche czasu zanim bym to zaakceptował. Chociaż pod moim nickiem przydałaby sie nowa ranga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iee tam...Już by nie było tego jedynego oryginalnego gram.pl, tylko CDA - podobne. I wątpię, aby się przyjęło, bo wiesz, jak niektórzy ludzie burzą się o statusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 23:37, Baluk25 napisał:

Iee tam...Już by nie było tego jedynego oryginalnego gram.pl, tylko CDA - podobne.

A co złego jest w kopiowaniu dobrych pomysłów ? Poza tym nie zawsze to co jest oryginalne jest dobre / nie może być lepsze ... a takie IMO byłoby po takich zmianach.
>I

Dnia 24.07.2008 o 23:37, Baluk25 napisał:

wątpię, aby się przyjęło, bo wiesz, jak niektórzy ludzie burzą się o statusy ;)

Wiem że marne żeby nie powiedzieć zerowe szanse są ale chciałem topic rozruszać ;D.

Rozrobiony => to że pojawiłyby się głosy sprzeciwu to sprawa jasna jak słońce ...

Laska-z-Polski => czy byłoby to jakoś bardzo skomplikowane ? Być może ale raczej nie aż tak by tego nie wypróbować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 23:42, KŁEJK napisał:

A co złego jest w kopiowaniu dobrych pomysłów ? Poza tym nie zawsze to co jest oryginalne
jest dobre / nie może być lepsze ... a takie IMO byłoby po takich zmianach.


Jedyne co w tym jest dobre, to napisane posty w zabawach. No, ale my mamy ciekawe statystyki, więc to nie jest zbyt potrzebne. Ważne, żeby był nick, avatar, ranga, i szkoda, że nie ma kiedy dołączył ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 23:47, Baluk25 napisał:

Jedyne co w tym jest dobre, to napisane posty w zabawach. No, ale my mamy ciekawe statystyki, więc to nie jest zbyt potrzebne. Ważne, żeby był nick, avatar, ranga, i szkoda, że nie ma kiedy dołączył ;/


Coście się tak tych quizów i zabaw uczepili? Jeśli już tak bardzo Wam przeszkadzają, to jedynym wyjściem byłoby nienaliczanie punktów za posty w takich tematach, a i to mogłoby nie przejść. To zjawisko po prostu sobie jest i można je ukryć poprzez zwinięcie podforum na stronie głównej. To chyba niewielki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 23:50, DJ Szlafrok napisał:

> Jedyne co w tym jest dobre, to napisane posty w zabawach. No, ale my mamy ciekawe
statystyki, więc to nie jest zbyt potrzebne. Ważne, żeby był nick, avatar, ranga, i szkoda,
że nie ma kiedy dołączył ;/

Coście się tak tych quizów i zabaw uczepili? Jeśli już tak bardzo Wam przeszkadzają,
to jedynym wyjściem byłoby nienaliczanie punktów za posty w takich tematach, a i to mogłoby
nie przejść. To zjawisko po prostu sobie jest i można je ukryć poprzez zwinięcie podforum
na stronie głównej. To chyba niewielki problem.


No według mnie byłoby dobrze, gdyby punkty za posty z quizów i zabaw nie były naliczane. I myśle, że może takk być, to jest trochę jak spamerstwo, a za spam się punktów nie dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku gdyby każdemu odliczyć psoty w zabawach i quizach to zostało by ich pewnie 1/2 lub mniej. Zresztą w quizach powinno sie naliczać bo one są edukacyjne a to chyba dobrze ;) a w zabawach no to osądzicie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 00:17, ziomal1234 napisał:

Człowieku gdyby każdemu odliczyć psoty w zabawach i quizach to zostało by ich pewnie
1/2 lub mniej. Zresztą w quizach powinno sie naliczać bo one są edukacyjne a to chyba
dobrze ;) a w zabawach no to osądzicie sami.


No to trudno, że 1/2 tego typu posty są takie... nic nie wnoszące :P. Chociaż z niektórymi (ale nie każdymi) quizami rzeczywiście jest tak jak mówisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 00:13, kitek0101 napisał:

... to jest trochę jak spamerstwo, a za spam się punktów nie dostaje...

No właśnie nie. Ludzi wypowiadają się tam na temat więc nie spamują. Jeszcze zależy jak definiujemy spam. A to, że inni (co najbardziej gorliwi w walce z forumowymi grami) uważają to za spam i rzecz nikomu nie potrzebną, jest kwestią zazdrości. Otóż ci którzy nie wypowiadają się w zabawach, grach są zazdrośni o to, że ci którzy tam przesiadują łapią kilka postów za nic a do tego szybciej od nich awansują. Stwierdzicie, że przecież każdy może tam pisać! ... tyle, że albo nie chcecie sobie szargać reputacji (nie wiem w jaki sposób) pisząc w zabawach albo po prostu was nie obchodzą. Nadal nie zmienia to faktu, że jest to idealny sposób na awans nie robiąc nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:23, pan m. napisał:

Mam przewodniczącego:)Po 6107 postach i bycia 9 miesięcy Delegatem.Znowu nie ja się o
tym pierwszym dowiedziałem:/


Przewodniczący to bardzo fajna ranga,troszkę długo czekałeś na nią.Ale ważne że w ogóle do nas dołączyłeś ;)
Gratulacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:23, pan m. napisał:

Mam przewodniczącego:)Po 6107 postach i bycia 9 miesięcy Delegatem.Znowu nie ja się o
tym pierwszym dowiedziałem:/

Z reguły nikomu nie gratuluję nowego statusu, ale jako że Cię w miarę dobrze znam to zrobię wyjątek. ;) Tak, więc gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:)A najlepsze jest to:
Liczba postów napisanych jako:
Przodownik: 2839
Brygadzista: 1492
Delegat: 1405
Wyższy status,a mniej postów na każdym napisałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:29, pan m. napisał:

Dzięki:)A najlepsze jest to:
Liczba postów napisanych jako:
Przodownik: 2839
Brygadzista: 1492
Delegat: 1405


Wiesz,ale to głównie czas odgrywa główną rolę nie posty ;)

Dnia 25.07.2008 o 10:29, pan m. napisał:

Wyższy status,a mniej postów na każdym napisałem;)


To ja miałem na odwrót ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się