poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 10:31, Dekerinho6 napisał:

Wiesz,ale to głównie czas odgrywa główną rolę nie posty ;)

Nom chyba wiem;)Choć teraz już sam nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:23, pan m. napisał:

Mam przewodniczącego:)Po 6107 postach i bycia 9 miesięcy Delegatem.Znowu nie ja się o
tym pierwszym dowiedziałem:/


I co smęcisz, prawie nikt nie zauważa awansu sam z siebie :D

Gratki, gratki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 01:27, Rozrobiony napisał:

No właśnie nie. Ludzi wypowiadają się tam na temat więc nie spamują. Jeszcze zależy jak
definiujemy spam. A to, że inni (co najbardziej gorliwi w walce z forumowymi grami) uważają
to za spam i rzecz nikomu nie potrzebną, jest kwestią zazdrości. Otóż ci którzy nie wypowiadają
się w zabawach, grach są zazdrośni o to, że ci którzy tam przesiadują łapią kilka postów
za nic a do tego szybciej od nich awansują. Stwierdzicie, że przecież każdy może tam
pisać! ... tyle, że albo nie chcecie sobie szargać reputacji (nie wiem w jaki sposób)
pisząc w zabawach albo po prostu was nie obchodzą. Nadal nie zmienia to faktu, że jest
to idealny sposób na awans nie robiąc nic.


No, ok, typowe spamerstwo to to nie jest. Sam czasem wypowiadam się w jakiś quizach, ale uważam, że nie powinno być za to punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:05, lukase napisał:

Niedawno wskoczył delegat ale nie mogłem odnaleźć tego tematu żeby się wpisać :).Teraz
przewodniczący.

ja tam od dawna robotnikiem jestem i nie płacze. Zapraszam do gry 1 z 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 14:05, lukase napisał:

Niedawno wskoczył delegat ale nie mogłem odnaleźć tego tematu żeby się wpisać :).Teraz
przewodniczący.

To dokładnie tak samo jak ja, nie moge sie doczekać aż mi status sie podniesie ale chyba jeszcze troche poczekam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 11:41, kitek0101 napisał:

No, ok, typowe spamerstwo to to nie jest. Sam czasem wypowiadam się w jakiś quizach,
ale uważam, że nie powinno być za to punktów.


ja tak samo. jest kilka osób które mają od groma postów w quizach i rangę np. sekretarza lub przewodniczącego. co to za problem posiedzieć kilka godzin dziennie przed 30 quizami i tylko w odstępie 10 postów pisać następny.
zwykły użytkownik napisze kilkaset sensownych postów i dostanie avans,a taki napisze kilkaset głupawych postów typu: "masz różowa skrzynka na listy?" i avansuje. fakt, że posty w quizach liczą się inaczej (są osoby które do avansu na brygadzistę potrzebowały nawet 1000 postów) ale mimo to jest to prostsze... dla tego ja też uważam, że posty w quizach nie powinny się liczyć do avansu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 15:30, DJ Szlafrok napisał:

Kolejne twierdzenie rewolucjonisty...


czemu tak sądzisz??? a sądzisz że liczą się tak samo??? mogę udowodnić że nie, ale mailem, bo na przykładzie... osoba bez degrada, w top 50, i mnóstwo postów w quizach, 1000 postów do brygadzisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:44, Zakrzysiunio napisał:

a sądzisz że liczą się tak samo???


Owszem.
Liczba postów nie wpływa na status w takiej mierze, jak regularność (aż korciło mnie, żeby Ci odpisać "Zajrzyj do przypiętego posta"...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 15:48, DJ Szlafrok napisał:

Owszem.
Liczba postów nie wpływa na status w takiej mierze, jak regularność


wiem

Dnia 25.07.2008 o 15:48, DJ Szlafrok napisał:

(aż korciło mnie,
żeby Ci odpisać "Zajrzyj do przypiętego posta"...).


zaglądałem nie raz, i dziś też tam patrzyłem...
wyślę ci mail z linkiem.
popatrz, ile ma postów w zabawie (jednej) i ile w innych tematach... spójrz ile trzeba mu było postów aby zostać przodownikiem, ile brygadzistom, a potem to już tam się nie udzielał tak bardzo, choć przy avansie na delegata też pisał takie posty
i napisz potem, czy nadal sądzisz że posty liczą się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:53, Zakrzysiunio napisał:

popatrz, ile ma postów w zabawie (jednej) i ile w innych tematach... spójrz ile trzeba
mu było postów aby zostać przodownikiem, ile brygadzistom, a potem to już tam się nie
udzielał tak bardzo, choć przy avansie na delegata też pisał takie posty
i napisz potem, czy nadal sądzisz że posty liczą się tak samo.


Emmm... a przyjąłeś do wiadomości, że z tego co wiadomo liczy się jeden post na godzinę? I że w zabawach wszelakich mógł napisać nawet i setkę na godzinę, a i tak z tego liczył się jeden? Musiałbyś konkretnie sprawdzać rozrzut czasowy, żeby ferować takie teorie jak "pisanie w zabawach się nie liczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:07, Fumiko napisał:

Emmm... a przyjąłeś do wiadomości, że z tego co wiadomo liczy się jeden post na godzinę?


hmm... nie... o LOL 3 raz będę przeglądał podpięte posty

Dnia 25.07.2008 o 16:07, Fumiko napisał:

I że w zabawach wszelakich mógł napisać nawet i setkę na godzinę, a i tak z tego liczył
się jeden?

sory ale nie wierzę, ale prześledzę podpięte posty i

Dnia 25.07.2008 o 16:07, Fumiko napisał:

Musiałbyś konkretnie sprawdzać rozrzut czasowy, żeby ferować takie teorie
jak "pisanie w zabawach się nie liczy".


nie mówię że się nie liczy. prosiłbym o niezmienianie kontekstu mojej wypowiedzi. "nie liczy się", a "liczy się inaczej" to 2 różne rzeczy

nie chcę się z tobą spierać, jestem na forum krócej niż ty i DJ, ale jak każdy mam prawo się mylić. więc nie ma powodu aby ta wymiana postów przemieniła się w kłutnie, a to zwiastuje ton wypowiedzi Fumiko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:21, Zakrzysiunio napisał:

nie chcę się z tobą spierać, jestem na forum krócej niż ty i DJ, ale jak każdy mam prawo
się mylić. więc nie ma powodu aby ta wymiana postów przemieniła się w kłutnie, a to zwiastuje
ton wypowiedzi Fumiko...


ótnię.

I bynajmniej żaden ton tego nie zwiastuje, po prostu - ludzie piszący w słownych zabawach na ogół piszą dużo postów 2-3 wyrazowych. Z dużą częstotliwością. Przez co owszem, postów na liczniku mają dużo, ale i tak do rangi liczy im się 1 na godzinę. Więc nie ma "liczą się inaczej" tylko osoby te mają zwyczajnie większą proporcję postów, nazwijmy je "bezpunktowych" do punktowanych, niż osoby, które w słownych zabawach nie piszą, bądź piszą sporadycznie (bo im się przykładowo akurat nudzi podczas okienka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 16:27, Fumiko napisał:


ótnię.


przepraszam. z ortografią jestem równie zaznajomiony co jak Młody miro;PP ale dysleksja nie radość, a i Opera nie ułatwia mi życia.

Dnia 25.07.2008 o 16:27, Fumiko napisał:


I bynajmniej żaden ton tego nie zwiastuje,


nie, a zwrotu "przyjmujesz do wiadomości" używa się powszechnie i jest uznawany za jeden z najmilszych.

Dnia 25.07.2008 o 16:27, Fumiko napisał:

po prostu - ludzie piszący w słownych zabawach
na ogół piszą dużo postów 2-3 wyrazowych. Z dużą częstotliwością. Przez co owszem, postów
na liczniku mają dużo, ale i tak do rangi liczy im się 1 na godzinę.


ale w takim wypadku byłoby to nielogiczne, bo mając 1000 postów w odstępach godzinnych i załadowane 24/7 forum.gram.pl na włączonym kompie możnaby być wt... dobra, może nie 1000 a 2000, ale na pewno są takie osoby i jakoś wt nie mają. a na pewno są osoby które mają kompy włączone 24/7, sam znam jedną, i może sobie forum ustawić...

Dnia 25.07.2008 o 16:27, Fumiko napisał:

Więc nie ma "liczą
się inaczej" tylko osoby te mają zwyczajnie większą proporcję postów, nazwijmy je "bezpunktowych"
do punktowanych, niż osoby, które w słownych zabawach nie piszą, bądź piszą sporadycznie
(bo im się przykładowo akurat nudzi podczas okienka).


to jest twoje zdanie, z którym się nie zgadzam, ale samą teorię jak najbardziej rozumiem. nie trzeba jej tłumaczyć

dalsza wymiana zdań nie ma sensu, nie przekonam Cię, ani ty mnie. ty masz swoje zdanie, ja swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:39, Zakrzysiunio napisał:

dalsza wymiana zdań nie ma sensu, nie przekonam Cię, ani ty mnie. ty masz swoje zdanie, ja swoje.


Wysłałeś mi mejlem parę przykładów potwierdzających Twoją tezę. Problem w tym, że te podmioty pisały BARDZO nierównomiernie. Tego miesiąca pojawiło się 5 czy 60 postów, następnego 300 lub 1000. To, w połączeniu z ''naliczaniem godzinnym'' sprawia, że można pisać na przodowniku przez 1000 i więcej postów. Taki sam efekt osiągniesz, wypowiadając się w każdym innym temacie.

Więc, podsumowując - a przy okazji cytując ostatnie zdanie z Twojej wiadomości:

Dnia 25.07.2008 o 16:39, Zakrzysiunio napisał:

chyba się zgodzisz, że mam rację???


Niestety, raczej nie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:39, Zakrzysiunio napisał:

nie, a zwrotu "przyjmujesz do wiadomości" używa się powszechnie i jest uznawany za jeden
z najmilszych.


Bardzo normalny zwrot i ja go używam na co dzień. Jest zdecydowanie sensowniejszy niż "mhm", "jasne" czy "czaję" jak komuś sygnalizujesz, że rozumiesz co do Ciebie mówi.

Dnia 25.07.2008 o 16:39, Zakrzysiunio napisał:

ale w takim wypadku byłoby to nielogiczne, bo mając 1000 postów w odstępach godzinnych
i załadowane 24/7 forum.gram.pl na włączonym kompie możnaby być wt... dobra, może nie
1000 a 2000, ale na pewno są takie osoby i jakoś wt nie mają. a na pewno są osoby które
mają kompy włączone 24/7, sam znam jedną, i może sobie forum ustawić...


Tu odsyłam do informacji, że system jest podobny jak na starym forum. Na starym forum można było zdobyć max. 4 punkty dziennie o ile mi wiadomo. Zresztą takie dyskusje już tutaj były i nawet czerwoni dawali do zrozumienia (znów "nieładny" zwrot pewnie), że tak właśnie jest.

Dnia 25.07.2008 o 16:39, Zakrzysiunio napisał:

to jest twoje zdanie, z którym się nie zgadzam, ale samą teorię jak najbardziej rozumiem.
nie trzeba jej tłumaczyć


Po raz kolejny - zobacz zasady punktowe na starym forum (leży gdzieś w sieci, dla chcącego nic trudnego).

Dnia 25.07.2008 o 16:39, Zakrzysiunio napisał:

dalsza wymiana zdań nie ma sensu, nie przekonam Cię, ani ty mnie. ty masz swoje zdanie,
ja swoje.


Przejrzyj wątek, bo parę osób już miało takie teorie. Jeśli ja Cię nie przekonuję, to może dawniejsze dyskusje zdołają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się