poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2008 o 16:57, Varo napisał:

Powód jest, jak zwykle z każdego awansu, szybkiego brygadzisty :) I gratki :)

Bardzo dziękuje i tobie też szybkiego awansu rzyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:12, wdowiakm napisał:

Nie dziękuj bo nie masz za co ;)
Czy ja wiem, czy chcę szybkiego awansu. Po prostu na forum od 9 miesięcy praktycznie
mnie nie ma a i ten czas mnie troszkę zmienił więc nie pragnę szybkiego awansu choć nie
przeczę, że nie cieszyłbym się gdybym doszedł kiedyś do tego tytułu ;)

Został byś mianowany krwawym wiedźminem ;p każdy by się Ciebie bał i czuł respekt przed tym co napisałeś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 16:51, Młody miro napisał:

Hura awans wiem że to tylko status ale powód do zadowolenia jest


Gratuluję! Niby to tylko status, ale jednak na Obywateli, albo Robotników patrzy się krzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:49, mlynar911 napisał:

Został byś mianowany krwawym wiedźminem ;p każdy by się Ciebie bał i czuł respekt przed
tym co napisałeś ;p


A dlaczego "Krwawym Wiedźminem"? Po co ma się ktoś mnie bać po moim awansie? Nie chcę by ktoś się mnie bał nie szukam wrogów i nie chce się wywyższać chcę być równy ;)) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zawsze można dać Przyjazny Wiedźmin :D

Kraju: Na Przodowników też, bo ich też jest masa..Wg mnie półka ,,high" zaczyna się od Brygady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:04, Baluk25 napisał:

To zawsze można dać Przyjazny Wiedźmin :D


Nie pamiętam ile znaków można wpisać na własny tytuł, ale jeśli 18 to może taki "Przyjazny Wiedźmin" będzie pasował xD Ale o awansie na razie nie myślę. jedyne co muszę zrobić to powrócić na forum tak by znów zacząć się udzielać aktywnie chociaż dwa, cztery posty dziennie ;)

Co do tytułu jaki sobie nadam po awansie jeszcze się nie zastanawiałem myślę jednak, że na to mam jeszcze sporo czasu. Powiem tak, że biorę pod uwagę wiele rzeczy i nie tylko te związane akurat z Wiedźminem czy Gothic''iem ;)
Awansuję to wybiorę a co wybiorę to zobaczycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:04, Baluk25 napisał:

To zawsze można dać Przyjazny Wiedźmin :D

Kraju: Na Przodowników też, bo ich też jest masa..Wg mnie półka ,,high" zaczyna się od
Brygady ;)


Według mnie też, ale lepiej się patrzy na Przodownika iż na Robotnika, więc i tak nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:51, Kraju92 napisał:

> Hura awans wiem że to tylko status ale powód do zadowolenia jest

Gratuluję! Niby to tylko status, ale jednak na Obywateli, albo Robotników patrzy się
krzywo.

dziękuje. ja nie widziałem takiego przypadku dyskryminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda brygadziści są już trochę na forum obeznani, ale nadal ich spora część to, hmm, "uczestnicy zabaw" ;P A i trafiają się tacy z Delegatem pod nickiem, ba, są i Przewodniczący... Wyraźnej granicy spamerstwa po prostu nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh a ja już chce zostać delegatem, co prawda jestem dosyć młodym brygadzistą. Już sie martwię(jak kiedyś będę mógł sobie nadać własny tytuł) jaki sobie nadam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:32, Maciek2194 napisał:

Już sie martwię(jak kiedyś będę mógł sobie nadać własny tytuł) jaki sobie nadam ;p


Tym nie masz sie co martwić, gdyż Własny tytuł, który sobie nadasz nie będzie Ci przypisany już na zawsze i będziesz sobie go mógł zmienić w każdej chwili. Zresztą nie tylko w każdej chwili, a także ile tylko razy będziesz chciał. A tak w ogóle to zejdą Ci chyba jeszcze ze dwa lata zanim tego zaszczytu dostąpisz jeśli oczywiście tyle tutaj wytrzymasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:26, Młody miro napisał:

> Gratuluję! Niby to tylko status, ale jednak na Obywateli, albo Robotników patrzy
się
> krzywo.
dziękuje. ja nie widziałem takiego przypadku dyskryminacji


Ja też nie, bo po prostu nikt nie chce dostać degrada albo bana, ale wszyscy dobrze wiedzą że im lepsza ranga tym lepiej się patrzy na forumowicza, znaczy że ma duże doświadczenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:55, wdowiakm napisał:

A dlaczego "Krwawym Wiedźminem"? Po co ma się ktoś mnie bać po moim awansie? Nie chcę
by ktoś się mnie bał nie szukam wrogów i nie chce się wywyższać chcę być równy ;)) :P

wdowiak + avatar wiedźmina to złee fatum ;p W takim razie proponuje Coolerski Wiedźmin ;p Albo ziomek Wiedźmin ;p
Ja będę Super Sajajin ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:56, mlynar911 napisał:

wdowiak + avatar wiedźmina to złee fatum ;p W takim razie proponuje Coolerski Wiedźmin
;p Albo ziomek Wiedźmin ;p
Ja będę Super Sajajin ;p


collerki Wiedźmiin jak i ziomek Wiedźmin trochę nie pasują do groźnego zabójcy potworów nie sądzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:57, Kraju92 napisał:

collerki Wiedźmiin jak i ziomek Wiedźmin trochę nie pasują do groźnego zabójcy potworów
nie sądzisz? :P

Hmmm nie czemu? ;p na świecie są rożne dziwactwa ;] więc jak najbardziej to zalicza się do jednego z nich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakaś aluzja? ;>

A swoją drogą, to czasem są spotykani Przodownicy, Robotnicy, Obywatele, którzy piszą mądrzej od Przewo itp. To tylko zależy od osoby, a status świadczy raczej o doświadczeniu zdobytym na forum. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie osoby, które piszą drugą odpowiedź userowi który już takową uzyskał. Tzn. Przykładowo : posty w pewnym temacie:
[1o]soba- Co to za gra? godzina postu: 16.00
[2o]soba- World of warcraft. godzina postu: 16.03
[1o] - aha dzięki za odpowiedź godzia postu 16.05
[3o]soba- World of warcraft godzina postu 17.00
I pytanie: PO CO? ja się pytam po co 3 osoba JESZCE RAZ opdowiedziała osobie 1 skoro ta zna już odpowiedź?
Odpowiedź jest prosta: Nabijanie postów , spamerstwo itp. za to powinny być jakieś warny, czy coś...
I to nie jeden raz się spotkałem z taką sytuacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się