poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Zrobię tak jak napisałeś: Po to, żeby nabić posta, i mieć szybszy awans. Czyli zwykła spamerka, ot co.

Co do tematu, to mnie najbardziej wkurza prowokacja. To jest coś czego nienawidzę, gdyż przez prowokatora, inne osoby, które dały się sprowokować często są ,,nagradzane" degradami, banami itp. Np. temat o Pokemonach, w dziale ,,Rodzice i Dzieci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zrobię tak jak napisałeś: Po to, żeby nabić posta, i mieć szybszy awans. Czyli zwykła
>spamerka, ot co.
Nie zabardzo zrozumiałem to zdanie?Oznacza że ty tez tak robisz? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:20, Baluk25 napisał:

Co do tematu, to mnie najbardziej wkurza prowokacja.

Mnie co innego ale niech będzie ;).
>To jest coś czego nienawidzę, gdyż

Dnia 27.07.2008 o 19:20, Baluk25 napisał:

przez prowokatora, inne osoby, które dały się sprowokować często są ,,nagradzane" degradami,
banami itp.

Zależy od tego jak bardzo inni nabiorą się na prowokację. Jeżeli coś tam napiszą i odpuszczą po jednym czy dwóch postach to raczej nic im się nie stanie chyba że:
- mieli już coś na sumieniu wcześniej
- pisząc w prowokacyjnym temacie złamali regulamin np: spamiąc czy bluzgając
Najlepszy sposób na takie tematy to omijać je i tyle lub zgłaszać modkom przez formularze etc. Sam na początku mojej przygody z gramem parę razy się naciąłem ( byłem newbie ;D ). I poskutkowało. A jeżeli ktoś non-stop pisze w takich tematach mimo ostrzeżeń i degradów ? Cóż ... jednego mniej ... i tak codziennie ktoś tu nowy wpada ...
>Np. temat o Pokemonach, w dziale ,,Rodzice i Dzieci".
Co nie jest zabronione jest dozwolone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:20, Baluk25 napisał:

Co do tematu, to mnie najbardziej wkurza prowokacja.


Cóż, wystarczy umieć ową prowokację zauważyć i zignorować, choć z ostatnim społeczeństwo sobie nie radzi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam i czekam na tego brygadzistę, a mi sie zdaje, że cel jest coraz dalej, dlaczego chce brygady ? Powód jest prosty - zbrzydło mi być przodownikiem. Ktoś wie, jaki jest najkrótszy termin zostania brygadzistą ? Bo ja codziennie walę średnio 9 postów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:37, Varo napisał:

Czekam i czekam na tego brygadzistę, a mi sie zdaje, że cel jest coraz dalej, dlaczego
chce brygady ? Powód jest prosty - zbrzydło mi być przodownikiem.

Coś szybko ci to zbrzydło ... :P A wiesz że na KAŻDY kolejny status czeka się mniej więcej dwa razy dłużej ? Czeka cię długaaa droga. Życzę cierpliwości i rozwagi żebyś się nie przeliczył ;D.
>Ktoś wie, jaki jest

Dnia 27.07.2008 o 19:37, Varo napisał:

najkrótszy termin zostania brygadzistą ? Bo ja codziennie walę średnio 9 postów :P

Jest takie coś jak statystyki gdzie można to sobie sprawdzić na podstawie statystyk innych userów wyższych rangą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale muszą być bez degradów.


@Varo ja też czekam, ale dlatego, że mi się zdaje że przodownika zawsze mają dzieci, Ci od LM:)Dlatego mi się zdaje, że jak będę miał awans, to się odetnę, życze szybkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KŁEJK - Nie wątpię, że to długo trzeba czekać, a jeśli chodzi o statystyki, to ja już wcześniej to robiłem i na to wychodzi, że tak za 2 tygodnie awans może się trafić :)
@zerohunter - Dzięki i nawzajem :)
@Laska-z-Polski - Wiem xD Mam to jak w banku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 20:53, Laska-z-Polski napisał:

Zbrzydło... Jeszcze ci i brygadzista zbrzydnie. I delegat, i przewodniczący, gwarantuję :D


Nie, no coś Ty! Przewodniczący to taaaki świetny status, można robić tyyyle fajnych rzeczy, zwłaszcza, jeśli siedzi się na nim już prawie pół roku. Co? Nieee, nie miałem nikogo na myśli, to był tylko przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jeszcze, że jest na forum taki spamer, o tak dużo się udziela...Ale w wątkach z roku 2007. Poza tym wiele razy już mu mówiono "Jeśli komuś chcesz odpowiedzieć uzywaj opcji ''odpowiedź''"(ma już przodownika). A do niego trzeba jak do baranaa i tak nie zrozumie.Niby starszy ode mnie (3 lata, jakaś tam różnica jest.) a nie pojmuje podstawowych zasad forum.Nie chcę mu dokazywać , oczerniać itp. ale poprostuwkurza mnie takie coś. więc musiałem się wyżalić i mam nadzieję ze zrobiłem to w stosownym temacie, prawda?
Ps.Jeśli mozna powiedzieć, ma nick heaton 1992
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
Jeszcze sprawa poruszana wyżej: Prowokacja, czy może głupota userów.
Po co ludzie dopisuja się do topicu-dubla?Posta sobie nabić oczywiście...Za to powinny byćodrazu ostrzeżenia, istny spam. Skoro wiedzą że i tak zostanie zamknięty a i tak sie dopisują, ja rozumiem podać link do odpowiedniego posta ale poco drugi raz (choć czasami jest różnica pomiędzy jednym postem z linkiem a drugim 2 minutami to można wybaczyć , bo z kąd osoba pisząca posta2 mogła wiedziec o 1) ? sytuacja podobna jak w opisywanym przeze mnie poście :
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=50430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 22:50, Kolumb22 napisał:

Ps.Jeśli mozna powiedzieć, ma nick heaton 1992

"heaton 1992 bdg" ?
też mnie wkurza

Dnia 27.07.2008 o 22:50, Kolumb22 napisał:

Po co ludzie dopisuja się do topicu-dubla?Posta sobie nabić oczywiście..

popieram. wiadomo, że np. mogą być dwa takie same posty w odstępie kilku sekund, ale godzina to już wiocha. od razu ostrzeżenie i tyle. ogólnie mam wrażenie, że na tym forum coraz więcej spamerów się pojawia. zresztą, nie przymierzając, nawet przewodniczący (nie będę po łebkach pisał) spamują. ech... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno pytanie - po co TY tutaj o tym piszesz? To, że on zachowuje się nieodpowiednio, widać, ale po co nam to tutaj oznajmiasz? Co nas obchodzi, że "ten to spamer"? Jeśli uważasz, że ktoś jest spamerem, to zachowaj to dla siebie, bo jak dla mnie, to ty czegoś mu zazdrościsz, tylko nie mam pojęcia, czego. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko jedno pytanie - po co TY tutaj o tym piszesz? To, że on zachowuje się nieodpowiednio,
>widać, ale po co nam to tutaj oznajmiasz? Co nas obchodzi, że "ten to spamer"? Jeśli
>uważasz, że ktoś jest spamerem, to zachowaj to dla siebie, bo jak dla mnie, to ty czegoś
>mu zazdrościsz, tylko nie mam pojęcia, czego. -.-

Dnia 27.07.2008 o 23:03, Laska-z-Polski napisał:


A po to tutaj piszę aby:
1.No wyżalić się ;)
2.Podyskutować tutaj o takich spamerach
3.No i żeby ktoś zauważył że są spamerzy na forum , bo jak narazie nie są karani, a są dopiero gdy taki spamer założy 3 bezsensowne tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 23:09, Kolumb22 napisał:

3.No i żeby ktoś zauważył że są spamerzy na forum


...byli i będą. Tego nie zmienisz i choćby w nie wiem jak efektowny sposób ukarać ''winnego'', przyjadą następni. Kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O spamerach nie ma co gadać ( Szlafrok, nie ciśni mnie, że kiedyś nim byłem :P), bo to żal posta, i zarazem czasu. Więc skończcie ten wątek, to wszystko co było w nim do powiedzenia już dawno zostało wypowiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 23:41, DJ Szlafrok napisał:

...byli i będą. Tego nie zmienisz i choćby w nie wiem jak efektowny sposób ukarać ''winnego'',
przyjadą następni. Kolej rzeczy.

Zauważ, że ze spamerami to jest jak ze zmutowaną szarańczą z podobieństwem do Hydry: jak się zjawią to niszczą każdy temat, a jak się ukara jednego to na jego miejsce przyjdą inni i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli wyrażasz opinie o spamie w jakim rodzaju jest pokazany i o owym mówisz to dobrze, bo przecież nikt ci nie zabroni wyrazić twojej opinii.

Ale jeśli już wskazujesz osobę to według mnie jest to już przesada. Po prostu nie zwracaj uwagi na takie osoby skoro on jest według ciebie spamerem to go olej i pisz dalej na forum, bo za zwracanie uwagi i mówieniem mu co za grozi to prędzej ty nałapiesz degrada niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:47, Kraju92 napisał:

> > Gratuluję! Niby to tylko status, ale jednak na Obywateli, albo Robotników patrzy

> się
> > krzywo.
> dziękuje. ja nie widziałem takiego przypadku dyskryminacji

Ja też nie, bo po prostu nikt nie chce dostać degrada albo bana, ale wszyscy dobrze wiedzą
że im lepsza ranga tym lepiej się patrzy na forumowicza, znaczy że ma duże doświadczenie
itp.

od czegoś trzeba zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się