poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 15:41, Kraju92 napisał:

> co nie zmienia faktów że i tak dużo piszesz pewno niedługo awans

A no dużo piszę bo lubię pisać na forum i mam co pisać. Awansu na razie nie będzie, bo
jeszcze nie minął miesiąc od kiedy jestem Przewodniczącym, a na Sekretarza można czekać
nawet cały rok.

jak utrzymasz takie tempo to awansujesz szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:47, Laska-z-Polski napisał:

Nie, nie awansuje szybko, "specjalisto". Najwięksi hardkorowcy awansują na sekretarza
po góra pięciu miesiącach...

wiesz ile on pisze???? tobie też życze szybkiego awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:51, Młody miro napisał:

wiesz ile on pisze???? tobie też życze szybkiego awansu


Przypuszczam, że wie, ale wyjątkowo intensywne pisanie ma się nijak do awansowania. Polecam lekturę przypiętego posta oraz uzupełniająco http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=50382. Ewentualnie przewertuj ostatnie strony tematu i zastanów się, czy nie nadszedł czas weryfikacji poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:51, Młody miro napisał:

wiesz ile on pisze???? tobie też życze szybkiego awansu


Masz rację że piszę dużo, ale tu nie chodzi o to ile piszę, a jak piszę i jak długo siedzę na forum. Więc nie mam szans szybko awansować. Ale i tak mam w d..., gdzieś te rangi. Może na początku mi na nich zależało, ale w końcu zrozumiałem że lepiej jest pisać z własnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak ilość postów nie ma znaczenia na status a ilość godzin spędzonych na forum to można zalogować się i zostawić włączony komp na cały dzień i będzie awans?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:01, Młody miro napisał:

to jak ilość postów nie ma znaczenia na status a ilość godzin spędzonych na forum to
można zalogować się i zostawić włączony komp na cały dzień i będzie awans?????


Musisz jeszcze klikać w banery reklamowe - im więcej naklikasz tym szybciej dostaniesz awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:01, Młody miro napisał:

to jak ilość postów nie ma znaczenia na status a ilość godzin spędzonych na forum to
można zalogować się i zostawić włączony komp na cały dzień i będzie awans?????


Tak, i dostaniesz gratis paczkę Piegusków.


Czytaj przypięty post, a konkretnie ostatni jego akapit -.- ("Budo napisał:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:01, Młody miro napisał:

to jak ilość postów nie ma znaczenia na status a ilość godzin spędzonych na forum to
można zalogować się i zostawić włączony komp na cały dzień i będzie awans?????


No właśnie nie, bo chodzi o to żeby pisać. Jeżeli będziesz na forum, ale nic nie będziesz pisał, to tak jakby Cię nie było. A jak będziesz na forum cały dzień i będziesz pisał to wtedy zostaniesz zauważony a w przyszłości nagrodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:01, Młody miro napisał:

to jak ilość postów nie ma znaczenia na status a ilość godzin spędzonych na forum to
można zalogować się i zostawić włączony komp na cały dzień i będzie awans?????


Nie. To działa mniej więcej tak:
Piszesz posta - dostajesz 1 punkt. Następny dostaniesz wtedy kiedy napiszesz posta przynajmniej godzinę czasu po poprzednim, ale dziennie możesz dostać chyba max 4 punkty.

Punkty przekładają się na awans, ale nikt nie zna dokładnych progów punktowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:05, Luk Zombi napisał:

Nie. To działa mniej więcej tak:
Piszesz posta - dostajesz 1 punkt. Następny dostaniesz wtedy kiedy napiszesz posta przynajmniej
godzinę czasu po poprzednim, ale dziennie możesz dostać chyba max 4 punkty.
Punkty przekładają się na awans, ale nikt nie zna dokładnych progów punktowych.


A to o tym nie wiedziałem. Ale to dosyć mało te 4 punkty. To już się nie dziwię, dlaczego na Sekretarza czy WT ludzie czekają cały rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:03, dawidos170 napisał:

> to jak ilość postów nie ma znaczenia na status a ilość godzin spędzonych na forum
to
> można zalogować się i zostawić włączony komp na cały dzień i będzie awans?????

Musisz jeszcze klikać w banery reklamowe - im więcej naklikasz tym szybciej dostaniesz
awans.

okey to teraz będę tyle reklam patrzył że nikt mnie nie pobije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:12, Kraju92 napisał:

A to o tym nie wiedziałem. Ale to dosyć mało te 4 punkty. To już się nie dziwię, dlaczego
na Sekretarza czy WT ludzie czekają cały rok :P

Jak mogłeś nie wiedzieć ?! Przecież to jest wałkowane tutaj od ... kilku miesięcy ;] To wszystko zależy ale nie wiem od jakich czynników bo jedni czekają dłużej od innych. Np. ja mam bardzo dużą ilość napisanych postów na danej randze a ktoś inny ma mniej. I znalazłem nawet osobę która miała o dużo mniej postów napisanych niż ja a szybciej awansowała ... więc do końca nie wolno wierzyć temu systemowi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 08:53, Jacobek92 napisał:

Włąsńie dziękuje Ci bardzo że napisałeś jakie są rangi Wielkie dzięki ;] Teraz będe
wiedziałczego sie moge spodziewać puzniej ;)


NIE puzniej ! tylko pÓzniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:31, VertigoŁDZ napisał:

NIE puzniej ! tylko pÓzniej !

Nie czepiaj się tak chamsko innych, bo każdy może się pomylić przecież. Uważaj żeby Ciebie ktoś raz tak nie poprawił, miło nie bedzię.

@mlynar911
Własnie dlatego ten temat to w większosci spam, bo mimo że jest wałkowane coś co najmniej na 2 strony to zawsze znajdzie sie "to jest tak? wow, nie wiedziałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:41, wip_01 napisał:

Własnie dlatego ten temat to w większosci spam, bo mimo że jest wałkowane coś co najmniej na 2 strony to zawsze znajdzie sie "to jest tak? wow, nie wiedziałem".


Przecież ten temat już od dawna polega na składaniu gratulacji i przypominaniu o przypiętym poście. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:31, VertigoŁDZ napisał:

NIE puzniej ! tylko pÓzniej !

Pilnuj siebie będziesz w niebie.

wip
No i sumie ostatnio odbyła się konkretna dyskusja na temat a tak dzień w dzień ktoś przyjdzie i się pochwali nowym statusem przy tym zapierając się, że nie ma on dla niego żadnego znaczenia i jest tylko smaczkiem - troszkę mi tu hipokryzją leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:58, Rozrobiony napisał:

> NIE puzniej ! tylko pÓzniej !
Pilnuj siebie będziesz w niebie.

wip
No i sumie ostatnio odbyła się konkretna dyskusja na temat a tak dzień w dzień ktoś przyjdzie
i się pochwali nowym statusem przy tym zapierając się, że nie ma on dla niego żadnego
znaczenia i jest tylko smaczkiem - troszkę mi tu hipokryzją leci.

Rozumiem że do mnie bijesz???? Taka jest prawda ale zawsze jest to powód do pochwalenia się ciekawy jestem czy ty się nie chwaliłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się