poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 13:58, Rozrobiony napisał:

No i sumie ostatnio odbyła się konkretna dyskusja na temat a tak dzień w dzień ktoś przyjdzie
i się pochwali nowym statusem przy tym zapierając się, że nie ma on dla niego żadnego
znaczenia i jest tylko smaczkiem - troszkę mi tu hipokryzją leci.

wiesz, ja ostatnio awansowałem i niby fajnie, ale "delegat" przy moim nicku ładniej wyglądało :)
a to, że ci nie zależy i nie spamujesz jak opętany, żeby awansować, nie wyklucza radości ze zdobycia nowego statusu :)

edit: @miro - pisze się "pijesz". a ty już nadepnąłeś niejednej osobie na odcisk, razem ze swoim kolegą heatonem, więc się nie dziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki internet się tnie i musze klikać mysza jak szalony i nie myśl sobie że jak jesteś przewodniczący to jesteś lepszy panie szypek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:02, Młody miro napisał:

Rozumiem że do mnie bijesz????

Bije to ja się w czoło jak widzę twojego posta. A i wystarczy jeden znak zapytania - obrażasz moją inteligencję wciskając ich tyle naraz.

Dnia 30.07.2008 o 14:02, Młody miro napisał:

Taka jest prawda ale zawsze jest to powód do pochwalenia się...

Samochwała w kącie stała.

Dnia 30.07.2008 o 14:02, Młody miro napisał:

...ciekawy jestem czy ty się nie chwaliłeś???

Nie. Przejrzyj moje wypowiedzi w tym temacie. Fakt pogratulowałem awansu kilku osobom ale sam jeszcze nie obwieszczałem swojego (o którym bynajmniej trzeba mi było przypomnieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak samo przejrzyj wszystkie posty i zobaczysz ile osób na gram jest samochwałami zawsze można sobie pogratulować i ludzie to miło gratulują nigdy nie mają pretensji jesteś pierwszym takim którego widzę na gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:11, Młody miro napisał:

Sorki internet się tnie i musze klikać mysza jak szalony

na klawiaturce stukasz też jak szalony ^^

Dnia 30.07.2008 o 14:11, Młody miro napisał:

i nie myśl sobie że jak jesteś przewodniczący to jesteś lepszy panie szypek

jak zaglądam chociażby do tematu o żużlu to faktycznie czuję się lepszy

niemniej nie ma co się przepychać. powiedziałem, co miałem do powiedzenia. do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:19, szypek26 napisał:

> Sorki internet się tnie i musze klikać mysza jak szalony
na klawiaturce stukasz też jak szalony ^^
> i nie myśl sobie że jak jesteś przewodniczący to jesteś lepszy panie szypek
jak zaglądam chociażby do tematu o żużlu to faktycznie czuję się lepszy

niemniej nie ma co się przepychać. powiedziałem, co miałem do powiedzenia. do widzenia

taki z ciebie fan że wolisz żeby żużel był za koszykówką o ponad połowę postów. i dyskutujemy o żużlu a wchodzisz do tematu i wielki boss weś nie spamuj- heaton napisał wtedy 1 posta o postawie Polaków w dpś zastanów się człowieku czy jesteś fanem czy anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się kłócicie... ja jak awansuję to zwykle ktoś musi mi o tym powiedziec, bo na początku awansu zwykle nie zauważam, a paru osobom pogratulowałem oczywiście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:16, Młody miro napisał:

i jesteś pierwszym takim którego widzę na gram

Kreuje nowe trendy, mogę być dumny! A to, że "wszyscy" tak robią to usprawiedliwienie dla ciebie? Jak wszyscy zaczęli by skakać na jednej nodze trzymając się za nos i wyśpiewywać malezyjskie pieśni ludowe, ty też byś tak robił? Najwyraźniej nie masz własnego zdania i tyle. Koniec tego bezowocnego (i tak ci nie przemówię do rozsądku) spamu. Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:32, Rozrobiony napisał:

> i jesteś pierwszym takim którego widzę na gram
Kreuje nowe trendy, mogę być dumny! A to, że "wszyscy" tak robią to usprawiedliwienie
dla ciebie? Jak wszyscy zaczęli by skakać na jednej nodze trzymając się za nos i wyśpiewywać
malezyjskie pieśni ludowe, ty też byś tak robił? Najwyraźniej nie masz własnego zdania
i tyle. Koniec tego bezowocnego (i tak ci nie przemówię do rozsądku) spamu. Z mojej strony
EOT.

dobra nie będę już pisać o swoich awansach na forum ciekawe czy ktoś na tym zyska !!! over

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:41, wip_01 napisał:

@mlynar911
Własnie dlatego ten temat to w większosci spam, bo mimo że jest wałkowane coś co najmniej
na 2 strony to zawsze znajdzie sie "to jest tak? wow, nie wiedziałem".

Temat zboczył z kursu ... Nie dość ,że mało kto sam czyta przypięty post to na dodatek trzeba jedną rzecz wałkować z milion razy (1,000,000 ;]) to rozmawia się tu o wszystkim.... Spamerach,statusach, czasami coś o grze się wplącze albo o czym innym ... Taka rozmowa na wszelkie tematy. Ale głównie to ludzie tłumaczą się ,że nie są tutaj dla statusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:16, Don Zorro napisał:

I pomyśleć że wczoraj byłem brygadzistą...

A co zrobiłeś, że taki wielki degrad dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wątek dla zdegradowanych, tam możesz się wyżalić. Btw: A nie czasem Przodownikiem?

Aragloin: Wielki? Wielki to jest ban, albo -3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:34, albert.jarema napisał:

Na brygadziste to trzeba pisać nie tylko na forum, ircu ale co trzeba robić???

ekhm.. Pisać na forum regularnie i systematycznie, przynajmniej kilka postów dziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:44, albert.jarema napisał:

aha...no to pisze dziennie po 20 postów ^^

Ale jeśli 15 z tych 20 postów jest w tematach typu: co lepsze, masz czy nie masz, to raczej prędko awansu nie będzie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się