poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 11:45, Aragloin napisał:

Ale jeśli 15 z tych 20 postów jest w tematach typu: co lepsze, masz czy nie masz, to
raczej prędko awansu nie będzie. ;/

Po co gadasz głupoty? Jakoś patrząc na staty niektórych użytkowników można wywnioskować, że uczęszczając do takich tematów i pisząc w nich, od groma i trochę... Szybciej się awansuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:45, Aragloin napisał:

> aha...no to pisze dziennie po 20 postów ^^
Ale jeśli 15 z tych 20 postów jest w tematach typu: co lepsze, masz czy nie masz, to
raczej prędko awansu nie będzie. ;/

aha..rozumiem..będę się starać pisać na inne tematy niż takie zabawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:45, Aragloin napisał:

> aha...no to pisze dziennie po 20 postów ^^
Ale jeśli 15 z tych 20 postów jest w tematach typu: co lepsze, masz czy nie masz, to
raczej prędko awansu nie będzie. ;/


a właśnie że może być bo raczej liczą się tyle samo, chodzi o ilośc a nie jakość i długość, to musiałby być wtedy skomplikowany algorytm, zresztą temat wałkowany wiele razy w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:47, Chaotizz napisał:

> Ale jeśli 15 z tych 20 postów jest w tematach typu: co lepsze, masz czy nie masz,
to
> raczej prędko awansu nie będzie. ;/
Po co gadasz głupoty? Jakoś patrząc na staty niektórych użytkowników można wywnioskować,
że uczęszczając do takich tematów i pisząc w nich, od groma i trochę... Szybciej się
awansuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

A jak ja się bardzo w tym udzielałem to o awansie ani słychu a ni widu. A gdy przestałem to kilkanaście dni później awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:48, Aragloin napisał:

A jak ja się bardzo w tym udzielałem to o awansie ani słychu a ni widu. A gdy przestałem
to kilkanaście dni później awans.

No właśnie bo tu się na awans raczej długo czeka, nabiłeś sobie punktów tymi zabawami, pula urosła a akurat tak się złożyło że te brakujące punkty nabrałałeś w tematycznych wątkach. Zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:51, Wintesun napisał:

> A jak ja się bardzo w tym udzielałem to o awansie ani słychu a ni widu. A gdy przestałem

> to kilkanaście dni później awans.
No właśnie bo tu się na awans raczej długo czeka, nabiłeś sobie punktów tymi zabawami,
pula urosła a akurat tak się złożyło że te brakujące punkty nabrałałeś w tematycznych
wątkach. Zdarza się.

Mogę się mylić, a jak. Ale większa jest satysfakcja, że piszę się z sensem, nie? :) Ale opuściłem te,ee..."zabawy" i jakoś za nimi nie tęsknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:56, Don Zorro napisał:

> > I pomyśleć że wczoraj byłem brygadzistą...
> A co zrobiłeś, że taki wielki degrad dostałeś?

Skomentowałem ten gramsajt. Poczytajcie sobie wpisy, inni mówią to co ja.
http://ja.gram.pl/Misio%20Rysio


Tyle pracowałem na brygadzista, a walgierz go broni. Za co to? Ten sajt trzeba zamknąć!

Sorry, miałem zmodyfikować post, a wyszedł mi drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:59, Sheloi napisał:

> Skomentowałem ten graamsajt. Poczytajcie sobie wpisy, inni mówią to co ja.
> http://ja.gram.pl/Misio%20Rysio

Ja się boję skomentować bo może bym bana dostał ^^


Ja to najchętniej zebrałbym wpisy tych, którzy są za zamknięciem tego GSa, ale nie wiem jak... bo toż to skandal jest jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma taki sam styl wypowiadania się jak Donalduś Tuśk.:)
W ogóle dziwny ten chłop, zaprosił mnie do znajomych, a nawet jesnego komentarza nie napisał.... Kurde, ile on lat ma? ;)
A takie osoby to po prostu olać trzeba, bo tylko się "dorobisz" mówiąc prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skandal to jest to, że w każdym temacie to piszesz -.-. Już jednego degrada zarobiłeś. To jest jedna z prowokacji, a Ty się dałeś sprowokować, i dostałeś nagrodę. Olej to, i wyjdzie Ci na dobre. To jest coś z ,,rodu" Kocyka Elmo ;) Polecam wszystkim omijać prowokacje, wyjdzie wam to na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 11:58, Don Zorro napisał:

Tyle pracowałem na brygadzista, a walgierz go broni. Za co to? Ten sajt trzeba zamknąć!

Nie Walgierz tylko Wojman. Degrad słuszny, nie rozpaczaj. Wcześniej, chyba stronę ktoś dostał ostrzeżenie za to, teraz należał się degrad, proste. A że ty nie umiesz czytać to już nie nasz problem. Zamknąć to trzeba ludzi takich jak ty, którzy dają sie nabierać na takie proste prowokacje a potem płaczą że degrada dostali. Proszę, trochę samokrytyki.

@Aragloin
To teraz rozumiem że trzeba dawać komentarze by być znajomym? Co za czasy, ja pierdykam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie trzeba- jesli się znasz z osobą z forum i często się "spotykacie" na nim- nie.
Ale jeśli pierwszy raz widzę tą ksywkę na oczy, to co mam zrobić? Mógłby na gsie napisać coś, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:44, Aragloin napisał:

Ale jeśli pierwszy raz widzę tą ksywkę na oczy, to co mam zrobić? Mógłby na gsie napisać
coś, nie?

I uważasz ze jeśli napisze Ci komenta, będziesz trendi bo +1 to będzie już Twoim znajomych? ;D Muahaha, nie drąże dalej, bo chyba mylimy coś pojęcia znajomego ze "znajomym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:47, wip_01 napisał:

> Ale jeśli pierwszy raz widzę tą ksywkę na oczy, to co mam zrobić? Mógłby na gsie
napisać
> coś, nie?
I uważasz ze jeśli napisze Ci komenta, będziesz trendi bo +1 to będzie już Twoim znajomych?
;D Muahaha, nie drąże dalej, bo chyba mylę coś pojęcia znajomego ze "znajomym".

Nie, jeden koment znajomego z niego robi. Ale zawsze to jest więcej, aniżeli samo zaproszenie, ba nawet jak jeden koment da, to i dalej go nie przyjmuję. Musi coś wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 13:53, walgierz napisał:

Walgierz walgierz.

Bjuti Bjuti
Hym, to widocznie mówiliśmy o dwóch różnych momentach, w takim razie mój błąd ;)

@Aragloin
Wykazać? O_o "Skomentuj 10 moich wpisów w minutę po 2 zdania złożone każdy"? xD Sorki, nie mogłem się powstrzymać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2008 o 13:56, wip_01 napisał:

@Aragloin
Wykazać? Oo S"Skomentuj 10 moim wpisów w minutę po 2 zdania każdy"? xD Sorki, nie mogłem
się powstrzymać ;D

Ale wiesz, z SENSEM, a nie "fajny gs", "lubie takie klimaty jak ty", :ładna dzisiaj pogoda". Ma być na temat i powtarzam z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się