poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ale tak poważnie to dlaczego Ty bądź ktoś z kolegów nie wywalicie tego w diabły? Jeśli nie można zbanować skutecznie konta (bo neostrada czy coś) to przynajmniej poodcinać mu GSy i sam się znudzi. Ile już kont temu gościowi zbanowaliście? Bo ja się około 4 doliczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że na razie nic złego nie robi, tzn sprzecznego z regulaminem, tylko po prostu prowokuję. Wystarczy nie odpowiadać na prowokację, to się kiedyś mu to znudzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:40, Baluk25 napisał:

Może dlatego, że na razie nic złego nie robi, tzn sprzecznego z regulaminem, tylko po
prostu prowokuję. Wystarczy nie odpowiadać na prowokację, to się kiedyś mu to znudzi
;]

widzieliście temat koffam was moderatorzy?? gość zwał się Misio Love i mieli podobny styl wypowiedzi czyżby multikonto?? ja do Misia Rysia nic nie mam bo nic złego (czyt. sprzecznego z regulaminem) nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też w sumie nie mam, ale wkurza mnie to, że on prowokuję ludzi, ludzie dają się sprowokować, i on ma radość. Zauważyliście jaki on popularny? Ile osób dostało degrady? Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:44, Młody miro napisał:

> Może dlatego, że na razie nic złego nie robi, tzn sprzecznego z regulaminem, tylko
po
> prostu prowokuję. Wystarczy nie odpowiadać na prowokację, to się kiedyś mu to znudzi

> ;]
widzieliście temat koffam was moderatorzy?? gość zwał się Misio Love i mieli podobny
styl wypowiedzi czyżby multikonto?? ja do Misia Rysia nic nie mam bo nic złego (czyt.
sprzecznego z regulaminem) nie robi

Ten Misio Love czy tam Misio Rysio to mnie denerwuje , nie wiem czy temu człowiekowi się nudzi robiąc takie konto , nie mam pojęcia czy z tego powodu czerpie radość , po prostu go nie rozumiem ... takie konta powinny być kasowa , jak uważacie , chociaż może temu Misiowi Rysiowi w końcu się to znudzi , bo nie wiem czy zauważyliście ale widziałem już konto Tinky Wynki i tym podobne , to zapewne jedna i ta sama osoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:47, Baluk25 napisał:

Też w sumie nie mam, ale wkurza mnie to, że on prowokuję ludzi, ludzie dają się sprowokować,
i on ma radość. Zauważyliście jaki on popularny? Ile osób dostało degrady? Ehh...

ano jest popularny a jak za niego dostawali degrady??
Heaton: mi też się zdaje że to jedna ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 14:47, Baluk25 napisał:

Też w sumie nie mam, ale wkurza mnie to, że on prowokuję ludzi, ludzie dają się sprowokować,
i on ma radość. Zauważyliście jaki on popularny? Ile osób dostało degrady? Ehh...

Proponuję nie używać słowa "popularny" tylko prędzej "znany". Popularny to raczej określeń opsoby która jest znana i sie o niej dobrze mówi. O jakimś głupku z klasy ktory jest powiedzmy głupkiem (nie z wiedzy itp) i źle wpływa na klasę, nazwiesz popularny bo każdy go zna i każdego on denerwuje, czy raczej znany? Chyba prędzej zn any.A tyle osób dostało degrady po są po prostu głupi. No przepraszam bardzo, ale osoby która daje sie takiemu małolatowi sprowokować inaczaj nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wip_01<---- twoja wypowiedź jest naprawdę nie pozbawiona prawdy , wszystko co napisałeś jest ok , nie powinno się zwracac uwagi na takie osoby , niech sobie robią jakieś głupie rzeczy , nie zwraca się na nich po prostu uwagi i wtedy im to się znudzi , na początku z tego Misia Rysia mieli ubaw , ale teraz to robi już się nudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, pierwszy raz muszę przyznać Ci rację ;/. Dobra jest znany, a nie popularny, bo to różnica. A co do prowokacji, to trzeba mieć trochę słabą psychikę i wyobraźnię, żeby dać się mu, (temu czemuś?) sprowokować...

Młody miro: Wyzywali go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:06, Baluk25 napisał:

Kurdę, pierwszy raz muszę przyznać Ci rację ;/. Dobra jest znany, a nie popularny, bo
to różnica. A co do prowokacji, to trzeba mieć trochę słabą psychikę i wyobraźnię, żeby
dać się mu, (temu czemuś?) sprowokować...

Młody miro: Wyzywali go...

Sam oglądałem pokemony dragon balla też ale nie robię z tego wielkie hallo pt. moj przyjaciel calamandel. Bardzo lubiłem te bajki bo były fajne ale misio rysio ma fijoła na tym punkcie może to dziecko jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bardzo lubiłem te bajki bo były fajne ale misio rysio ma fijoła na tym punkcie

Dnia 31.07.2008 o 15:10, Młody miro napisał:

może to dziecko jest??


Raczej zwyczajny prowokator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:17, kitek0101 napisał:

>Bardzo lubiłem te bajki bo były fajne ale misio rysio ma fijoła na tym punkcie
> może to dziecko jest??

Raczej zwyczajny prowokator...

Wątpie żeby dorosły facet takim czymś się zajmował to dziecko jest pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że on tak naprawdę? To jest zwykła prowokacja, żeby ludzie o nim gadali, dostawali przez niego degrady itp. Dobra koniec offtopu, bo to można nazwać karmieniem trolla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:20, Młody miro napisał:

> >Bardzo lubiłem te bajki bo były fajne ale misio rysio ma fijoła na tym punkcie

> > może to dziecko jest??
>
> Raczej zwyczajny prowokator...
Wątpie żeby dorosły facet takim czymś się zajmował to dziecko jest pewno

No nie twierdzę, że nie jest dzieckiem. Ale chyba nie ma dzieci, które robiłyby coś takiego "na poważnie". Na pewno jest świadomy, jak zakładając takie tematy prowokuje innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Misia to na każdego są haki :) Choćby rzeźnickie ]:) Jak to mawiał stalinowski prokurator Wyszyński: "Dajcie mi człowieka a znajdę na niego paragraf"

Dla przykładu:

3. Postanowienia końcowe, czyli gramnetykieta

Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem - skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest jako wyraz szacunku. (Koffam fas i inne zwroty w neopokemońskim)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, patrzę na jego konto i wypowiedzi i znajduję coraz więcej haków :) Choćby spam (sporo jego wypowiedzi, w różnych tematach, które nic nie wnoszą do dyskusji, choćby coś takiego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39298&pid=33 , a całkiem sporo tego jest:) I znalazłem mocniejszego haka: obrażanie innych: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32151&pid=9 Kontynuować? Czy w końcu pozbędziecie się tego trolla?

Mamy więc:
1.Ortografia
2.Spam
3.Obrażanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co pewien gramsajt ma do statusów.

Przypomnę więc inny fragment regulaminu:
"Staraj się pisać konkretnie i na temat."

Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, KŁEJK miał rację, odrobina cierpliwości i masz co chcesz mieć ;D Brygadzista, a dawniej Lord, fajnie to brzmi ;D

Aragloin - Tak, dotarły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:43, Varo napisał:

No, KŁEJK miał rację, odrobina cierpliwości i masz co chcesz mieć ;D Brygadzista, a dawniej
Lord, fajnie to brzmi ;D

Witam w brygadzie! BTW--> dotarły oba miaie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 16:09, Luk Zombi napisał:

Patrzę, patrzę na jego konto i wypowiedzi i znajduję coraz więcej haków :) Choćby spam
(sporo jego wypowiedzi, w różnych tematach, które nic nie wnoszą do dyskusji, choćby
coś takiego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39298&pid=33 , a całkiem sporo tego
jest:) I znalazłem mocniejszego haka: obrażanie innych: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32151&pid=9
Kontynuować? Czy w końcu pozbędziecie się tego trolla?


Kontynuuj, bo jak zwykle mody i konsule na to leją.. tzn. mają to wnosie i nie usuną tego trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się