poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 22:28, nekromanta7 napisał:

eee... ale chyba na niego nie "naskarzyles" ?

A jeśli nawet to co? Dostane tytuł "Kabel from MM", "Donosiciel" itp bo chcę mieć porządek tu gdzie się wypowiadam? Jeżeli nawet nie Sheloi to ktoś innych, ale zmieniło by to coś jeżeli i tak by modek wpadł prędzej czy później? Nie.

@nekromanta7
Yea, good game ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:28, nekromanta7 napisał:

> wczoraj jak się nie mylę dostał bana, bo niecenzuralnie się wypowiedział na "zdjęcia

> forumowiczów", pamiętam że odpisałem mu iż będzie ban - zaraz potem zniknął (stało
się...)
> xD

eee... ale chyba na niego nie "naskarzyles" ?


A skąd! Nawet nie zauważyłem kiedy przepadł(edytowałem wtedy posta - jak skończyłem, to już go nie było)... - brzydzę się donosicielstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brzydzę się donosicielstwem

Dnia 01.08.2008 o 22:33, Sheloi napisał:



POLEJMY TEMU PANU szacunek!!! no coment dla tych dwojga na gorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>brzydzę się donosicielstwem
odróżnij donosicielstwo od dbania o względny porządek -.-

Dnia 01.08.2008 o 22:34, nekromanta7 napisał:

POLEJMY TEMU PANU szacunek!!! no coment dla tych dwojga na gorze...

taaa ...


EDIT: Chaotizz => yhym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:34, KŁEJK napisał:

Tzn. że NuGG dostał bana ? Takiego całkowitego - bez możliwości odwołania czy ma tylko
zblokowanego sajta ?

Ban na caly serwis, z czego bardzo jestem rad.

nekromanta7, a co to ma wspolnego z tym i tak ultra-offtopicowym tematem? Ogarnij sie i ocen sytuacje na chlodno... -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:36, KŁEJK napisał:

>brzydzę się donosicielstwem
odróżnij donosicielstwo od dbania o względny porządek -.-


Od dbania o porządek są moderatorzy - oczywiście jestem przeciwny łamaniu regulaminu (żeby nie było, że jestem jakiś rebel na forum), i jak niektórzy złamią zasady to tylko z ich własnej winy o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:35, Chaotizz napisał:

Tak, NuGG dostał bana. Po prostu troszkę, hmmm przesadził na swoim GramSajcie, i ma...


no a tak moglbys bardziej wytlumaczyc wiesz... gołe panie? (a może panowie :P )* joke

gothicsheep a co mi po tym poklnie i przestanie ja zajmuje sie wypowiedzia tego z ktorym pisze a przy okazji przy takim gosciu co bluzga posmieje sie troche...
ps. wiem ze zaraz dostane sto odpowiedzi na tego posta i mnie rowno zjedziecie tak wiem znam wasze argumenty "a mi sie nie podoba jak ktos klnie nie zycze sobie itp bla bla wiec dajcie sobie spokoj na odpowiedz... taka mala prosba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:40, Sheloi napisał:

Od dbania o porządek są moderatorzy - oczywiście jestem przeciwny łamaniu regulaminu
(żeby nie było, że jestem jakiś rebel na forum), i jak niektórzy złamią zasady to tylko
z ich własnej winy o!


A moderatorzy się roztysięcznią żeby sprawdzać w danej chwili po kilkaset wątków na raz, czy coś się źle nie dzieje. Kurde no, jak coś jest źle to się to zgłasza i koniec a nie "donosicielstwo". Sami sobie szkodzicie przymykaniem oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:41, nekromanta7 napisał:

gothicsheep a co mi po tym poklnie i przestanie ja zajmuje sie wypowiedzia tego
z ktorym pisze a przy okazji przy takim gosciu co bluzga posmieje sie troche...
ps. wiem ze zaraz dostane sto odpowiedzi na tego posta i mnie rowno zjedziecie tak wiem
znam wasze argumenty "a mi sie nie podoba jak ktos klnie nie zycze sobie itp bla bla
wiec dajcie sobie spokoj na odpowiedz... taka mala prosba :D

A po co isc po najkrotszej linii oporu? I tak piszesz totalnie od rzeczy, wiec nie trzeba sie jakos specjalnie wysilac. ;P

Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:40, Sheloi napisał:

Od dbania o porządek są moderatorzy -

Prawda, zgadzam się, jednak mimo że to moderatorzy to jednak też maja wolne, też nie oglądają wszystkich tematów, wszystkich postów od kiedy odeszli od kompa do momentu powrotu wiec forumularz jest tak jak Sheep napisał "dbaniem o względny porządek".
Więc różnica między donoszeniem na kogoś a zgłoszenie że ktoś łamie regulamin i utrudnia spokojny byt jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może ostatni raz przypomnę, że wątek jest o statusach, a nie o decyzjach moderatorów, lub ich braku.
Ostatnie przypomnienie nim sypnę degradami za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:42, Fumiko napisał:

A moderatorzy się roztysięcznią żeby sprawdzać w danej chwili po kilkaset wątków na raz,
czy coś się źle nie dzieje. Kurde no, jak coś jest źle to się to zgłasza i koniec a nie
"donosicielstwo". Sami sobie szkodzicie przymykaniem oczu.


Jasny gwint! Nawet jakbym miał na niego donieść to bym nie zdążył (widać ktoś akurat czuwał na tym wątku wtedy), poza tym nie "przymykam oka" bo jak zaznaczyłem (nie jestem REBEL na forum) a jak jesteś ciekawa to zobacz moją wypowiedz na tym wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 12:16, kamciu609 napisał:

dostałem 2 minusy za to ze napisalem ze kofffam moderatorów =(


Dostałeś za prowokację :(
Do siebie miej żal nie do nich.

Ps. Podczas mojej nieobecności to sporo zrobiło się Sekretarzy i WT co to jakiś wysyp czy co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 12:23, wdowiakm napisał:

Ps. Podczas mojej nieobecności to sporo zrobiło się Sekretarzy i WT co to jakiś wysyp
czy co? :D


Ano trochę obrodziło wysokimi statusami. Bardzo możliwe że maczało w tym palce 10% doładowanie punktów każdemu który się któregoś tam dnia wypowiedział :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się