poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 15:44, Don Zorro napisał:

Jezu, za mniej 536 miałem brygadzistę.... ale czeka mnie roboty :/


Mnie tez to wtedy jarało wiesz napisze coś tam i bede miał nowy stopien. Ale juz mi przeszlo i pisze tylko jak mam jakis problem z grą lub tez jak ktos z sensem lub nie sie wypowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeh...ja JUŻ miałem brygadziste tylko mnie -2 zdegradowali. No i muszę to odzyskać, bo po co ja pisałem przez pół roku? Ty byś sie nie wkurzył na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak cię zdegradowali to musieli mieć powód, więc się nie wściekaj. Po drugie, ja piszę dl przyjemności pisania, ranga jest sprawą drugorzędną, choć jednak coś znaczy dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 08:06, Don Zorro napisał:

eeh...ja JUŻ miałem brygadziste tylko mnie -2 zdegradowali. No i muszę
to odzyskać, bo po co ja pisałem przez pół roku? Ty byś sie nie wkurzył na to?

Łooołłłł :O
Zdegradowali Cię słusznie i wiesz, sprawa wygląda tak, teraz bedziesz spamował, naginał regulamin (tak jak to często postami robisz, chodzi o spamowanie) i zamiast dostać +1 bedziesz miał kolejne -1 ^_^ Twoje myśli wyglądają tylko tak "Posty, posty, awans, awans, nowe +1, posty, posty, spam, spam)? Rękę Ci oderwało, że się tak bulwersujesz tym? No masakra normalnie. Wiesz po co sie pisze tu? Aby dyskutować, wymieniać poglądy, a awans to dodatek, ale widać ty masz inne cele (Twoje posty tez na to wskazują). I teraz buh, oburzenie i foch na świat bo zasłuzenie jesteś Robotnikiem. Więc nie płacz już nad tym tyle, tylko pomyśl trochę i zastanów się nad sobą.
Pozdrawiam, Bjuti.
P.S Obrazek idealnie pokazuje to co chciałem przekazać.

20080804095539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy tym userze... To jak on to zrobił?

Zagadka pozostanie pewnie zagadką. :P

BTW. Awansowało mi się. ;] Nie zrzędziłem ni nic, można rzec że obaliłem teorię jakoby zrzędzenie dawało awans. ;-)

20080804103933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 08:06, Don Zorro napisał:

Ty byś sie nie wkurzył na to?

Patrząc na styl pisania przez Ciebie postów to wydaje mi się, że degrad był zasłużony. Widać, że jesteś tutaj dla statusów. Ja bym się nie wkurzyła. Dalej bym pisała, bo rajcuje mnie fakt, że mogę tutaj z ludźmi podyskutować i nieraz ktoś miał tak silne argumenty, że mnie przekonywał jego punkt widzenia. Naprawdę nie cieszy Cie sam fakt, że możesz wymienić poglądy? Tylko "byle dostać +1". No ale cóż... mam nadzieje, że Ci przejdzie. Pisałeś na to pół roku? Wiesz niektórzy mając Przewodniczącego i już ciut ciut do Sekretarza piszą jednego głupiego posta i akurat degrad. I co? Mają się złościć na cały Świat? Nie, piszą dalej. Status to dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem napisać, że możliwe że go odbanowali.

Ech ja się nie doczekam brygadzisty, przybijające jest to, że dziś awansowało aż 2 moich znajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 11:05, zerohunter napisał:

Ech ja się nie doczekam brygadzisty, przybijające jest to, że dziś awansowało aż 2 moich znajomych!


Prawda? Powinni oberwać degradem po plecach, należy im się!

->Chaotizz
Sto lat. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 10:42, Chaotizz napisał:

Skoro już jesteśmy przy tym userze... To jak on to zrobił?

Zagadka pozostanie pewnie zagadką. :P

Może coś wyjaśnił z moderatorami, i przywrócili mu pozycję? Dziwna sprawa ;P

Dnia 04.08.2008 o 10:42, Chaotizz napisał:

BTW. Awansowało mi się. ;] Nie zrzędziłem ni nic, można rzec że obaliłem teorię jakoby
zrzędzenie dawało awans. ;-)

Gratuluję, tylko co to zrzędzić przy Brygadziście... Czysta sielanka, nie to, co czekanie na Sekretarza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie jak ludzie tak szybko chcą dostać coraz wyższy stopień, nie patrzą co piszą ważne by liczba postów wciąż rosła. Zastanówmy się...co jest ważniejsze? To ,że tuż pod naszym nickiem mamy wyższy stopień (bo sypaliśmy posty bez sensu), czy to, że w danym temacie wypowiadamy się z sensem i pozostali forumowicze cenią nasze zdanie i szanują nas jako ludzi, którzy wiedzą co mówią na dany temat. Dla mnie ważniejsze jest to drugie, gdyż wolę być znany poprzez swoją wiedzę a nie poprzez wyższy status (np. przewodniczący).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zdecydowana większość osób piszących w ten sposób najbardziej stara się o wyższy status. Kiedyś zrozumiesz ;p

Laska-z-Polski

Masz rację, nie ma to jak czekanie na Sekretarza. Wytrzymałem 14 miesięcy, wytrzymam i drugie tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;)

Dla chcącego nic trudnego. Ja tu w lutym byłem Robotnikiem bodaj a już Przewodniczący. Wiem, wiem że dopiero teraz zacznie się dłuższe czekanie ale co z tego? Na razie chce mi się tu pisać i przebywać więc wszystko przed nami. ;D No chyba że trafi się reset forum. Poza tym mało cię na forum widać i to pewnie dlatego ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam....
Na początku chciałbym przeprosić całe forum,a szczególnie ekipę gram.pl z uwzględnieniem Oklita za wybryk z przed roku...
Był impuls..wyszło jak wyszło...a ci którzy to pamiętają wiedzą że wyszło haniebnie...
Po roku wraca korsss inny kors ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się