poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 17:30, tylor2 napisał:

Pytanko jeśli mam poziom robotnik i popełnie jakieś wykroczenia tak, że odejmą mi rangę
to będę obywatelem, czy Bumelantem?


To zależy, ile Ci odejmą. Jeżeli -1 to Obywatelem, jeżeli więcej to Bumelantem lub niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, gratulację, ale ja będę lepszy ;p zamierzam awansować po 15 miesiącach ^^ Nie ma co moja aktywność w porównaniu do lat mojej świetności jest zerowa xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 00:37, Korsaż napisał:

> /.../
>
> Co do orta- w Twojej sytuacji myślę, że zmiana nicka będzie możliwa.

Wiem,pisałem do ekipy...cóż..mówi się trudno.


Mysle,ze takiego "orta" moga zmienic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:09, Patryk Mogilno napisał:

Jestem na gram.pl od 186 dni i już Przewodniczący ale ten czas leci...

Ah, wreszcie się go wyspamowalo, prawda?

x boj
Staty nie są aktualizowane na bieżąco tylko co pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:01, x boj napisał:

Nie wiem co się stało z moimi statystykami,nie podliczają mi się


Na pewno się podliczają, tylko pewnie patrzysz na statystyki na swoim gramsajcie, a tam zalicza posty z pewnym opóźnieniem. To co napiszesz na forum dzisiaj na GSie zaliczy Ci dopiero jutro. Przynajmniej tak mniej więcej to wygląda. Zresztą gdyby Ci nie zaliczało postów to nie mógłbyś być Robotnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:16, wip_01 napisał:

> Jestem na gram.pl od 186 dni i już Przewodniczący ale ten czas leci...
Ah, wreszcie się go wyspamowalo, prawda?

Wcale nie gry forumowe i quizy nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:20, Patryk Mogilno napisał:

Wcale nie gry forumowe i quizy nie dla mnie

Spam to nie tylko gry forumowe i quizy. To dopisywanie się do każdego tematu jak leci, nawet, jeśli nie ma się w nim nic ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:20, Patryk Mogilno napisał:

Wcale nie gry forumowe i quizy nie dla mnie

...interpunkcja też nie? Akurat pod ocenę nie bralem quizów i gierek, tylko normalne kategorie. Bo ja pod spam udzielanie się w quizach i gierkach nie biorę. A pozatym jako napisałem "spam" a nie "nabijanie postów w gierkach i quizach". Ale widze ze ty nie dostrzegasz tego, choć mam głupią nadzieję że twoje posty na nowym stopniu będą mądrzejsze i pełniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:57, Rusell napisał:

Patryk Mogilno przewodniczacym? Zalosne, kolejny powod zeby przestac sie przejmowac statusami

Tak to jest, kiedy dziecko siedzi całe wakacje przed kompem i pisze bez sensu... bez przejmowania się interpunkcją. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:57, Rusell napisał:

Patryk Mogilno przewodniczacym? Zalosne, kolejny powod zeby przestac sie przejmowac statusami

Co ty masz do mnie? Żałosny to ty jestes...dwa razy degrada dostac
PDG Żołnierz
Po pierwsze nie jestem dzieckiem a to że masz 20 lat to nie znaczy że gramowicze poniżej twojego wieku są dzieciakami. Na gram.pl jestes od 5 dni i wiesz że pisze bez sensu? Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 21:08, Patryk Mogilno napisał:

Po pierwsze nie jestem dzieckiem a to że masz 20 lat to nie znaczy że gramowicze poniżej
twojego są dzieciakami. Na gram.pl jestes od 4 dni i wiesz że pisze bez sensu?
Brawo!

Zdążyłem zauważyć. A wcześniej jeszcze mój brat miał z Ciebie polewkę, jak widział Twoje bezsensowne posty. Piszesz byleby naspamić na nowy status. W domu dostajesz większe kieszonkowe jak dostaniesz nowy status na forum? Pisz mniej a z sensem, używając poprawnej polszczyzny, a wtedy nikt się do Ciebie nie przyczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:11, PDG Żołnierz napisał:


> Po pierwsze nie jestem dzieckiem a to że masz 20 lat to nie znaczy że gramowicze
poniżej
> twojego są dzieciakami. Na gram.pl jestes od 4 dni i wiesz że pisze bez sensu?

> Brawo!
Zdążyłem zauważyć. A wcześniej jeszcze mój brat miał z Ciebie polewkę, jak widział Twoje
bezsensowne posty. Piszesz byleby naspamić na nowy status. W domu dostajesz większe kieszonkowe
jak dostaniesz nowy status na forum? Pisz mniej a z sensem, używając poprawnej polszczyzny,
a wtedy nikt się do Ciebie nie przyczepi.

Nikt się nie czepi tylko ty. Mam pytanie co do brata jaki ma nick pewnie bana dostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 21:13, Patryk Mogilno napisał:

Nikt się nie czepi tylko ty. Mam pytanie co do brata jaki ma nick pewnie bana dostał...

Więcej ludzi by się pewnie przyczepiło, ale nie chce im się zużywać na Ciebie klawiatury. A brat... tak, dostał bana, a nawet dwa, bo wcześniej miał bana na miesiąc bodajże, ale nick niech Cie nie interesuje. EOT z mojej strony, chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że najszybciej awansują tacy jak Ty, osoby (Niech Ci będzie że nie "dzieci") które siedzą przed kompem cały czas, i pisze byle głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się