poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 21:16, PDG Żołnierz napisał:


> Nikt się nie czepi tylko ty. Mam pytanie co do brata jaki ma nick pewnie bana dostał...

Więcej ludzi by się pewnie przyczepiło, ale nie chce im się zużywać na Ciebie klawiatury.
A brat... tak, dostał bana, a nawet dwa, bo wcześniej miał bana na miesiąc bodajże, ale
nick niech Cie nie interesuje. EOT z mojej strony, chciałem tylko zwrócić uwagę na to,
że najszybciej awansują tacy jak Ty, osoby (Niech Ci będzie że nie "dzieci") które siedzą
przed kompem cały czas, i pisze byle głupoty.

Jak bym pisał głupoty to bym skończył jak twój brat albo jak kolega Rusell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:30, zerohunter napisał:

On po prostu ma pewnie nowe konto, możliwe że to np. nugget, a i dobrze wiesz że sobie
można ustawić byle jaki wiek na gramie:)

No żebyś się nie zdziwił. Nugget ma, że się tak wyrażę, w odbycie już to forum. A ja wcześniej tu nie pisałem, bo nie chciało mi się tu siedzieć, gdy Brat też to robił (Tak, tym Bratem jest Nugg). I on raczej już tu nie wróci (Mimo że pisał że zamierza tu wszcząć jakąś awanturę...), ludzie go tu za bardzo wkurzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:37, zerohunter napisał:

Dresa wszystko wkurza, nawet jak mu zwrócą uwagę na to że bluzga, pewnie ty nim jesteś
a brat to tylko przykrywka pod IP.

Dokładnie masz racje to Nugget tylko czemu się nie przyzna...brak odwagi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:37, zerohunter napisał:

Dresa wszystko wkurza, nawet jak mu zwrócą uwagę na to że bluzga, pewnie ty nim jesteś
a brat to tylko przykrywka pod IP.

Za tego "dresa" to powinieneś dostać -1, bo ja to biorę za "ubliżanie". Jak ci coś nie pasuje, to po cholerę odpowiadasz na moje posty, i w ogóle gadasz o mnie...? -.-
I nie wmówisz mi że jestem swoim własnym bratem, raczej nie mam jeszcze rozdwojenia jaźni... Eh, dzieci, dzieci. A IP nie mam po co ukrywać, pisze z tego samego kompa co Orzech (Nugg jak dla was), więc IP jest to samo, albo i inne, bo nie jestem pewien, ale mam chyba zmienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie ubliżanie jakie stosował twój brat,i nie jaki Prince007, ban był słuszny, i nic Ci nie wmawiam, nie baw się w moda, on rozda nagrody, według przypiętego posta liczy się ilość dni spędzonych na forum, i Jego status nie zależy od spamu, koniec dyskusji.

Owca, jemu nie wytłumaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:40, PDG Żołnierz napisał:

> Dresa wszystko wkurza, nawet jak mu zwrócą uwagę na to że bluzga, pewnie ty nim
jesteś
> a brat to tylko przykrywka pod IP.
Za tego "dresa" to powinieneś dostać -1, bo ja to biorę za "ubliżanie". Jak ci coś nie
pasuje, to po cholerę odpowiadasz na moje posty, i w ogóle gadasz o mnie...? -.-
I nie wmówisz mi że jestem swoim własnym bratem, raczej nie mam jeszcze rozdwojenia jaźni...
Eh, dzieci, dzieci. A IP nie mam po co ukrywać, pisze z tego samego kompa co Orzech (Nugg
jak dla was), więc IP jest to samo, albo i inne, bo nie jestem pewien, ale mam chyba
zmienne.

Buahaha, dobry zart. Moze powiesz jeszcze, ze znajomi "twojego brata" sa twoimi znajomymi? Ale co ja gadam, przeciez jestes ta sama, jedna osoba. ;d Co z tego, ze wiek podniesiesz sobie o 2 lata, skoro odrazu widac, ze ty to ty? Ten sam styl, wiecznie wpierdzielanie sie do postow spamerow... NuGGet, jak nic. Mam nadzieje, ze sie pozegnamy szybko i bezbolesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nugget chyba sie nie zrozumielismy. Nie po to dostales bana, zeby znow wracac. Do wiedzenia BAN. A reszta to po co sie wdajecie w niepotrzebne pyskowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:08, Patryk Mogilno napisał:

> Patryk Mogilno przewodniczacym? Zalosne, kolejny powod zeby przestac sie przejmowac
statusami
Co ty masz do mnie? Żałosny to ty jestes...dwa razy degrada dostac
PDG Żołnierz
Po pierwsze nie jestem dzieckiem a to że masz 20 lat to nie znaczy że gramowicze poniżej
twojego wieku są dzieciakami. Na gram.pl jestes od 5 dni i wiesz że pisze bez
sensu? Brawo!

Dostalem 2 degrady ale przynajmniej nie trolluje, a ty tak co zreszta widac po niektorych twoich akcjach (jak np. ta w jednym z GotWów)
Ja wiem, w sieci nikt ci nie przywali za teksty typu "zalosny to ty jestes" no i mozesz sie tu czuc jak kozak...
Ale dobra rada- odejdz od kompa na moment, nie mozna spedzac calych wakacji przed monitorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:00, Probos napisał:

PS : Gratulacje składać na piśmie. ^_^

W takim razie Ci nie pogratuluje :P No no, Sekretarz, ładnie. Ja mam jeszcze daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 14:24, 143872 napisał:

W takim razie Ci nie pogratuluje :P No no, Sekretarz, ładnie. Ja mam jeszcze daleko :)


I tak mnie dogonisz. :)
Znając moje tempo, WT dostanę za dwa lata. ^_^ ( w sam raz na zimowe igrzyska olimpijskie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:00, Probos napisał:

Hehe, no proszę, Probos Sekretarz. ^_^

Najwyższe wyróżnienie jakie mógł dostać fan Morka ;)

Dnia 10.08.2008 o 14:00, Probos napisał:

Przyznaję, że poczułem się przyjemnie. :D

A mnie to zabolało ;p

Dnia 10.08.2008 o 14:00, Probos napisał:

PS : Gratulacje składać na piśmie. ^_^

Nie inaczej. Wyślę Ci też paczkę z Gothic''iem (tylko wybierz [oczywiście na piśmie] którego mam Ci wysłać).
W dni dzisiejszym gratuluje Ci nowo zdobytego statusu. Gdybyś nie był fanem Morka awans przyszedł by wcześniej, ale nie Ty wolałeś się włóczyć po tym wielkim pustym świecie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:25, Probos napisał:


> W takim razie Ci nie pogratuluje :P No no, Sekretarz, ładnie. Ja mam jeszcze daleko
:)

I tak mnie dogonisz. :)
Znając moje tempo, WT dostanę za dwa lata. ^_^ ( w sam raz na zimowe igrzyska olimpijskie
)


Heh ;P. Pogratulować ;). Chciałoby się już mieć WT co? :D Ja to czekam aż wreszcie awansuje na przewodniczącego ;P. Znając życie to sobie jeszcze poczekam, ale cóż... nie można mieć wszystkiego ;).
Jeszcze raz gratulacje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 14:52, boduczek napisał:

Najwyższe wyróżnienie jakie mógł dostać fan Morka ;)


Tak, natomiast fani Gothica zatrzymują się na Przewodniczącym. ^_^

Dnia 10.08.2008 o 14:52, boduczek napisał:

A mnie to zabolało ;p


Sorry Winnetou ;*

Dnia 10.08.2008 o 14:52, boduczek napisał:

Nie inaczej. Wyślę Ci też paczkę z Gothic''iem (tylko wybierz [oczywiście na piśmie]
którego mam Ci wysłać).
W dni dzisiejszym gratuluje Ci nowo zdobytego statusu. Gdybyś nie był fanem Morka awans
przyszedł by wcześniej, ale nie Ty wolałeś się włóczyć po tym wielkim pustym świecie
;p


Wiesz, przyślij mi 3. Opakowanie z tej akurat części będzie się najdłużej palić w centralce. :) Wszystko zawdzięczamy instrukcji. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 15:50, Probos napisał:

Tak, natomiast fani Gothica zatrzymują się na Przewodniczącym. ^_^

Hehe xd Nie, fani Gothica dają szansę na życie słabszemu gatunkowi xp

Dnia 10.08.2008 o 15:50, Probos napisał:

Sorry Winnetou ;*

A idź Ty... xp Awans Ci uderzył do głowy i już masz nieczyste myśli :P

Dnia 10.08.2008 o 15:50, Probos napisał:

Wiesz, przyślij mi 3. Opakowanie z tej akurat części będzie się najdłużej palić w centralce.
:) Wszystko zawdzięczamy instrukcji. ^_^

Zmiana planów. W ten oto sposób w Twoje ręce trafią 2 egzemplarze Morrowinda. Niech zapłoną. Powodzenia ;) ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 15:58, boduczek napisał:

Hehe xd Nie, fani Gothica dają szansę na życie słabszemu gatunkowi xp


Po prostu są za słabi. xD

Dnia 10.08.2008 o 15:58, boduczek napisał:

A idź Ty... xp Awans Ci uderzył do głowy i już masz nieczyste myśli :P


I ty, Boduczku, przeciwko mi ? :(

Dnia 10.08.2008 o 15:58, boduczek napisał:

Zmiana planów. W ten oto sposób w Twoje ręce trafią 2 egzemplarze Morrowinda. Niech zapłoną.
Powodzenia ;) ^.^


Zapłoną w świątyni Viveca jako znak zwycięstwa nad Waszą hordą, mwahah ! :D

BogSumerow - Gz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ten co sobie wkręcił... :P To ja myślałem, że dziś jeszcze będziemy na równi w statusach a Ty mi takie rzeczy robisz... xD Tak na dobrą sprawę już zapominałem co to znaczy awansować, a tu zonk :) No cóż, ale przy takiej częstotliwości i tak Sekretarz czeka mnie w przyszłym wieku chyba xP

Pozdro dla wszystkich, którym dziś zachciało się być wyżej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się