poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 13:52, morthi napisał:

hmm - utrzymac/nie utrzymac :) to nie ode mnie zalezne jest :) (o dziwo :) ) aczkolwiek
mnie na tym forum juz nic nie zdziwi :)


A chcesz się założyć? :P

Nigdy nie wiadomo co jeszcze wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:53, simonemaster22 napisał:

Ile postów na przodownika ??

Patrz i przeczytaj przypięty post - tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:53, simonemaster22 napisał:

Ile postów na przodownika ??

Z tego co wiem , to nie tylko ważne są posty , ale bardziej ważne jest to ile przebywasz na forum . Po za tym nie ma określonej liczby postów do napisania na dany status , dostaje się punkty po prostu i nawet nie wiadomo kiedy awansujesz , zazwyczaj w najmniej spodziewanym momencie to się dzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na GS zorientowałem się że jestem już Przewodniczącym, miła niespodzianka na weekend:) A myślałem, że jeszcze mi daleko do awansu. Mała rzecz a cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 08:55, destro177 napisał:

Wchodząc na GS zorientowałem się że jestem już Przewodniczącym, miła niespodzianka na
weekend:) A myślałem, że jeszcze mi daleko do awansu. Mała rzecz a cieszy:D

No, ja bym nie powiedział, że to mała rzecz. W każdym bądź razie wielkie graty i szybkiego sekretarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 08:59, Varo napisał:

No, ja bym nie powiedział, że to mała rzecz.

Czyli to można rozumieć na taki sposób że awans na przewodniczącego (który i tak nic nie daje) jest tak ważny jak np. wygrana w totka, awans w pracy, szczęści innych? Bo w końcu tak jak ty to piszesz to jest duża rzecz. Destro akurat ma tu rację pisząc:

Dnia 06.09.2008 o 08:59, Varo napisał:

Mała rzecz a cieszy

Chociaż...każdy może mieć inne priorytety w życiu, ale w to akurat nie mam zamiaru wnikać.

@destro177
Gratuluję a jednocześnie doceniam cytowany kawałek tekstu, bo większość darła by sie w niebo głsy, z milionem emotek ze wreszcie awansowała. Mała rzecz a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 09:08, wip_01 napisał:

Czyli to można rozumieć na taki sposób że awans na przewodniczącego (który i tak nic
nie daje) jest tak ważny jak np. wygrana w totka, awans w pracy, szczęści innych? Bo
w końcu tak jak ty to piszesz to jest duża rzecz.

Ale chodziło mi oto, że ten, kto czeka na awans od pierwszego dnia, a w końcu przyjdzie mu w niespodziewanym czasie, to nie taka mała rzecz. Destro myślał, że daleko mu do tego upragnionego awansu, a tu miła niespodzianka, co uważam za dużą rzecz (oczywiście nie taką tak w totku). A poza tym czepiasz się mnie najdrobniejszej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 08:55, destro177 napisał:

Wchodząc na GS zorientowałem się że jestem już Przewodniczącym, miła niespodzianka na
weekend:) A myślałem, że jeszcze mi daleko do awansu. Mała rzecz a cieszy:D

Gratuluję. Ja na przewodniczącego czekałem około 5 miesięcy. Fajnie jest nim być, to nie to samo co obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie co tutaj robisz jako obywatel? Czyżby ban wcześniej? :)

Dzięki wip_01, a na forum jestem nie dla awansowania, więc o co tu wrzeszczeć i emotami rzucać:) Statusy to miły dodatek dla oddania czyjegoś zaangażowania/wytrwałości tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 20:18, Heterko napisał:

Fajnie jest nim być, to nie to samo co obywatel.

Jest jakas różnica oprócz dłuższej nazwy, Dominiku? O_o Widać kto tu po co siedzi :P

@destro177
Usłyszeć takie słowa - bezcenne (bo tak rzadko) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 20:41, wip_01 napisał:

> Fajnie jest nim być, to nie to samo co obywatel.
Jest jakas różnica oprócz dłuższej nazwy, Dominiku? O_o Widać kto tu po co siedzi :P

tak, taka różnica, ze cały sajt poszedł. Tym się martwię. A powiedz z kond wiesz, że to ja? Baluk też wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 20:47, Heterko napisał:

tak, taka różnica, ze cały sajt poszedł. Tym się martwię. A powiedz z kond wiesz, że
to ja? Baluk też wiedział...

A co ma GS do różnicy między Obywatelem a Przewodniczącym? A skąd wiem? Bo wiem ze dostałeś bana i wiem ze miałeś przewa po 5 miesiacach i wiem ze się tu wypowiadasz i ze tu marudzisz, gadasz o tym i te pe. To nie jest takie trudne rozszyfrować człowieka.
@edit: literówki -_-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle czekam i czekam :D pisałem w ostatnim miesiącu dużo z nadzieją, że dojdzie do awansu ;D teraz piszę mniej, bo w sumie szkoła itp... powoli się zastanawiam czy kiedykolwiek awansuje! ;( No cóż ktoś mówił, że marudził dostał wreszcie awans ;D też tak mogę? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 00:24, garrick napisał:

też tak mogę? ^^

To jak z modleniem się, albo graniem w totka. Jeśli to robisz dostatecznie długo to masz szansę że Kiedyś Tam się spełni. Hmm biorąc pod uwagę twoje statystyki to system cię chyba za coś znielubił O_o No nic, być może staniesz się legendarnym Wiecznym Delegatem, też osiągnięcie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sensie mówisz, że statsy godne przewodniczącego, który nie dostał jeszcze awansu czy może statsy złe bo dostałem raz degrada ? :D No cóż tytuł wiecznego deliego też coś ^^. A tak serio to mam nadzieje, że niebawem awansuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 00:55, garrick napisał:

W sensie mówisz, że statsy godne przewodniczącego, który nie dostał jeszcze awansu czy
może statsy złe bo dostałem raz degrada ? :D

Chodzi mi o to że nawet najwięksi hardcorowcy nie siedzieli na Delegacie przez cały rok ;-) Sądzę jednak że to wynik twojej małej ilości postów. 615 postów w ciągu roku to troszeczkę niedużo, a właśnie za nie zbiera się punkty potrzebne do awansu.

Dnia 08.09.2008 o 00:55, garrick napisał:

A tak serio to mam nadzieje, że niebawem awansuje ;).

Ja również ci tego życzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ostatnio dopiero zacząłem więcej na gram.pl pisać ;). Mam nadzieje, że wyjdzie mi to na dobre ;) Pozdrawiam... ;) i dobranoc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 01:07, garrick napisał:

Heh... ostatnio dopiero zacząłem więcej na gram.pl pisać ;). Mam nadzieje, że wyjdzie
mi to na dobre ;) Pozdrawiam... ;) i dobranoc ;P

Awans przychodzi zawsze w najmniej spodziewanym momencie, ja też czekam na awans! Może i jestem na gram mniej od ciebie ale z tego co mówią inni to taki wniosek wyciągnąłem ja zacząłem na poważnie pisać na gram dopiero 2 miesiące temu! ps. życzę szybkiego awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się