poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2008 o 21:35, KŁEJK napisał:

Ale tak wyglądał.

Wiem, i dlatego napisałem, że to nie jest żart. :P

Dnia 08.10.2008 o 21:35, KŁEJK napisał:

Bo nie ma dżemu. Równie inteligentna odpowiedź jak pytanie ... -_-. Jak nie wiesz to
się zastanów i pomyśl.

Dobra, dobra - wyluzuj, nie tak agresywnie. :P

Dnia 08.10.2008 o 21:35, KŁEJK napisał:

Na pewno ? A temat o Psi-ballach, a temat o fekaliach ? Hm ...

O psionice to swoiste zainteresowanie tą nauką, a temat o fekaliach to swoisty proces - podtekst filozoficzny wypróżnień jest równie ciekawy, czy odpowiadanie na głupie pytania twierdząco lub przecząco.
A psychiczne zdrowy jestem, tylko nasuwa się myśl - nie ma człowieka właściwie zdrowego. Każdy jest inny, każdy ma jakieś natręctwo, dziwactwo... nie filozofujmy, ok? :)

Dnia 08.10.2008 o 21:35, KŁEJK napisał:

Tak, dziecko myśli że fajnie jest pracować w fabryce czekolady bo się można nią ojeść
prawda ? Tak to wygląda ... i kto tu jest dorosły psychicznie ?

Po pierwsze: nie myślę, że praca moderatora jest taka mega hiper fajna, bo można degrada. Wiele razy pewno moderator musiał dać degrada komuś, z którym rozmawiał przyjemnie, ale który później coś tam złego zrobił.
Po drugie: nie powiedziałem, że jestem dorosły psychicznie, tylko, że jestem zdrowy.

@wdowiakm
Ano też prawda... forum tak duże jak te to serio, trzeba być pełnoletnim i wybrańcem, aby zostać wybranym na moderatora i żeby dobrze tę funkcję wypełniać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:42, Dexter McAaron napisał:

Na złote yaya Imperatora, ja wiedziałem że ten topic to JEST jedno wielkie spammando,
ale w tym momencie chyba ustanowiłeś powyżej wszelkie możliwe rekordy. o.O

Geez, po prostu nie wiedziałem gdzie zapytać o to, więc uznałem, że tutaj można się zapytać, a od dawna się zastanawiałem, jak można zostać moderatorem.

I nie przesadzaj proszę, że pobiłem wszystkie możliwe rekordy spamolimpiady... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:44, Kalejdoskop86 napisał:

I nie przesadzaj proszę, że pobiłem wszystkie możliwe rekordy spamolimpiady... :/

Bo pobiłeś. jakbyś zauważył nie chodziło o twoje pytania dot. bycia modkiem, tylko do chyba jedną z bardziej spamerskich odp. jakie ujrzałem na tym forum. Emotki kradną ci słowa czy jak? Jak tak, to ich nie używaj, bo postać mentalna tego posta była straaaasznie znikoma. Odpowiedzieć komus samymi emotkami i "acha"...bezcenne _-_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:47, wip_01 napisał:

Bo pobiłeś. jakbyś zauważył nie chodziło o twoje pytania dot. bycia modkiem, tylko do
chyba jedną z bardziej spamerskich odp. jakie ujrzałem na tym forum. Emotki kradną ci
słowa czy jak? Jak tak, to ich nie używaj, bo postać mentalna tego posta była straaaasznie
znikoma. Odpowiedzieć komus samymi emotkami i "acha"...bezcenne _-_

O kurka wodna! :/
Serio, przesadziłem z emotkami. Zmęczony jestem dzisiaj i nie wiem, co mnie napadło aby zamiast chociaż paru wyrazów emotkę dać. Wybaczcie wszyscy... :/ Mam nadzieję, że degrada ani warna nie będzie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:06, Jacuśek napisał:

Nie kapuje czemu pisze że jestem obywatelem :|
przecież jestem bezpaństwowcem :"


To tylko ranga na forum :P Popiszesz trochę i będziesz robotnikiem :P A potem przodownikiem i tak dalej i tak dalej .


Ehh, pobiadolę sobie trochę : Kiedy ja będe sekretarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

Serio, przesadziłem z emotkami. Zmęczony jestem dzisiaj i nie wiem, co mnie napadło aby zamiast chociaż paru wyrazów emotkę dać.


Nie wiem, ja kiedy jestem zmęczony, odpuszczam sobie pisanie wszelkich postów... bo i po co robić to na siłę?

->Wip

Dnia 08.10.2008 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

(...) postać mentalna tego posta (...)


Bardzo ciekawe sformułowanie. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:11, Ryan Kam napisał:

> Nie kapuje czemu pisze że jestem obywatelem :|
> przecież jestem bezpaństwowcem :"

To tylko ranga na forum :P Popiszesz trochę i będziesz robotnikiem :P A potem przodownikiem
i tak dalej i tak dalej .


Ehh, pobiadolę sobie trochę : Kiedy ja będe sekretarzem ;)

Ten pan już chyba robotnikiem, przodownikiem, czy innym wrogiem ludu był więc drogę zna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:37, Kalejdoskop86 napisał:

;(
Acha.
;)
;)
:P

Pierwszy raz w życiu widzę coś podobnego. Przekroczyłeś wszelkie granice, nic nie jest w stanie mnie już zaskoczyć, zostaniesz zapamiętany na wieki wieków!
btw. Wy wiecie, że to się do kwasów nadaje? Mi tam się idealnie komponuje jak bum cyk cyk.

Moderatorem zapewne zostaniesz kiedy przysłużysz się systemowi i faceci w czerni tak zdecydują. Ewentualnie, musisz mieć własną przepowiednie o sobie i o tym, że pewnego dnia nadejdziesz. Bo bez takiej to ani rusz. Budo jeśli będzie miał chęci to się z tobą czymś tam podzieli na ten temat - nikt odpowiedniejszy nie przychodzi mi na myśl ;-)

A co do spamu - każdy już to zauważył, że ten wątek jest o wszystkim. Takie Nocne marki nie tylko nocą ;-)
Ale szczerzę to wolę taką wymianę postów niż patrzeć na ciągłe podjary awansem i gratulacje do nich. Przynajmniej coś się dzieje.

Jacuśek
Witaj Sin, czekam na resztę bo póki co słabo się starasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 01:26, Rozrobiony napisał:

Pierwszy raz w życiu widzę coś podobnego. Przekroczyłeś wszelkie granice, nic nie jest
w stanie mnie już zaskoczyć, zostaniesz zapamiętany na wieki wieków!
btw. Wy wiecie, że to się do kwasów nadaje? Mi tam się idealnie komponuje jak bum cyk
cyk.

Cóż, czasami jeden wyraz twarzy (tutaj: uśmiech) potrafi powiedzieć więcej, niż wiele słów... :)

Co do kwasów to zaś nie przesadzaj. :P

Dnia 09.10.2008 o 01:26, Rozrobiony napisał:

Moderatorem zapewne zostaniesz kiedy przysłużysz się systemowi i faceci w czerni tak
zdecydują. Ewentualnie, musisz mieć własną przepowiednie o sobie i o tym, że pewnego
dnia nadejdziesz. Bo bez takiej to ani rusz. Budo jeśli będzie miał chęci to się z tobą
czymś tam podzieli na ten temat - nikt odpowiedniejszy nie przychodzi mi na myśl ;-)

Mogłem się tego spodziewać, heh.

Dnia 09.10.2008 o 01:26, Rozrobiony napisał:

A co do spamu - każdy już to zauważył, że ten wątek jest o wszystkim. Takie Nocne marki
nie tylko nocą ;-)

Dziwi mnie tylko jedno: czasami większość postów nijako ma się do tematu. :P
A ten mój post, z którego się tak śmiejecie - jak już mówiłem, lepiej napisać uśmiech, niż coś na siłę.

Dnia 09.10.2008 o 01:26, Rozrobiony napisał:

Ale szczerzę to wolę taką wymianę postów niż patrzeć na ciągłe podjary awansem i gratulacje
do nich. Przynajmniej coś się dzieje.

Ja też. :P

@DJ Szlafrok
Kiedyś ktoś mi powiedział, że forum uzależnia. Myślałem sobie "ee tam" , a teraz widzę, że jestem uzależniony. Na siłę nie pisałem, po prostu uznałem, że lepiej dać emotkę wyrażającą mój wyraz twarzy, kiedy czytałem i wyjaśniającą odpowiedź, a nie suchy tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce być administratorem!
Jem wszystko!
Lubie dzieci! Znam adres siedziby GRAM.pl.

A czy to ranga taka ważna jest? Myślisz, że jak staniesz się moderatorem, to od razu będziesz szanowany i poważany, a twoje zdania będą wymawiane wśród gramowiczów przy piwie? Trzeba się naprawdę napracować i trochę nad tym posiedzieć. I przede wszystkim myśleć nad swoimi postami, a także składać mądre, złożone zdania.
A najważniejszą rzeczą jest to, że zawsze musisz udowodnić swoją rację. Nie możesz przyznać się do błędu, tylko tak napisać, aby było wiadomo, iż czarne, to białe, a białe czarne.

P.S Tak, tak idę już spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 18:52, Kalejdoskop86 napisał:

@DJ Szlafrok
Kiedyś ktoś mi powiedział, że forum uzależnia. Myślałem sobie "ee tam" , a teraz widzę, że jestem uzależniony. Na siłę nie pisałem, po prostu uznałem, że lepiej dać emotkę wyrażającą mój wyraz twarzy, kiedy czytałem i wyjaśniającą odpowiedź, a nie suchy tekst.


Jakże chciałby mieć tak niezobowiązujący stosunek do każdego napisanego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 23:10, DJ Szlafrok napisał:

Jakże chciałby mieć tak niezobowiązujący stosunek do każdego napisanego posta...


Oj tak , ale Ty nie tylko ''''chciałbyś mieć'''' taki stosunek , ale też kilka razy udowodniłeś , że już go masz , o czym już nie raz mogłem się przekonać. ;P

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 23:26, Sebat1 napisał:

Oj tak , ale Ty nie tylko ''''chciałbyś mieć'''' taki stosunek , ale też kilka razy udowodniłeś, że już go masz , o czym już nie raz mogłem się przekonać. ;P


A wiesz, że za zdradę należy się sąd polowy?
;- )
Teraz czekam na ironiczno-sarkastyczną ;- ) odpowiedź na mojego poprzedniego posta względem tego, który teraz czytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2008 o 23:53, DJ Szlafrok napisał:

Teraz czekam na ironiczno-sarkastyczną ;- ) odpowiedź na mojego poprzedniego posta względem
tego, który teraz czytacie.

;-D


PS. A żeby nie podpaść czerwonym , przepowiadam sobie , że przed końcem listopada będę Sekretarzem , ciekawe czy się spełni. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co do warna ;P to ja bym się nie zdziwił, że mógłbyś dostać, bo ostatnio jak czytam twoje posty to coraz bardziej mi się wydaje, że piszesz post dla samego nabicia niż tak jak kiedyś (przynajmniej mi się tak wydawało) dla pisania z sensem :P. Men! :P
Aby nie było, że pouczam albo spamię tutaj ;P to ktoś ostatnio dostał jakiś awans? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 18:00, garrick napisał:

Aby nie było, że pouczam albo spamię tutaj ;P to ktoś ostatnio dostał jakiś awans? ^^


Ja, przedwczoraj awansowałem, a co? :P
Tylko nie wiem, czemu ludzie mówią, że z delegatem mi było bardziej ,,do twarzy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie do Delegata się przyzwyczajają. Ale to już nie to co dawniej, kiedy na forum Delegat nie był jeszcze tak rozpowszechnionym stopniem. Pamiętam czasy gdy wszędzie pełno było Przodowników, a Delegata rzadko się widywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:30, Union Pacific napisał:

Bo ludzie do Delegata się przyzwyczajają. Ale to już nie to co dawniej, kiedy na forum
Delegat nie był jeszcze tak rozpowszechnionym stopniem. Pamiętam czasy gdy wszędzie pełno
było Przodowników, a Delegata rzadko się widywało.


Och, ja pamiętam czasy, kiedy na forum nie było w ogóle żadnego delegata :D
Masz rację, ze się ludzie przyzwyczajają, ale...Przewodniczący to też częsty status jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się