poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Macior54, to ty? Kuzyn Stiffyone? xD
Jeśli chcesz mieć wyższą rangę i być cenionym na tym forum, pisz z sensem i (przede wszystkim!) nie popełniaj błędów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Nareszcie!
Awansowałem o kurde!
:D
Nie mogłem się doczekać i się stało jeden rok po rocznicy omg ^^. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:09, Kalejdoskop86 napisał:

Hoho! Gratuluję! A jeszcze niedawno gadałeś, że rok delegatem jesteś, a tu proszę - awansowałeś
na przewodniczącego! :]


Zlitowali się ^^. Naprosiłem się i wreszcie ktoś mi dał ten awans ^^... Powrót z ciężkiej delegtury... czas po świętować ze szklaneczką coli ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:13, garrick napisał:

Zlitowali się ^^. Naprosiłem się i wreszcie ktoś mi dał ten awans ^^... Powrót z ciężkiej
delegtury... czas po świętować ze szklaneczką coli ^^.

Heh, ciekawe, kiedy ja awansuję na przewodniczącego. Nie chcę czekać rok, tak jak ty! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:14, Kalejdoskop86 napisał:

Heh, ciekawe, kiedy ja awansuję na przewodniczącego.

Kiedyś na pewno. O ile będziesz na forum pisał. W co jakby popatrzeć na twoją aktywność raczej nie wątpię. Poza tym polecam zajrzeć w statystyki ...
>Nie chcę czekać rok, tak jak ty!

Dnia 11.10.2008 o 14:14, Kalejdoskop86 napisał:

:P

Przykro mi ...

<szyderczo się uśmiecha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:16, KŁEJK napisał:

Kiedyś na pewno. O ile będziesz na forum pisał. W co jakby popatrzeć na twoją aktywność
raczej nie wątpię. Poza tym polecam zajrzeć w statystyki ...

Cóż, kiedyś nie wierzyłem, że to forum może mnie uzależnić, nie wierzyłem już uzależnionym ludziom... teraz się przekonałem, że jednak uzależnia to forum. :)
A co miałeś na myśli ze statystykami? :P

Dnia 11.10.2008 o 14:16, KŁEJK napisał:

Przykro mi ...

<szyderczo się uśmiecha>

;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:18, Kalejdoskop86 napisał:

Cóż, kiedyś nie wierzyłem, że to forum może mnie uzależnić, nie wierzyłem już uzależnionym
ludziom... teraz się przekonałem, że jednak uzależnia to forum. :)

Nie chcę nic sugerować ale ... to chyba pora na małe wakacje od forum ? Albo ograniczenie przebywania tutaj ... Jak to mówią "co za dużo to niezdrowo".

Dnia 11.10.2008 o 14:18, Kalejdoskop86 napisał:

A co miałeś na myśli ze statystykami? :P

No ludzie ... czy wszystko trzeba tak łopatologicznie tłumaczyć ? Tak więc ... na gramie jest takie coś jak Statystyki. Można tam sprawdzić ilu jest userów o danej randze a co za tym idzie sprawdzić ich historię awansów i mniej więcej obliczyć sobie kiedy w twoim przypadku nastąpi +1. Co prawda są różnice przy każdym userze ale ogólnie jest to dość przydatne jeśli komuś bardzo zależy na awansie.

Dnia 11.10.2008 o 14:18, Kalejdoskop86 napisał:

> Przykro mi ...
>
> <szyderczo się uśmiecha>
;((

Miło mi. Zawsze do usług.

EDIT: teraz tego nie sprawdzisz bo coś tam się popsuło i statystyki nie działają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:26, KŁEJK napisał:

Nie chcę nic sugerować ale ... to chyba pora na małe wakacje od forum ? Albo ograniczenie
przebywania na forum ... Jak to mówią "co za dużo to niezdrowo".

Prawda, ale źle trochę ująłem: jak mam wolną chwilę, to piszę na forum, albo jak mam jakiś problem bądź chcę coś komuś doradzić. Jak gram to mnie nie ciągnie, a czasami na weekend na działkę pojadę

Dnia 11.10.2008 o 14:26, KŁEJK napisał:

No ludzie ... czy wszystko trzeba tak łopatologicznie tłumaczyć ? Tak więc ... na gramie
jest takie coś jak Statystyki. Można tam sprawdzić ilu jest userów o danej randze a co
za tym idzie sprawdzić ich historię awansów i mniej więcej obliczyć sobie kiedy w twoim
przypadku nastąpi +1. Co prawda są różnice przy każdym userze ale ogólnie jest to dość
przydatne jeśli komuś bardzo zależy na awansie.

To to wiem, tylko ostatnio tak dziwnie piszesz, że nie wiadomo, czy chcesz coś powiedzieć, zapytać, obrazić. :P
Bez urazy, ale ostatnio taki zgred się z ciebie zrobił.

Dnia 11.10.2008 o 14:26, KŁEJK napisał:

Miło mi. Zawsze do usług.

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:29, Kalejdoskop86 napisał:

Prawda, ale źle trochę ująłem: jak mam wolną chwilę, to piszę na forum, albo jak mam
jakiś problem bądź chcę coś komuś doradzić. Jak gram to mnie nie ciągnie, a czasami na
weekend na działkę pojadę

No ale wiesz jest jeszcze miasto, dwór, znajomi z reala? Nie tylko w weekend. Żyj bo jak się zamkniesz w domu i się tylko przed PieCem będziesz zamulał to słabo widzę twoje stosunki międzyludzkie.

Dnia 11.10.2008 o 14:29, Kalejdoskop86 napisał:

To to wiem, tylko ostatnio tak dziwnie piszesz, że nie wiadomo, czy chcesz coś powiedzieć,
zapytać, obrazić. :P

Kłania się rozumienie tekstu pisanego.

Dnia 11.10.2008 o 14:29, Kalejdoskop86 napisał:

Bez urazy, ale ostatnio taki zgred się z ciebie zrobił.

Buahahaha xD Padłem! Kłejk to Kłejk - zawsze taki sam, niezmienny, bad boy dla tych co zasługują.

Dnia 11.10.2008 o 14:29, Kalejdoskop86 napisał:

:/

Nie walniesz nic ciekawszego oprócz emotki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:27, Laska-z-Polski napisał:

Gratuluję, ale staraj się oszczędzać emocje ;P


To tak a propos mojego "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:33, Rozrobiony napisał:

No ale wiesz jest jeszcze miasto, dwór, znajomi z reala? Nie tylko w weekend. Żyj bo
jak się zamkniesz w domu i się tylko przed PieCem będziesz zamulał to słabo widzę twoje
stosunki międzyludzkie.

Lol, przeca to oczywiste, że też wychodzę czy się spotykam ze znajomymi, za kogo ty mnie masz. :P
Fajnie sobie posiedzieć w parku, albo pogadać o czymś z kumplami. ;)

Dnia 11.10.2008 o 14:33, Rozrobiony napisał:

Kłania się rozumienie tekstu pisanego.

Jah, man.

Dnia 11.10.2008 o 14:33, Rozrobiony napisał:

Buahahaha xD Padłem! Kłejk to Kłejk - zawsze taki sam, niezmienny, bad boy dla tych co
zasługują.

No dobra, ale kiedyś był wobec mojej osoby inaczej nastawiony, a teraz jakoś taki bad boy, jak powiedziałeś. :P

Dnia 11.10.2008 o 14:33, Rozrobiony napisał:

> :/
Nie walniesz nic ciekawszego oprócz emotki co?

Geez, czepiasz się. A co mam powiedzieć "dzięki" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:42, Kalejdoskop86 napisał:

No dobra, ale kiedyś był wobec mojej osoby inaczej nastawiony, a teraz jakoś taki bad
boy, jak powiedziałeś. :P

Zastanów się w jaki sposób się zmieniłeś, że i Kłejk zmienił swoje nastawienie do Ciebie. A może wcale nie zmienił tylko ma zły dzień? Albo po prostu odpisał jak trzeba na durnego posta.

Dnia 11.10.2008 o 14:42, Kalejdoskop86 napisał:

Geez, czepiasz się. A co mam powiedzieć "dzięki" ? :P

Lepiej nie pisać nic niż stawiać same emotki - ostatnio gdzieś widziałem taki post ale już nie pamiętam gdzie ;-P
Wedle zasady - pamięć dobra ale krótka.

PonuryŻniwiarz
Czekaj na WT a nie na brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:58, Rozrobiony napisał:

Zastanów się w jaki sposób się zmieniłeś, że i Kłejk zmienił swoje nastawienie do Ciebie.
A może wcale nie zmienił tylko ma zły dzień? Albo po prostu odpisał jak trzeba na durnego
posta.

Być może, ale to by oznaczało, że KŁEJK właściwie ma ciągle złe dni. Ja również się trochę zmieniłem. Co do durności posta to zależy, jak na to patrzeć...

Dnia 11.10.2008 o 14:58, Rozrobiony napisał:

Lepiej nie pisać nic niż stawiać same emotki - ostatnio gdzieś widziałem taki post ale
już nie pamiętam gdzie ;-P

Co? Gdzie? Bo ja pamiętam post, gdzie oprócz emotek był jeden wyraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przepraszam za offtopic ale jak patrzę że się poniekąd o mnie rozmawia bez mojego udziału ... tak więc gwoli wyjaśnienia ...

Dnia 11.10.2008 o 14:42, Kalejdoskop86 napisał:

> Buahahaha xD Padłem! Kłejk to Kłejk - zawsze taki sam, niezmienny, bad boy dla tych
co
> zasługują.
No dobra, ale kiedyś był wobec mojej osoby inaczej nastawiony, a teraz jakoś taki bad
boy, jak powiedziałeś. :P

Może i byłem inaczej nastawiony ale:
- rozumiem że część userów potrzebuje czasu by się na gramie zaklimatyzować ale ktoś kto napisał tu tyle postów i jest tu jakiś czas powinien wiedzieć że pewnych rzeczy robić się nie powinno. Myślałem że się zmienisz ale jak widać ... chyba sam wiesz o czym mowa. Parę Twoich tematów na forum - megahint. To nie temat na takie rozmowy - zapraszam na gs''a czy gdzie tam.
>Być może, ale to by oznaczało, że KŁEJK właściwie ma ciągle złe dni. Ja również się trochę zmieniłem. Co do durności posta to zależy, jak na to patrzeć...
Może, może ... może mam złe dni ale coś się na gramie zmienia ... i nie jest zmiana w dobrą stronę. Think about it. I nie jest to żadne czepialstwo z mojej strony.

A żeby już nie robić takiego totalnego offtopica ...

<ironia on>

Gratki dla wszystkich co ostatnio awansowali!!!111

Ja kcem Sekretarza jush!!!111

<ironia off>

I bądź tu człowieku spokojny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się