poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Mam takie pytanie...
(niby daleko do własnego tytułu ale xD...)
Jeśli raz się wybierze jakiś, to potem nie można go już zmienic???
dajmy na to... wybrałbym sobie w dalekiej przyszłości "piwkarz", ale jednak coś by mi się zmieniło... to moge zmienić na inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje jest to Własny tytuł więc można go zmieniać tyle razy ile się chce i jak się chce ( w granicach rozsądku - np: nie dawać obraźliwych wyrażeń w WT etc ). Byleby tylko zmieścić się w tych osiemnastu znakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 18:36, KŁEJK napisał:

Jak sama nazwa wskazuje jest to Własny tytuł więc można go zmieniać tyle razy ile się
chce i jak się chce ( w granicach rozsądku - np: nie dawać obraźliwych wyrażeń w WT
etc ). Byleby tylko zmieścić się w tych osiemnastu znakach.

Dzieki za odpowiedz... teraz czeka mnie długa droga od robotnika przez delegata po WT ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, jak po nazwie ,,Własny tytuł", można wykminić, że zmieniać go można zawsze ;). Wg mnie, można z tego odkryć tylko tyle, że można sobie wpisać tam co się chcę ;)

Peryfraz; Nie skupiaj się na statusach, bo nie warto ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 18:46, Baluk25 napisał:

Tak się zastanawiam, jak po nazwie ,,Własny tytuł", można wykminić, że zmieniać go można
zawsze ;). Wg mnie, można z tego odkryć tylko tyle, że można sobie wpisać tam co się
chcę ;)


omg -_-

"Własny tytuł" - taka krótsza lub dłuższa nazwa jaką posiada każdy user, znajduje się przy nicku. Określa ile postów dany user napisał na forum, tyle. "Własny" ergo można z nim robić co się chce i jak się chce ... czy to takie trudne ? oO

Starałem się pisać jak najprościej, mam nadzieję że dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2008 o 18:50, KŁEJK napisał:

"Własny tytuł" - taka krótsza lub dłuższa nazwa jaką posiada każdy user, znajduje się
przy nicku. Określa ile postów dany user napisał na forum, tyle. "Własny" ergo można
z nim robić co się chce i jak się chce ... czy to takie trudne ? oO

Starałem się pisać jak najprościej, mam nadzieję że dotarło.


Czy to jest także skierowane w moją strone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skądże. Przecież wszystko o co pytałeś wyjaśniłem w poście adresowanym do ciebie a ten który napisałem później był do Baluka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 19:15, KŁEJK napisał:

A skądże. Przecież wszystko o co pytałeś wyjaśniłem w poście adresowanym do ciebie a
ten który napisałem później był do Baluka.

Ok, wiesz czasami wole się upewnić... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 19:17, peryfraz napisał:

Ok, wiesz czasami wole się upewnić... :p

Ehh, co tu sie upewniać? Jest napisane na górze posta "> to jest odpowiedź na posta dodanego przez peryfraz" tzn że jest to do CIebie. jeżeli napisane jest "> to jest odpowiedź na posta dodanego przez *" tzn ze to nie do Ciebie. Może być jeszcze dopisek do posta a wtedy bedzie to wygrubione np tak "@peryfraz". Tyle w tym temacie, wyjaśniłęm chyba najjaśniej jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 19:20, wip_01 napisał:

> Ok, wiesz czasami wole się upewnić... :p
Ehh, co tu sie upewniać? Jest napisane na górze posta "> to jest odpowiedź na posta
dodanego przez peryfraz" tzn że jest to do CIebie. jeżeli napisane jest "> to jest
odpowiedź na posta dodanego przez *" tzn ze to nie do Ciebie. Może być jeszcze dopisek
do posta a wtedy bedzie to wygrubione np tak "@peryfraz". Tyle w tym temacie, wyjaśniłęm
chyba najjaśniej jak się da.

Na prawdę? nie wiedziałem...

Czasami jeśli w ludzkim muzgu będzie jeden więcej impuls to wtedy można to ująć jako instynkt... Czyli jeżeli treść posta wydawała mi sie jakos powiązana z tym co napisałem miałem prawo do zapytania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chciałem sobie wejść na gs Dominika000. I nie mogłem ;/. Wie ktoś, czy go zbanowali (jeśli tak to za co?), czy mu konto usunęli? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:13, Baluk25 napisał:

Ostatnio chciałem sobie wejść na gs Dominika000. I nie mogłem ;/. Wie ktoś, czy go zbanowali
(jeśli tak to za co?), czy mu konto usunęli? :>


Zbanowali i to już jakiś czas temu, ale chodzą pogłoski że ma on drugie konto na którym już dobił bodaj do Brygadzisty. Jak ktoś jest zainteresowany i bystry to szybko pozna nowe, prawdopodobne konto Dominika000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:13, Baluk25 napisał:

Ostatnio chciałem sobie wejść na gs Dominika000. I nie mogłem ;/. Wie ktoś, czy go zbanowali
(jeśli tak to za co?), czy mu konto usunęli? :>


Dominik dostał bana za propagowanie piractwa. Nie trudno jednak zauważyć, że ciągle jest wśród nas (szukaj "trzech pagórków" w avatarze ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:13, Baluk25 napisał:

Ostatnio chciałem sobie wejść na gs Dominika000. I nie mogłem ;/. Wie ktoś, czy go zbanowali
(jeśli tak to za co?), czy mu konto usunęli? :>



Gościa nie znam, ale usunąć konto czy ban to chyba to samo... Czy może usnunięcie konta jest na proźbę użytkownika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:16, peryfraz napisał:

Gościa nie znam, ale usunąć konto czy ban to chyba to samo... Czy może usnunięcie konta
jest na proźbę użytkownika??


Nie można usunąć konta, nawet na prośbę... jak się nie chce konta to wystarczy je porzucić (czyt. nie wchodzić wiecej na nie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:20, hunter22 napisał:

> Gościa nie znam, ale usunąć konto czy ban to chyba to samo... Czy może usnunięcie
konta
> jest na proźbę użytkownika??

Nie można usunąć konta, nawet na prośbę... jak się nie chce konta to wystarczy je porzucić
(czyt. nie wchodzić wiecej na nie) :)


No... Sory... ale wiem że na życzenie mogą zbanować... nie chodzi mi o sarkazm w słowie "życzenie" ;) np: A ja mam cały album XXX z neta... Tylko o normlaną proźbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(ironia mode on)
Odczepcie sie bluźniercy od Dominika! Wcale nie jest on pod kontem Heterko. Wcale nie próbuje robić wszystkich w jajo że to nie on jest Dominikiem! On pojawił się tu w innych czasach. Mimo ze urodził sie w tym samym roku i też robi za "SłIt GłOsIk GrAmCia.PiEl" to nie jest on Dominikiem! Zostawcie go w spokoju, uwieliście się na niego. Podawajcie pierw dowody! No. Dowody! Ja też umiem napisać Baluk=Grzema i co?! I nic bo nie mam dowodów na to. Zostawcie go bo nie macie racji ;(
(ironia mode off)
I''m sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 19:49, ostry3000 napisał:

Dziś znów Przodownik dostał Bana i ciekaw jestem jak to jest, że osoby takie dochodzą
do takich statusów i nagle nie wytrzymują pokazując swoje prawdziwe oblicze.


Nie ma co ukrywać że aby dostać przodownika nie trzeba za bardzo się napracować a gdy już się czeka na powołanie do brygady wtedy ci którzy są tutaj tylko dla statusu nie wytrzymują próby czasu i odpadają...całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się