poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Zainteresowanie :D "A czy gra mnie nie napromieniuje przez pudełko?" :) No nic, gratuluję wszystkim co ostatnio awansowali (może i mi się to jeszcze w tym roku zdarzy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami zadaję sobie takie oto pytanie:jak niektórzy moą się podniecac,że awansowali np.z obywatela na robotnika?.Co w tym takiego fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:55, edeusz napisał:

Czasami zadaję sobie takie oto pytanie:jak niektórzy moą się podniecac,że awansowali
np.z obywatela na robotnika?.Co w tym takiego fajnego?


Wiesz... u mnie przynajmniej... To tak dla świrów... z igly widły :P. W sumie to nigdy nie patrze na te stopnie, Robotnik ma w sumie te same przywileje co Delegat... ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:55, PapaJaguar napisał:

Zainteresowanie :D "A czy gra mnie nie napromieniuje przez pudełko?" :) No nic, gratuluję
wszystkim co ostatnio awansowali (może i mi się to jeszcze w tym roku zdarzy :D)

Brygadzistę jeszcze łatwo dostać ale już potem zaczynają się schodki. Posiedzisz z 2 miesiące i masz już brygadzistę. Pozdrawiam i gratuluję tym z góry :D.
peryfraz: ma takie same przywileje co nawet sekretarz przynajmniej na forum, no może i takie same jak wt ale on może sobie tytuł wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj wyżej...Jestem na Gram prawie 2 lata :) Dla mnie się nie liczy status, to żaden szpan ani szacunek, po prostu wg. mnie forum i irc to taka społeczność ludzi możesz poznać nowe twarze, grać z nimi, gadać na różne tematy itp. Ale miło jest dostać nowy status...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:00, PapaJaguar napisał:

Czytaj wyżej...Jestem na Gram prawie 2 lata :) Dla mnie się nie liczy status, to żaden
szpan ani szacunek, po prostu wg. mnie forum i irc to taka społeczność ludzi możesz poznać
nowe twarze, grać z nimi, gadać na różne tematy itp. Ale miło jest dostać nowy status...

Mamy wspólny język ;).A co do tego IRC to co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 12:57, Młody miro napisał:

peryfraz: ma takie same przywileje co nawet sekretarz przynajmniej na forum, no
może i takie same jak wt ale on może sobie tytuł wpisać.


A no to jedynie własno tytułowce mają faktycznie jakiś przywiliej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:00, PapaJaguar napisał:

Czytaj wyżej...Jestem na Gram prawie 2 lata :) Dla mnie się nie liczy status, to żaden
szpan ani szacunek, po prostu wg. mnie forum i irc to taka społeczność ludzi możesz poznać
nowe twarze, grać z nimi, gadać na różne tematy itp. Ale miło jest dostać nowy status...

Niby status nic ale jednak jest zawsze miły, gdy nagradzają cię za to co lubisz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:02, edeusz napisał:

> Czytaj wyżej...Jestem na Gram prawie 2 lata :) Dla mnie się nie liczy status, to
żaden
> szpan ani szacunek, po prostu wg. mnie forum i irc to taka społeczność ludzi możesz
poznać
> nowe twarze, grać z nimi, gadać na różne tematy itp. Ale miło jest dostać nowy status...

Mamy wspólny język ;).A co do tego IRC to co to jest?

Eduszu nie wiesz co to jest irc? Jest to czat tylko mniej tak przesyłania linków i propozycji seksualnych. Możesz swobodnie pogadać bez przekleństw itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:05, Młody miro napisał:

Eduszu nie wiesz co to jest irc? Jest to czat tylko mniej tak przesyłania linków i propozycji
seksualnych.
Możesz swobodnie pogadać bez przekleństw itd.


Chyba nie ma cię na ircu, gdy pewien perwers grasuje po kanałach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:18, chris609 napisał:

Jak musze sie zachowywac aby dostac ,,wywrotowiec,, nie zebym jakis nie uprzejmy byl
ale mi sie ta ranga podoba :pp l : D PozDroo WszysTkim :()


Moze napisz formularz do moderatorów i poproś ich gorąco o to. ^^ Dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:20, peryfraz napisał:

^^ Dziwna sprawa...


czemu? xD partząc na to z innego punktu widzenia lepiej chcieć być wywrotowcem niż Wrogiem Ludu xD
Jak zostanie własnottułowcem to będzie sobie mógł zrobić rangę... hmm... nie wywrotowiec ale np. powywracany xD albo wywrotkowiec xD

poprosić zawsze można ale sądzę, że nie da rady...
chyba że moderator ruszy wyobraźnią i da mu degrada za głupawe propozycje degradowania xD wtedy będzie wilk syty- moderator za coś da tego degrada, nie tylko z powodu takiego widzimisie, a i chris będzie miał upragnioną rangę xD
Ciekawy pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:39, Zakrzysiunio napisał:

> ^^ Dziwna sprawa...

czemu? xD partząc na to z innego punktu widzenia lepiej chcieć być wywrotowcem niż Wrogiem
Ludu xD
Jak zostanie własnottułowcem to będzie sobie mógł zrobić rangę... hmm... nie wywrotowiec
ale np. powywracany xD albo wywrotkowiec xD

No tak... albo zrobić sobie "Wygnaniec ludu". Ale w sumie... Długoby czekać

Dnia 10.11.2008 o 13:39, Zakrzysiunio napisał:

poprosić zawsze można ale sądzę, że nie da rady...
chyba że moderator ruszy wyobraźnią i da mu degrada za głupawe propozycje degradowania
xD wtedy będzie wilk syty- moderator za coś da tego degrada, nie tylko z powodu takiego
widzimisie, a i chris będzie miał upragnioną rangę xD
Ciekawy pomysł...


Może tez caly czas spamować xDD W końcu tez jakis pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:16, mefiperes napisał:

> Eduszu nie wiesz co to jest irc? Jest to czat tylko mniej tak przesyłania linków
i propozycji
> seksualnych.
Możesz swobodnie pogadać bez przekleństw itd.

Chyba nie ma cię na ircu, gdy pewien perwers grasuje po kanałach. :P

Ano chyba nie ma :P Nie przesadzaj na ircu może raz się zjawię na długi okres czasu i tylko na ogólnym jestem więc nie latam po kanałach panie sekretarzu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratulacje! :)
Na prawdę się cieszę z awansu, ale zauważyłem, że po nim zacząłem się... zmieniać? Piszę sensownie, długo, na temat. Z tego również się cieszę. :]

btw. nie używam również nadmiernie emotek, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:35, Kalejdoskop86 napisał:

Dzięki wszystkim za gratulacje! :)
Na prawdę się cieszę z awansu, ale zauważyłem, że po nim zacząłem się... zmieniać? Piszę
sensownie, długo, na temat. Z tego również się cieszę. :]


Sensownie, długo i na temat? No masz, ile to od stopnia zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:35, Kalejdoskop86 napisał:

Dzięki wszystkim za gratulacje! :)
Na prawdę się cieszę z awansu, ale zauważyłem, że po nim zacząłem się... zmieniać? Piszę
sensownie, długo, na temat. Z tego również się cieszę. :]

No, wiedzę, że awans posłużył. Gratuluję i życzę szbkiego awansu na sekretarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:37, Union Pacific napisał:

Sensownie, długo i na temat? No masz, ile to od stopnia zależy...

Ano! Status cieszy jak i motywuje. W końcu przewodniczący, sekretarze czy WT to już elita użytkowników forum. Później już są moderatorzy i konsulowie. ;)

@CoD1234
Heh, na sekretarza może za rok awansuję, ale kto wie... w końcu dużo postów pisałem w wakacje, a jak wiadomo awans nie polega na jak największej ilości postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się