poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

GRATULUJĘ Czarnemu Aniołowi xD
niby avans wazny nie jest, ale wt jest doskonałym ukoronowaniem Twojej gramowej działalnosci...
jeszcze raz gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:50, Zakrzysiunio napisał:

niby avans wazny nie jest, ale wt jest doskonałym ukoronowaniem Twojej gramowej działalnosci...

Primo - "avans" = sieć sklepów z RTV / AGD :P, secundo ... nie wiem co takiego zrobił wdowiak że trzeba mu aż tak gratulować. Przecie wystarczy tylko dużo czasu i samozaparcia ;D.

Dnia 21.11.2008 o 14:50, Zakrzysiunio napisał:

jeszcze raz gratuluję!

wdowiakm => proponuję wziąść sobie za WT to co ma obecnie w tytule niejaki rob006 - będzie pasowało jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:56, KŁEJK napisał:

> niby avans wazny nie jest, ale wt jest doskonałym ukoronowaniem Twojej gramowej
działalnosci...
Primo - "avans" = sieć sklepów z RTV / AGD :P,


racja, dopiero w momencie gdy postu nie dalo się juz modyfikowac zauwazylem, ze powinno byc "status"...

Dnia 21.11.2008 o 14:56, KŁEJK napisał:

secundo ... nie wiem co takiego zrobił
wdowiak że trzeba mu aż tak gratulować. Przecie wystarczy tylko dużo czasu i samozaparcia
;D.


pieknie mu powiedziales xD czyzbys umniejszal jego zasługi i wkład w zycie gramu? na pewno chociaz 1 z ponad 10k postów coś gramowi dal xD


P.S: niestety, gramowi przybyl dzis jeszcze jeden wt oprocz Aniola... niestety bo... ach, sami zobaczcie w statystykach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:56, KŁEJK napisał:

wdowiakm => proponuję wziąść sobie za WT to co ma obecnie w tytule niejaki rob006
- będzie pasowało jak ulał.

Nie będę robił plagiatu rob006 był pierwszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:13, tylor2 napisał:

to będzie ciężko na następną rangę.

Heh też taki byłem aby tylko level upy w głowie. Znudzi ci się w końcu, kiedyś pisałem na siłę aby tylko posty nabić (żałuje), ale teraz pisze wtedy gdy mam coś do napisania. Ale nigdy degrada nie miałem a powinienem ;( <skrucha>
edeusz-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:18, Młody miro napisał:

Ale nigdy degrada nie miałem a powinienem ;( <skrucha>

Gdyby każdy miał dostać degrada za swoje grzechy to średnia statusu by bardzo spadła a ktoś z nickim statusrem byłby pro. ^^

Zakrzysiunio@ Bbbuuuu. I to jeszcze z degradu. xD To nie Fair. ^^ Ale za pracę się należy. :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:18, Młody miro napisał:

> to będzie ciężko na następną rangę.
Heh też taki byłem aby tylko level upy w głowie. Znudzi ci się w końcu, kiedyś pisałem
na siłę aby tylko posty nabić (żałuje), ale teraz pisze wtedy gdy mam coś do napisania.
Ale nigdy degrada nie miałem a powinienem ;( <skrucha>
edeusz-^

Ja nie piszę tylko dlatego, żeby posty nabic.tylko się z ciekawości pytam.Nie jestem głupim dzieckuem, które pragnie awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:23, albinskia napisał:

> Ale nigdy degrada nie miałem a powinienem ;( <skrucha>
Gdyby każdy miał dostać degrada za swoje grzechy to średnia statusu by bardzo spadła
a ktoś z nickim statusrem byłby pro. ^^

Zakrzysiunio@ Bbbuuuu. I to jeszcze z degradu. xD To nie Fair. ^^ Ale za pracę
się należy. :D

Pozdrawiam.

Niby tak, btw zawsze nabijanie postów się nudzi.
Edeusz:Dzieci NEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:28, KŁEJK napisał:

Istnieje takie coś jak statystyki. Tam znajdziesz przybliżoną odpowiedź na twe pytane.

Kłejk ty to jesteś dobry ślepcom doradzasz. Edeusz zafundujemy ci okulary, no może tylko ja :P A i statystyk się nie słuchaj bo jeden awansuje przy 1000 inny przy 600 zależy to od wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:46, Młody miro napisał:

Kłejk ty to jesteś dobry

Też mi nowina ...
>ślepcom doradzasz.
Tym także. Poza tym niektórzy userzy gramu są nieobeznani / nierozgarnięci że nie wiedzą że jest takie coś jak statystyki. Więc ja im to tłumaczę.
>?A i statystyk się nie słuchaj
A co one ci ciekawego powiedziały ?
>bo jeden awansuje przy 1000 inny przy 600 zależy

Dnia 21.11.2008 o 15:46, Młody miro napisał:

to od wielu czynników.

Niewątpliwie ... gratz Kolumbie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:46, Młody miro napisał:

A i statystyk się nie słuchaj bo jeden awansuje przy 1000 inny przy 600 zależy to od wielu czynników.


Ach, czyli wypytywanie o czas awansu ma sensu znacznie więcej, hm?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:51, DJ Szlafrok napisał:

> A i statystyk się nie słuchaj bo jeden awansuje przy 1000 inny przy 600 zależy to
od wielu czynników.

Ach, czyli wypytywanie o czas awansu ma sensu znacznie więcej, hm?

Otóż w ogóle pytanie o awans nie ma sensu, bo nie ma na to reguł.
Kłejk- Czego tak brzydko do mnie mówisz Kolumbie :( Jak już to Sherlocku ;P
Co mi powiedziały statystyki? Otóż już mówię ,, Nie czytaj nas, my nie potrzebne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:51, DJ Szlafrok napisał:

> A i statystyk się nie słuchaj bo jeden awansuje przy 1000 inny przy 600 zależy to
od wielu czynników.

Ach, czyli wypytywanie o czas awansu ma sensu znacznie więcej, hm?


pytanie o to nabije kolejny post do następnego statusu xD to jest prawdziwy motyw, a pytanie to tylko przykrywka xD
a tak serio, to statystyki dają wiele, bo można obejrzeć staty wielu osób i częstotliwość pisania postów a nie pytać się... chociaz ja te pytania doskonale rozumiem, jakby poszperać to i moje takie pytanie się znajdzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:01, Zakrzysiunio napisał:

> > A i statystyk się nie słuchaj bo jeden awansuje przy 1000 inny przy 600 zależy
to
> od wielu czynników.
>
> Ach, czyli wypytywanie o czas awansu ma sensu znacznie więcej, hm?
>

pytanie o to nabije kolejny post do następnego statusu xD to jest prawdziwy motyw, a
pytanie to tylko przykrywka xD
a tak serio, to statystyki dają wiele, bo można obejrzeć staty wielu osób i częstotliwość
pisania postów a nie pytać się... chociaz ja te pytania doskonale rozumiem, jakby poszperać
to i moje takie pytanie się znajdzie xD

Ludzką rzeczą jest pytać się ale Kiedy awans? Pliss dajcie awans itd. przesada. Bo przecie poprawnie to tak witam panowie i panie piszę od tylu i tylu, czy długo będę musiał czekać na awans (taki i taki) dziękuję za odpowiedź. UWAGA nie pisać ile postów ma się napisanych bo regulamin mówi: Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 10:53, wdowiakm napisał:

No i w końcu się udało :)
Doszedłem do końca :))


No i gratsy, teraz to już tylko w drugą stronę... gratuylacje, przeszedłeś całe gram.pl, teraz pozostaje tylko zacząc od nowa, na nowym stopniu trudności, np troll (hard). Sorry że tak późno ale nie mogłem nie przepuścic okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:45, Wintesun napisał:

No i gratsy, teraz to już tylko w drugą stronę... gratuylacje, przeszedłeś całe gram.pl,
teraz pozostaje tylko zacząc od nowa, na nowym stopniu trudności, np troll (hard). Sorry
że tak późno ale nie mogłem nie przepuścic okazji.


Dzięki wielkie chociaż to nic takiego zwykły nowy status nic więcej, ale dziwnie się czuję z tym bo jakoś nie mogę się przyzwyczaić :)
Nie zamierzam zaczynać od nowa ani trollować, przyzwyczaiłem się do forum i polubiłem ludzi udzielających się, dlatego zostanę. :)
Ale nie musisz przepraszać ja się nie gniewam i przypuszczam, że nikt inny również :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się