poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 16:42, KŁEJK napisał:

Może wtedy by było lepiej ? Cóż, tego akurat się nie dowiemy ...


A tam, sporo osób zaczyna od nabijania rang. ;) Dla mnie to też była jakaś siła napędowa, ale na szczęście przestała działać w okolicach Przodownika/Brygadzisty. A potem, jak jest się pół roku Delegatem i dwa lata Przewodniczącym, to już przestaje się całkowicie zwracać uwagę na status. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 16:04, DartiReviMaster napisał:

Nie ma to jak przemyślane decyzje, prawda?


No popatrz, to straszne. Zróbmy coś niepospolitego, będzie mądre, inteligentne i wyjątkowe!
Mnie rangi nie przeszkadzają. Tak do tego trzeba podejść - nie wszystko, co jest dla Ciebie be, nie posiada sensu istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:37, DJ Szlafrok napisał:

No popatrz, to straszne. Zróbmy coś niepospolitego, będzie mądre, inteligentne i wyjątkowe!
Mnie rangi nie przeszkadzają. Tak do tego trzeba podejść - nie wszystko, co jest dla
Ciebie be, nie posiada sensu istnienia.


Tak to prawda, jednak gdyby nie to, byłoby mniej spamu, mniej idiotycznych pytań ,,KIEDY BRYG?!111 :O o_o :D:D xD" i zarazem mniej tematów/głupich postów. I podejdźmy do tego tak- Nie wszystko co ci nie przeszkadza, nie przeszkadza również innym :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:37, DJ Szlafrok napisał:

> Nie ma to jak przemyślane decyzje, prawda?

No popatrz, to straszne. Zróbmy coś niepospolitego, będzie mądre, inteligentne i wyjątkowe!
Mnie rangi nie przeszkadzają. Tak do tego trzeba podejść - nie wszystko, co jest dla
Ciebie be, nie posiada sensu istnienia.

a jaki jest sens istnienia rang:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:54, Two face napisał:

> > Nie ma to jak przemyślane decyzje, prawda?
>
> No popatrz, to straszne. Zróbmy coś niepospolitego, będzie mądre, inteligentne i
wyjątkowe!
> Mnie rangi nie przeszkadzają. Tak do tego trzeba podejść - nie wszystko, co jest
dla
> Ciebie be, nie posiada sensu istnienia.
a jaki jest sens istnienia rang:P


Poprawia mi nastrój w zimne samotne wieczory ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO te rangi miały być ( i chyba są ) czymś w rodzaju wabika na userów. Miały ich zaciekawić i zachęcić do pisania tutaj oraz pozostaniu tu ... jak widać udało się. ;p

Two Face -> wyżej masz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:37, DJ Szlafrok napisał:

> Nie ma to jak przemyślane decyzje, prawda?

No popatrz, to straszne. Zróbmy coś niepospolitego, będzie mądre, inteligentne i wyjątkowe!
Mnie rangi nie przeszkadzają. Tak do tego trzeba podejść - nie wszystko, co jest dla
Ciebie be, nie posiada sensu istnienia.


zgadzam się, a poza tym, wbrew pozorom rangi specyficznie zmieniają użytkownika (przynajmniej mnie). dosc często zastanawiam się, czy jako Delegat wypada mi (xDDDDDDDDDD serio nie smiejcie sie, dziele się z wami moimi opiniami i przemyśleniami, także proszę nie mówić: głupoty gadasz) tak zwrócić się do kogoś, czy nie bedzie to swoistym zbeszczeszczeniem rangi (bo skok między brygadzistą a delegatem jest ogromny). poza tym, gdy nie zna się wielu ludzi na forum nawet z widzenia, to bezpieczniej jest być miłym dla wt niż napytać sobie biedy i zostać napiętnowanym do końca istnienia świata (albo jeszcze lepiej: do końca istnienia Loży!). statusy mówią wiele o stażu użytkownika na gram.pl, i może nic nie znaczą, ale jednak dla mnie są czymś ważnym, swoistą nagrodą (też mi nagroda :/) za wkład w forum, odznaką którą można się posługiwać np. tak jak opowiadał na irc-u Budo xDDD... oczywiście są wyjątki, ale przecież wyjątki potwierdzają regułę... i te wyjątki to często wyjątkowo wredni użytkownicy mający zbyt wysoki tytuł, albo w 2 strone- wielkie osoby o niskiej randze... Podziela ktoś moją opinię czy też uważacie mnie (jak 99% populacji tego globu) za idiotę? nie obrażę się, jestem przyzwyczajony xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:58, KŁEJK napisał:

IMO te rangi miały być ( i chyba są ) czymś w rodzaju wabika na userów. Miały ich zaciekawić
i zachęcić do pisania tutaj oraz pozostaniu tu ... jak widać udało się. ;p


Udało sie, ale idzie coraz w gorszym kierunku . Cóż, w 2012 roku serwer gram.pl wybuchnie od przeciążenia idiotyzmem i spamem, i nastąpi Shadow of Polandbyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 17:56, Beleth napisał:

> > > Nie ma to jak przemyślane decyzje, prawda?
> >
> > No popatrz, to straszne. Zróbmy coś niepospolitego, będzie mądre, inteligentne
i
> wyjątkowe!
> > Mnie rangi nie przeszkadzają. Tak do tego trzeba podejść - nie wszystko, co
jest
> dla
> > Ciebie be, nie posiada sensu istnienia.
> a jaki jest sens istnienia rang:P

Poprawia mi nastrój w zimne samotne wieczory ;P

Yyyy to pozdro dla ciebie xD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dosc często zastanawiam się, czy jako Delegat wypada mi (xDDDDDDDDDD serio nie

Dnia 22.11.2008 o 18:01, Zakrzysiunio napisał:

smiejcie sie, dziele się z wami moimi opiniami i przemyśleniami, także proszę nie mówić:
głupoty gadasz) tak zwrócić się do kogoś, czy nie bedzie to swoistym zbeszczeszczeniem
rangi

A czy to znaczy że nie można jako np: Robotnik wytykać błędów np: Sekretarzom ? I na odwrót ? Dziwne myślenie ;P. IMO takie zachowanie zbytniego sensu nie ma. Według mnie najważniejsze to pisać z sensem i mieć własnego stajla. ;-) A to jak na ciebie patrzą inni mieć ... no głęboko gdzieś ;-D. Ja tam ogólnie jak mam coś komuś do napisania to to robię i wali mnie to czy ma Sekretarza czy dajmy na Przodownika.
>(bo skok między brygadzistą a delegatem jest ogromny). poza tym, gdy nie zna się

Dnia 22.11.2008 o 18:01, Zakrzysiunio napisał:

wielu ludzi na forum nawet z widzenia, to bezpieczniej jest być miłym dla wt niż napytać
sobie biedy i zostać napiętnowanym do końca istnienia świata (albo jeszcze lepiej: do
końca istnienia Loży!).

Śmiem wątpić ;D.
>statusy mówią wiele o stażu użytkownika na gram.pl,
Polemizowałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:01, Zakrzysiunio napisał:

>/.../ do końca istnienia świata (albo jeszcze lepiej: do
końca istnienia Loży!). /.../

Świat niedługo się skończy (najbliższy mozliwy termin to już rok 2012), ale Loża będzie istniała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:17, KŁEJK napisał:

Polemizowałbym.


Ale tylko i wyłącznie w wypadku degradacji lub... banicji! ;- ) Dalej polemika ma tyle sensu, ile majonezu w pomidorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 18:17, KŁEJK napisał:

A czy to znaczy że nie można jako np: Robotnik wytykać błędów np: Sekretarzom ? I na
odwrót ? Dziwne myślenie ;P. IMO takie zachowanie zbytniego sensu nie ma. Według mnie
najważniejsze to pisać z sensem i mieć własnego stajla. ;-) A to jak na ciebie patrzą
inni mieć ... no głęboko gdzieś ;-D. Ja tam ogólnie jak mam coś komuś do napisania to
to robię i wali mnie to czy ma Sekretarza czy dajmy na Przodownika.


nie, to oznacza, że bezpieczniej jest nie zwrócić uwagi sekretarzowi na błędność jego myślenia xD do czego ja również się nie stosuje, ale zawsze się wacham, i moje słowa są bardziej wyważone gdy rozmawiam z Przewodniczącym niż gdy gadam z robotnikiem... po prostu gdy rozmawiam z osobą mającą rangę wyższą niż ja bardziej uważam na słowa, bo mam do niej większy szacunek. tylko niektórzy szczęśliwcy (większość nawet tego nie kryje xD) mają wt czy sekretarza za tyllko i wyłącznie SPAM... np. tacy Spamerzy Przodowi xD

Dnia 22.11.2008 o 18:17, KŁEJK napisał:

Śmiem wątpić ;D.


w to czy skończy się świat czy w koniec Loży? bo w koniec loży ja również wątpię, chcuiałem po prostu oddać coś nieskończonego i niepojętego xD...

Dnia 22.11.2008 o 18:17, KŁEJK napisał:

Polemizowałbym.


ja na twoim miejscu też xD dla tego napisałem, że to wyłącznie moje opinie... a na polemikę ja mam czas ;P

KrzysztofMarek: Z tego też powodu napisałem, że jeszcze lepiej ;D nie musisz mi mówić, że loża będzie nawet wtedy, kiedy skończy się czas... Loża istnieje od zawsze na zawse, jest wyznacznikiem bytu samym w sobie ;D
najprawdziwsza prawda, najidealniejszy ideał... to jest Loża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:18, KrzysztofMarek napisał:

Świat niedługo się skończy (najbliższy mozliwy termin to już rok 2012), ale Loża będzie
istniała dalej.

Świat to się skończy w 2012 roku jak polska wygra to EURO :D.Ale tak na serio to z kąd można wiedziec, że to akurat w 2012 roku nastąppi koniec świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 23:42, edeusz napisał:

> Świat niedługo się skończy (najbliższy mozliwy termin to już rok 2012), ale Loża
będzie
> istniała dalej.
Świat to się skończy w 2012 roku jak polska wygra to EURO :D.Ale tak na serio to z kąd
można wiedziec, że to akurat w 2012 roku nastąppi koniec świata?


bo kolejnej pradawnej cywylizacji zabrakło cyferek aby kontynuować kalendarz, a że stwierdzili "to i tak w cholerę daleko" to zrobili koniec świata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 23:42, edeusz napisał:

> /.../Ale tak na serio to z kąd
można wiedziec, że to akurat w 2012 roku nastąppi koniec świata?

To, że świat skończy się w roku 2012 (dokładnie, to tylko jeden z możliwych terminów) wiadomo z postów na forum. Oraz z książki pewnego pana, który postanowił nas postraszyć koncem świata, bo gdyby nie postraszył, to książki nikt by nie kupił. Tenże sam pan wydał zaraz drugą książkę, w której udzielił nam zbawiennej rady - jeśli ludzkość chce przetrwać "koniec świata", to musi schronić się w wysokich górach.
No cóz, wyszliśmy znacznie za temat wątku - żeby się w nim jakoś utrzymać to dodam, że dla niektórych końcem swiata może być ban zaaplikowany przez któregoś z moderatorów. Takie małe końce świata trafiają się co parę tygodni ;-D
Oczywiście, że Loża będzie istniała dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na ranking nie patrzę. Z sekretarzem rozmawiam tak samo jak z robotnikiem... Toż to tylko(tylko? aż) gramowicze! Dopiero komuś dogaduję, jak jest spammerem, n00bem (nie mylić z newbie), palantem, błaznem etc. A tak to... czemu mam kogoś wywyższać? Nieraz sekretarz może być gorszy od robotnika i ranga nie ma tu nic do gadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja w tym momencie nie mogę zrobić nic innego jak poprzeć poprzednika. Każdy na tym forum może wnieść coś nowego, jedni spam a drudzy ciekawe wątki, nie ważne czy to robotnik czy sekretarz, niekiedy nawet zdarza się, że Gramowicz wyższy rangą zachowuje się gorzej od tych z "niższej półki". Ale cóż, tak bywa, człowiek nie jest nieomylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię jak osoby z wyższym tytułem się wywyższają, udają lepszych niż inni bo mają wysokie tytuły, a przecież to tylko statusy forumowe, a oni jakby w realu to było się zachowują. No i myśla, że wszystko mogą, a się już kilku przejechało (się wysyła formularze :D) ;)

No i jakoś mi się też oberwało... już nie mam WT, ale co tam, to tylko status :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię gdy ktoś sobie robi z userów żarty ;p.

Dnia 24.11.2008 o 12:17, hunter22 napisał:

No i jakoś mi się też oberwało... już nie mam WT,

Kłamczuch ;p.
>ale co tam, to tylko status :P
Ano, ale jaki fajny ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się