poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2008 o 12:17, hunter22 napisał:

No i jakoś mi się też oberwało... już nie mam WT, ale co tam, to tylko status :P

Wybacz ale nie mogę się powstrzymać - twoje "sz" zdradza wszystko ;-)
A co do słów wyżej - zgadzam się w większości procentów. Bo teraz na prawdę ludzie z WT albo Sekretarzem są inteligentniejsi od tej chmary napływających przodowników i brygadzistów. Oczywiście nie we wszystkich przypadkach bo to by było nagięcie faktów ale w większości przychodzą tu ostatnio sami spamerzy i trolle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 12:21, KŁEJK napisał:

A ja nie lubię gdy ktoś sobie robi z userów żarty ;p.


Jakie znowu żarty? :P

Dnia 24.11.2008 o 12:21, KŁEJK napisał:

> No i jakoś mi się też oberwało... już nie mam WT,
Kłamczuch ;p.
>ale co tam, to tylko status :P
Ano, ale jaki fajny ;D.


Widocznie system zabugowany skoro daje takie rangi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 12:25, Rozrobiony napisał:

Wybacz ale nie mogę się powstrzymać - twoje "sz" zdradza wszystko ;-)


Chciałem dać przez "ż", ale by się za bardzo w oczy rzucało :P

A tak to każdy od razy do statystyk i zonk :P

Dnia 24.11.2008 o 12:25, Rozrobiony napisał:

A co do słów wyżej - zgadzam się w większości procentów. Bo teraz na prawdę ludzie z
WT albo Sekretarzem są inteligentniejsi od tej chmary napływających przodowników
i brygadzistów. Oczywiście nie we wszystkich przypadkach bo to by było nagięcie faktów
ale w większości przychodzą tu ostatnio sami spamerzy i trolle :(


Są przypadki sekretarzy i przewodniczących którzy nie mają jeszcze pojęcia co to spam i trolling... dopiero jak degrad leci to obraza na cały swiat i odchodzą (i dobrze :P).. a niby to tylko głupi status jak wcześniej deklarują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 12:30, hunter22 napisał:

A tak to każdy od razy do statystyk i zonk :P

Tak zwłaszcza z tym "sz" na końcu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciom się udostepnia internet... ale spokojnie, to przejściowe, oni też dorosną (w większości) i zaczną pisać klarowne posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 13:57, Telomo napisał:

Dzieciom się udostepnia internet... ale spokojnie, to przejściowe, oni też dorosną (w większości) i zaczną pisać klarowne posty ;)


Dorosły się znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 14:43, DJ Szlafrok napisał:

> Dzieciom się udostepnia internet... ale spokojnie, to przejściowe, oni też dorosną
(w większości) i zaczną pisać klarowne posty ;)

Dorosły się znalazł...

Po prostu w realu mu sie nie udaje to wchodzi na forum zeby sie wyzyc - typowe zjawisko nieudacznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 14:49, Two face napisał:

Po prostu w realu mu sie nie udaje to wchodzi na forum zeby sie wyzyc

Co Cię obchodzi jego życie prywatne? Co o nim wiesz? Pragnę to usłyszeć (a raczej przeczytać) od Ciebie, bo wiem, że nie znasz odpowiedzi na żadne z tych pytań a twoja minimalna wyobraźnia nie pozwala wykreować Ci nic ciekawszego od posta który atakuje inną osobę. Tak więc? Może przejdziemy do rang nim ktoś posądzi nas o spam.

>- typowe zjawisko nieudacznika.
Typowe zjawisko hejtera.

btw. Telomo
A dlaczego mamy im nie udostępniać internetu hę? Może akurat dzięki łączu internetowemu i dostępowi do międzynarodowej kultury coś zmieni się w ich życiu? Kilka osób ich skarci i zauważą swój błąd. Każdy ma do tego prawo i może z tego dobrodziejstwa cywilizacji skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może... może się dzięki niemu zmienią, tak an to nie patrzyłem i trochę głupio napisałem, nie chciałem, żeby tak wyszło ;/

Kilka osób ich skarci i zauważą swój błąd -> o dokładnie teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało i się mogę pochwalić, że dostałem ostrzeżenie od samej szanownej moderator TYHE za pseudomoderatorke. I od tego czasu nie dopisuje w dublach coś typu: ''Zaraz degrad dla Ciebie, używaj wyszukiwarki'' :D A status mi jest obojętny, mam delegata od prawie 2 lat i jest dobrze. ;)
Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem, bo inaczej czeka Cię los no-lifera w przypadku Internetu, czego nikomu nie życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 16:11, Black Dog napisał:

Tak mi się przypomniało i się mogę pochwalić, że dostałem ostrzeżenie od samej szanownej
moderator TYHE za pseudomoderatorke. I od tego czasu nie dopisuje w dublach coś typu:
''Zaraz degrad dla Ciebie, używaj wyszukiwarki'' :D A status mi jest obojętny, mam delegata
od prawie 2 lat i jest dobrze. ;)
Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem, bo inaczej czeka Cię los no-lifera w przypadku
Internetu, czego nikomu nie życze.

Ostrzeżenie za pseudomoderatorke??Ale farcirz jesteś.Mój kumpel tylko raz pesudomoderatorował(czy jak to tam się mówi)i dostał od razu degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 16:19, edeusz napisał:

Ostrzeżenie za pseudomoderatorke??Ale farcirz jesteś.Mój kumpel tylko raz pesudomoderatorował(czy
jak to tam się mówi)i dostał od razu degrada.

No bo to było młode forum wtedy, a poza tym byłem obywatelem, czy też robotnikiem i jak każdy noob chciałem nabić posta dla wyższego statusu. :p a TYHE okazała się wyrozumiała i dlatego się chwale, że tylko ostrzeżenie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na GS''ach miałem ostrzeżenia za... kłótnie. Obaj wzajemnie się reportowaliśmy :D Ja jego, o nmnie :D dawne czasy :P

Ale dobra schodzimy z tematu.

Ja bym zmienił parę pozycji..

np. robotnik - nie lepiej Rekrut?

A od kiedy przewodniczący jest gorszy od sekretarza? No chyba, że mi się coś pokićkało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie rangi mają socjalistyczne znaczenie - rekrut pasuje tutaj ni w ząb... A sekretarz w, np. PZPN-ie jak najbardziej był ważniejszy od przewodniczącego. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 18:23, Laska-z-Polski napisał:

Te wszystkie rangi mają socjalistyczne znaczenie

Ja nie narzekam, nie muszę się zastanawiać nad następną rangą i kiedy to będzie. Do delegata to była ekscytacja awansem, potem to już było niezauważalne następstwo bytowania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:02, paweusz napisał:

> Te wszystkie rangi mają socjalistyczne znaczenie
Ja nie narzekam, nie muszę się zastanawiać nad następną rangą i kiedy to będzie.

Je też sięnie zastawawiam nad następną rangą :P.Jak to mówił DartiReviMaster:Po co one?Co one dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 15:21, edeusz napisał:

Po co one?Co one dają?


Za chwilę dojdzie do tego, że rangi będą faktycznie bezsensowne, bo ludzie mają skłonność do narzekania na ich istnienie, toteż już z 10 stron tego tematu poszło sobie na to konto. I nie wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 15:21, edeusz napisał:

Po co one ? Co one dają?


Niby nic, ale kilkakrotnie spotykałem się z przypadkiem, gdy Obywatel rozwiązywał komuś jakiś problem, a ten pisał np. "Sorry, ale wolałbym gdyby przynajmniej Brygadzista rozwiązał ten problem.". Także niektórzy traktują rangę jako stopień zaawansowania, mądrość, "superowość". Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 15:27, DJ Szlafrok napisał:

Za chwilę dojdzie do tego, że rangi będą faktycznie bezsensowne

Częściowo już do tego doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się