poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ja bym... wywalił rangi, chociaż je lubię, ale zrobiłym to tylko po to by... przestano nabijać sobie posty... o ile do gier forumowych nic nie mam, tak niektóezy przesadzają... (kwiatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.

mam pytanie, czemu przy starych postach napisanych jeszcze poprzednim stopniem, nie zmienia się ranga, tylko dalej pisze np. Robotnik chociaż ktoś jest Delegatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:27, Ancient Lord napisał:

Siema.


Odpowiedź, że pisałeś posta mając starą rangę wydaje mi się bardzo głupia.
:/
Wiesz, wystarczy chwilkę logicznie pomyśleć - skoro wtedy jakiejś rangi nie miałeś, to jak mogłem z nią pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:27, Ancient Lord napisał:

Siema.

mam pytanie, czemu przy starych postach napisanych jeszcze poprzednim stopniem, nie zmienia
się ranga, tylko dalej pisze np. Robotnik chociaż ktoś jest Delegatem?


No, tak jest od dawien dawna. Po prostu stare posty się nie aktualizuję, jeśli chodzi o status. Nie sądze, aby to zmieniali, bo nie ma po co:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:45, jaceloth napisał:

jeśli rangi by zniknęły, to pewnie wiele tematów umarłoby śmiercią naturalną.


I duża większość osób by odeszła z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:46, wdowiakm napisał:

> jeśli rangi by zniknęły, to pewnie wiele tematów umarłoby śmiercią naturalną.

I duża większość osób by odeszła z forum...

Jeśli ktoś odszedłby z forum, bo zniknęłyby rangi, to mógłbym się tylko ucieszyć z powodu odejścia osoby z takim poziomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:54, Sam Fisher5 napisał:

Jeśli ktoś odszedłby z forum, bo zniknęłyby rangi, to mógłbym się tylko ucieszyć z powodu
odejścia osoby z takim poziomem.


Masz rację, przecież ranga nie jest ważna :)
Ale przyznaj sporo osób udziela się tutaj na forum ze względu na rangi. Nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:59, wdowiakm napisał:

Masz rację, przecież ranga nie jest ważna :)

Taaa ... znamy tę śpiewkę ... "ranga nie jest ważna", "nie piszę na forum dla rangi" ale i tak większość wie że to bullshit. A ten temat to już jest wybitnie ambitny ( tzw. dyskusja o niczym ewentualnie, powtarzanie jak mantra ciągle tych samych formułek :P ) i doskonały. Od kilkunastu stron chyba nie pojawiło się nic coby ten wątek w jakikolwiek sposób rozwinęło ;D.

Dnia 26.11.2008 o 10:59, wdowiakm napisał:

Ale przyznaj sporo osób udziela się tutaj na forum ze względu na rangi.

To jest tak zwana tajemnica Poliszynela. I chyba tylko newbie na forum jeszcze o tym nie wiedzą ( ale szybko się dowiedzą ).
>Nic na to nie

Dnia 26.11.2008 o 10:59, wdowiakm napisał:

poradzimy.

Poradzimy, oj poradzimy. Wszystko zależy od pomysłowości że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:59, wdowiakm napisał:

> Jeśli ktoś odszedłby z forum, bo zniknęłyby rangi, to mógłbym się tylko ucieszyć
z powodu
> odejścia osoby z takim poziomem.

Masz rację, przecież ranga nie jest ważna :)

Szkoda, że mało osób tak myśli ;P

Dnia 26.11.2008 o 10:59, wdowiakm napisał:

Ale przyznaj sporo osób udziela się tutaj na forum ze względu na rangi. Nic na to nie
poradzimy.

No nie wiem, rangi to na pewno nie jest jedyny powód, żeby się tu udzielać, bo są inne fora z rangami ;)
A poza tym, poradzić można. Wywalamy rangi i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 11:06, KŁEJK napisał:

Taaa ... znamy tę śpiewkę ... "ranga nie jest ważna", "nie piszę na forum dla rangi" /.../


Owszem znamy wiele osób tak pisało i nadal pisze :)
Wydaje mi się że rangi są właśnie po to by zachęcić do wypowiadania się na forum i na początku zawsze jest tak, że raz napiszemy i stwierdzimy, że chcemy mieć wyższy status i to się tak ciągnie... Ale tutaj się z Tobą zgadzam w 100% :)

Dnia 26.11.2008 o 11:06, KŁEJK napisał:

To jest tak zwana tajemnica Poliszynela. I chyba tylko newbie na forum jeszcze o tym
nie wiedzą ( ale szybko się dowiedzą ).


Co masz na myśli?

Dnia 26.11.2008 o 11:06, KŁEJK napisał:

Poradzimy, oj poradzimy. Wszystko zależy od pomysłowości że tak powiem.

Masz jakieś pomysły co zrobić w tym kierunku? :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 11:15, wdowiakm napisał:

Owszem znamy wiele osób tak pisało i nadal pisze :)

Tak, nawet z jedną taką osobą właśnie piszę na forum ... post [51739] ...

Dnia 26.11.2008 o 11:15, wdowiakm napisał:

Wydaje mi się że rangi są właśnie po to by zachęcić do wypowiadania się na forum i na
początku zawsze jest tak, że raz napiszemy i stwierdzimy, że chcemy mieć wyższy status
i to się tak ciągnie...

Huh ... kolejna tajemnica odkryta. Normalnie aż oniemiałem. Gz

Dnia 26.11.2008 o 11:15, wdowiakm napisał:

> To jest tak zwana tajemnica Poliszynela. I chyba tylko newbie na forum jeszcze o
tym
> nie wiedzą ( ale szybko się dowiedzą ).
Co masz na myśli?

[ Don''t panic man. Don''t panic.] Nie, już nic. Naprawdę ...

Dnia 26.11.2008 o 11:15, wdowiakm napisał:

> Poradzimy, oj poradzimy. Wszystko zależy od pomysłowości że tak powiem.
>
Masz jakieś pomysły co zrobić w tym kierunku? :)

Mam, ale to się nie nadaje na publiczne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 11:22, KŁEJK napisał:

Tak, nawet z jedną taką osobą właśnie piszę na forum ... post [51739] ...


Tylko że osiągając pewien poziom , zabawa się nieuchronnie kończy . Wtedy widać kto pisał dla statusu , kto natomiast dla ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 11:32, spider88 napisał:

Tylko że osiągając pewien poziom , zabawa się nieuchronnie kończy.

Dla mnie zabawa będzie trwała do momentu gdy nie znajdę już na forum żadnego ciekawego / śmiesznego / żałosnego tematu / posta ;-D. Wtedy trzeba będzie odejść z honorem. A na to się chyba nie zapowiada. Więc mogę tu siedzieć dopóki mnie nie zbanują za awatara <przepraszam za ten żart ;p>
>Wtedy widać kto pisał

Dnia 26.11.2008 o 11:32, spider88 napisał:

dla statusu , kto natomiast dla ludzi .

A oczywiście, prawda to a jakże. ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 11:51, KŁEJK napisał:

Dla mnie zabawa będzie trwała do momentu gdy nie znajdę już na forum żadnego ciekawego
/ śmiesznego / żałosnego tematu / posta ;-D.

W zasadzie nie byłoby sensu tutaj przebywać z innych powodów jak chęć dyskusji na interesujące nas wątki z bądź co bądź dużą grupą osób nam znanych (sporo tu osób siedzących od początku forum). Jeżeli komuś zależy na rangach, to powinny one być mimo wszystko jakimś dodatkiem a nie powodem obcowania tutaj. Podejrzewam, że dla większości z nas z czasem coraz mniej zawracało głowę awansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem o sensowności rang i doszedłem do wniosku, że mają one jeszcze jedną "dydaktyczną" rolę. Na początku przygody z internetem/forum taki status jest wielkim bajerem i nowo przybyłym bardzo zależy na tym aby ranga była jak najwyższa. Strach przed obniżeniem statusu może być na tyle duży, że powstrzymuje od głupiego zachowania. Z czasem człowiek dojrzewa i nie zależy mu tak bardzo na randze, ale też zazwyczaj nie ma już pokus do trollowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 21:14, gloody napisał:

Tak sobie myślałem o sensowności rang i doszedłem do wniosku, że mają one jeszcze jedną
"dydaktyczną" rolę. Na początku przygody z internetem/forum taki status jest wielkim
bajerem i nowo przybyłym bardzo zależy na tym aby ranga była jak najwyższa. Strach przed
obniżeniem statusu może być na tyle duży, że powstrzymuje od głupiego zachowania. Z czasem
człowiek dojrzewa i nie zależy mu tak bardzo na randze, ale też zazwyczaj nie ma już
pokus do trollowania.


To chyba miało tak być, a jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 20:36, paweusz napisał:

Podejrzewam, że dla większości z nas z czasem coraz mniej zawracało głowę awansowanie.

Tak z regóły jest, oszem fajnie mieć wysoką range ale zasadniczo od kiedy się jest przodownikiem/brygadzistą to już wszystko jedno. Wtedy najczęściej ma się już kilka tematków w kotrych się głównie wypowada i jakąś grupe znajomych. Wtedy już nawet jeśil będzie awans to dobrze, jeśli nie to też dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się