poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 14:13, Warrior Within napisał:

Wtedy już nawet jeśil będzie awans to dobrze, jeśli nie to też dobrze

Ja osobiście cieszę się, że minęła ta "moda" kiedy to ponad 10 forumowiczów gratulowało danej osobie gdy ta osiągnęła wyższy poziom; często nawet gratulujący nie znali za bardzo osoby która osiągnęła wyższą rangę. Mnie ze zmiany statusu teraz grozi tylko degradacja, a chyba nie łamię tak zasad by mnie to spotkało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:13, paweusz napisał:

a chyba nie łamię tak zasad by mnie to spotkało :)


To niczego nie gwarantuje, nie znasz dnia ani godziny :P

Swoją drogą chciałbym się pochwalić moim nowym starym statusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:17, rob006 napisał:

Swoją drogą chciałbym się pochwalić moim nowym starym statusem ;)


To było oczywiste, że taki WT jaki sobie ustawiłeś musiał kogoś sprowokować do działania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:26, Telomo napisał:

A jaki miał?


Tak trudno wejść w statystki? O ile pamiętam to Spamer Przodowy, ale nie jestem pewny, najwyżej rob mnie poprawi. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:22, gloody napisał:

To było oczywiste, że taki WT jaki sobie ustawiłeś musiał kogoś sprowokować do działania
:]


Podejrzewam że WT nie miał tu najmniejszego znaczenia. ;)

@Wojtas94

Dokładnie taki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:34, Wojtas94 napisał:

> A jaki miał?

Tak trudno wejść w statystki?


no niby nie trudno, ale jedna uwaga: w statystykach jest napisane tylku "własnotytułowiec" a nie jaki miał tytuł. wiec jeżeli nie wiedział, to w statystykach odpowiedzi by nie znalazł... i chyba nie pomyliłeś się, na 99% miał "Spamer Przodowy"

EDIT: i jeszcze rob potrierdził ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:40, Zakrzysiunio napisał:

no niby nie trudno, ale jedna uwaga: w statystykach jest napisane tylku "własnotytułowiec"
a nie jaki miał tytuł. wiec jeżeli nie wiedział, to w statystykach odpowiedzi by nie
znalazł...


W statystykach są linki do pierwszych i ostatnich postów napisanych od danym statusem, więc tak można sprawdzić jaki status miałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:43, rob006 napisał:

W statystykach są linki do pierwszych i ostatnich postów napisanych od danym statusem,
więc tak można sprawdzić jaki status miałem ;)


oj racja, przepraszam Wojtas94, zwracam honor, z głowy mi to wyleciało ;D prawda, zapomniałem że mozna i tak... no i znowu mniej wt-ków... co tu się dzieje? nieszczęście jakieś na gram spadło czy co?
Ale widzisz rob006? szczyt spamu osiągnąłeś, Spamerem Przodowym zostałeś, mogłeś pozostać nim na wieczność, a tobie się jeszcze więcej spamu zachciało! nieładnie jest być zachłannym xDDD ;P ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę nie kłócić się z modami : P

Z nieoficjalnego źródła słyszałem, że choćby nie wiadomo jak głupio postąpili i tak im ujdzie na sucho :P

Ale nie mnie oceniać modów, szczerze mówiąc nie podpadli mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:46, Zakrzysiunio napisał:

nieszczęście jakieś na gram spadło czy co?

Można go tak nazwać :> ;D

Dnia 28.11.2008 o 15:46, Zakrzysiunio napisał:

Ale widzisz rob006? szczyt spamu osiągnąłeś, Spamerem Przodowym zostałeś, mogłeś
pozostać nim na wieczność, a tobie się jeszcze więcej spamu zachciało! nieładnie jest
być zachłannym xDDD ;P ;d


I tak nie miałem pomysłu na WT, teraz mam jeden problem z głowy. No i kilku ciekawych rzeczy się dowiedziałem, np że dyskusje o piwie w wątku o CDA są jak najbardziej OK, ale już dyskusje o SMG i jego postach które są przypięte - nie. Ogólnie same plusy, jestem wojmanowi bardzo wdzięczny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wojmanowi nawet dedykację posłałem :) (Gdzie? Nietrudno się domyślić, ale powiedzieć nie mogę).

A ja mam pomysł na swój WT (może kiedyś osiągnę :P): Pisarz. Prosto. Bo lubię pisać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 15:55, rob006 napisał:

Można go tak nazwać :> ;D


rzekłbym, iż idealnie wyczułeś o czym/kim mowilem jako nieszczęściu xD

Dnia 28.11.2008 o 15:55, rob006 napisał:

I tak nie miałem pomysłu na WT, teraz mam jeden problem z głowy. No i kilku ciekawych
rzeczy się dowiedziałem, np że dyskusje o piwie w wątku o CDA są jak najbardziej OK,
ale już dyskusje o SMG i jego postach które są przypięte - nie. Ogólnie same plusy, jestem
wojmanowi bardzo wdzięczny ;D


nie wiedziałeś? można dyskutować tam o makaronie i fistaszkach, ale tylko o tych polanych sosem pomidorowym, bo inaczej może się przytrafić warn, degrad albo nawet BAN! co w tym dziwnego, że w wątku o CDA można dyskutować o piwie ale o przypiętych postach już nie? nie wiem jak możliwa jest taka niewiedza...

taaak, ale ma to jeden minus- jak myślisz, co zrobi Budo jak dowie się, że posada Spamera Przodowego jest wolna? ;DDDD jak bedziesz miał własnytytuł z powrotem to możliwe, że będzie już zajęty (ten twój wt, bo zdanie może wydać się nieco nielogiczne bez tego nawiasu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:16, Zakrzysiunio napisał:

taaak, ale ma to jeden minus- jak myślisz, co zrobi Budo jak dowie się, że posada
Spamera Przodowego jest wolna? ;DDDD jak bedziesz miał własnytytuł z powrotem to możliwe,
że będzie już zajęty (ten twój wt, bo zdanie może wydać się nieco nielogiczne bez tego
nawiasu)...


A niech Budo sobie bierze ten WT, bardziej mu się należy :P. Poza tym nie wiem czy doczekam ponownego awansu na WT, a jak już, to ustawie sobie jakiś tytuł, który by do tego (drugiego WT) nawiązywał. ;]

@Budo
Wojman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 16:26, rob006 napisał:

@Budo
Wojman :D


Jedno słowo a wyjaśnia tak wiele... idealne streszczenie całej sytuacji...

Budo: otwiera Ci to możliwość zostania nowym Mistrzem SPAM-u ;D idealny pomysł, czyż nie? umarł król SPAM-u, Niech żyje Król!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:44, Budo napisał:

Mnie nikt nigdy z tronu nie zrzucił, pamiętaj o tym ;]

Właśnie widać, że trzymasz tron przy sobie - włoska skóra chyba :D Z resztą ile to można być moderatorem ? To chyba niezbyt ciekawe i przyjemne zajęcie. Kiedyś mi sugerowano bym spróbował, ale jak ja bym wyruszył z krucjatą to bym 1/3 forumowiczów na stos posłał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się