poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 17:40, paweusz napisał:

Właśnie widać, że trzymasz tron przy sobie - włoska skóra chyba :D


eko-skóra panie, eko!

>Z resztą ile to można

Dnia 28.11.2008 o 17:40, paweusz napisał:

być moderatorem ? To chyba niezbyt ciekawe i przyjemne zajęcie.


Mi się tam dobrze moderowało, pomoderowałbym jeszcze. Kto wie, może mnie z czerwonym statusem znowu zobaczycie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 17:42, Budo napisał:

Mi się tam dobrze moderowało, pomoderowałbym jeszcze. Kto wie, może mnie z czerwonym
statusem znowu zobaczycie ;]


Nie strasz. :P Chociaż w sumie mógłbyś zająć miejsce jednego moderatora, co do pracy którego mam spore wątpliwości. ;-)
A tak ogólnie to tak sobie gadasz, czy piszesz bo coś tam wiesz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 17:45, Adham napisał:

A tak ogólnie to tak sobie gadasz, czy piszesz bo coś tam wiesz? ;]


Coś tam wiem, ale nie wszystko. Poza tym sam się ciąglę zastanawiam, bo ee zielona strona moderatorskiej roboty byłaby dla mnie pewnie problemem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 17:42, Budo napisał:

eko-skóra panie, eko!

Ach tak, już to ustalaliśmy - jednakże może to być włoska eko-skóra...

Dnia 28.11.2008 o 17:42, Budo napisał:

Mi się tam dobrze moderowało, pomoderowałbym jeszcze. Kto wie, może mnie z czerwonym
statusem znowu zobaczycie ;]

A kto ci broni ? Było trzeba pozostać w szeregach gestapo, tfu moderatorów ;) Tia, czerwonym jest się na całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 16:44, Budo napisał:

/.../

Mnie nikt nigdy z tronu nie zrzucił, pamiętaj o tym ;]


bo i się nie dałeś- tron masz ze sobą ;P komu jak komu, ale mi nie musisz mówić, że królem być nie przestałeś... swoją drogą ciężko będzie komukolwiek podnieść twoją poprzeczkę... Ciekawe, czy do 20k ktoś zrzuci Cię z tronu? na 99% nie ma na to szans, ale cuda się zdażają...

a i życzę Ci, abyś powrócił do czerwonegom, bo Ci w nim do twarzy ;D

Adham- Popieram stanowczo! w tym momencie wszystko dałbym, aby być członkiem Ekipy i zaśpiewać temu właśnie kontrowersyjnemu moderatorowi "Zamienię Cię na lepszy model..."- bezcenne przeżycie. coby nie mówić, Budo był moderatorem jakim był, niektórzy go lubili (skromnie nie powiem, że ja się do nich zaliczam xD) inni nienawidzili, nikogo nie pozostawiał obojętnym... I to on naspamił 19k potów tego forum, coś mu się jednak od gramu należy! a może.... napisać petycję o przywrócenie Buda na stanowisko moderatora? xD mam już z tym drobne doświadczenie xD

i słuszne pytanie- skąd takie sugestie Budo? czyżby jakieś przecieki? uchyl rąbka tajemnicy... czy może gadasz tylko byle gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 18:02, Zakrzysiunio napisał:

i słuszne pytanie- skąd takie sugestie Budo? czyżby jakieś przecieki? uchyl rąbka
tajemnicy... czy może gadasz tylko byle gadać?


Nie gadam, żeby gadać, ale nie chcę też robić żadnej burzy, bo nic konkretnego jeszcze nie wiem. W każdym razie jak wylatywałem to zieloni za mną furtki nie zamknęli i zostawiliśmy sprawę na potem, ale nie ukrywam, że mocno się zastanawiam czy w ogóle chcę- bo sama moderka sprawia mi frajdę, ale często moje zdanie różni się od zdania ekipy i tu jest ból. Bo wracając na stołek musiałbym się pewnie kompletnie podporządkować, drugi raz na ładne oczy mnie nie wezmą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze miałeś rację, ale regulamin mówi MODERATOR MA ZAWSZE RACJE więc nawet podyskutować o tym nie można :( trochę nie demokratycznie XD . Była to normalna dyskusja. Ale co zrobić? Życie ;(. i jeszcze małe pytanko czy w postach komendy w html działają? np. żeby sobie kolor zmienić można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopóki mnie mody nie ruszają, to nic do nich nie mam :)

Ale to irytujące takie bezprawie... to jak nasza polska, kochana policja (aczkolwiek zdarzają się wyjątki, jak wszędzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Czy ostrzeżenia kasują się po jakimś czasie tak jak to ma miejsce ze spisaniem przez policje, hehe? No i ostatnio przeczytałem jak moderator napisał o takim czymś jak zablokowanie nabijania statusu w niektórych kącikach typu freestyle, to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 04:14, Black Dog napisał:

Mam pytanie... Czy ostrzeżenia kasują się po jakimś czasie tak jak to ma miejsce ze spisaniem
przez policje, hehe? No i ostatnio przeczytałem jak moderator napisał o takim czymś jak
zablokowanie nabijania statusu w niektórych kącikach typu freestyle, to możliwe?


Moim zdaniem to dobry pomysł, gdyby tak w grach i zabawach zablokować zwiększanie się statusu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 04:14, Black Dog napisał:

Mam pytanie... Czy ostrzeżenia kasują się po jakimś czasie tak jak to ma miejsce ze spisaniem
przez policje, hehe?

Nie kasują się, zostajesz z tym do końca życia. ;) Co prawda słyszałem że jeśli przez dłuższy czas nie miałeś ostrzeżeń ani degradów to traktują cię łagodniej i można mieć kilka ostrzeżeń, a ani jednego degrada, ale to po prostu ściema. :P Ja przez półtora roku miałem czyste konto, mimo to z miejsca dostałem degrada, bo zostało mi wypomniane że gdzieś tam w zamierzchłej przeszłości miałem ostrzeżenia. Co prawda to Wojman był, ale nie zmienia to faktu że to wciąż jest moderator. ;]

Dnia 30.11.2008 o 04:14, Black Dog napisał:

No i ostatnio przeczytałem jak moderator napisał o takim czymś jak
zablokowanie nabijania statusu w niektórych kącikach typu freestyle, to możliwe?

Marne szanse, zbyt wielu użytkowników tego forum straciłoby sens swojego forumowego życia, a gram.pl lubi uszczęśliwiać masy i nie może do tego dopuścić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym kogoś z mniejszych lordów zdetronizował, wtedy uszczęśliwiliby te "masy" ludu :P

"Mandess...? This... IS... SPAAAARTAAA!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co prawda to Wojman był,

Dnia 30.11.2008 o 09:36, rob006 napisał:

ale nie zmienia to faktu że to wciąż jest moderator. ;]

;-D

rob, miałem napisać ci to już jakiś czas temu ale teraz jest okazja ;p. Witaj w "elitarnym" gronie zbanowanych / zdegradowanych WT ;P! [ zawsze to jakaś elita xD ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 10:32, KŁEJK napisał:

>Co prawda to Wojman był,
> ale nie zmienia to faktu że to wciąż jest moderator. ;]
;-D

rob, miałem napisać ci to już jakiś czas temu ale teraz jest okazja ;p. Witaj w "elitarnym"
gronie zbanowanych / zdegradowanych WT ;P! [ zawsze to jakaś elita xD ]


Hehe poproście modratorów o utworzenie grupy użytkowników: "Elita Zdegradowanych WT" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie żadna ściema, ja miałem 4 ostrzeżenia, i żadnego degrada...

Kłejk: Taa, już jest takich dwóch ;).

Telomo: Po co ją tworzyć formalnie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 11:30, Baluk25 napisał:

To nie żadna ściema, ja miałem 4 ostrzeżenia, i żadnego degrada...

Widać miałeś więcej szczęścia :P

Dnia 30.11.2008 o 11:30, Baluk25 napisał:

Kłejk: Taa, już jest takich dwóch ;).

Co najmniej trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 11:36, rob006 napisał:

Widać miałeś więcej szczęścia :P


Opisałbym to raczej jako Twoje nieszczęście. Pech, nieszczęśliwy zbieg okoliczności, obecność W...
Tralala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się