poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 11:55, Vaxinar napisał:

No Budo wpadnie w szał...
A mnie co lepiej pasuje, no mówicie... :P

Akurat Tobie lepiej pasuje przewodniczący... Moim zdaniem najlepiej każdemu do nicka będzie pasować jego własny tytuł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

urodziny tydzień temu w sobote były starcze :P Nie no żart, wrócmy na ontopic.
Ciekawe no, kiedy będzie własny status ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:19, WorldWar3PL napisał:

urodziny tydzień temu w sobote były starcze :P Nie no żart, wrócmy na ontopic.
Ciekawe no, kiedy będzie własny status ? :P


troche za wczesnie na to;) Narazie powinnismy pomyslec za ile ukaze sie nowy status, bo na wlasny tytuł to 8- 10 miechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:26, Widek napisał:

troche za wczesnie na to;) Narazie powinnismy pomyslec za ile ukaze sie nowy status, bo na
wlasny tytuł to 8- 10 miechów


Nie no ludzie co wy piszecie. Do końca roku o ile jeden z Przodujących będzie normalnie pisał w wakacje będziemy mieli własny. A następy tytuł pojawi się pewnie czerwiec / lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:29, Vaxinar napisał:

Nie no ludzie co wy piszecie. Do końca roku o ile jeden z Przodujących będzie normalnie pisał
w wakacje będziemy mieli własny. A następy tytuł pojawi się pewnie czerwiec / lipiec.


znaczy chodzi ci ze odpowiednik księcia bedzie w wakacje, a wlasny tytul?:) czerwiec/lipiec? bo chyba pokręciłes i na odwrot napisales albo ja po prostu niezrozumialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, mówił, ze jeśli któryś z przewodniczących nie zrobi sobie długich wakacji, to odpowiednik księcia będzie gdzieś w czerwcu, a własny status pod koniec roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:35, Widek napisał:

znaczy chodzi ci ze odpowiednik księcia bedzie w wakacje, a wlasny tytul?:) czerwiec/lipiec?
bo chyba pokręciłes i na odwrot napisales albo ja po prostu niezrozumialem:)


No pokręciłem.
Czerwiec / lipiec będzie "Książę", a do grudnia będzie własny tytuł, ale jest warunek. Jeden z Przewodniczących musi pisać normalnie w czasie całych wakacji. Normalnie czyli tak jak teraz, wtedy napewno do grudnia będzie Własny Tytuł. Modest nie będzie pisał jak go znam to wyjedzie na Węgry z kolegami. :P Ja też wyjeżdżam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż , nie powinno się robić własnego tytułu kosztem wakacji , które są i tak krótkie , chyba że z 2 godz. dziennie , ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:42, Grucha91 napisał:

Nie, mówił, ze jeśli któryś z przewodniczących nie zrobi sobie długich wakacji, to odpowiednik
księcia będzie gdzieś w czerwcu, a własny status pod koniec roku :]

Myślisz że przewodniczacy nie będą mieli nic lepszego do roboty tylko bedą pisac na forumn przez całe wakacje. Choc może i masz rację w końcu na niektórych plażach jest już dostęp do neta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:23, boogie85 napisał:

> Nie, mówił, ze jeśli któryś z przewodniczących nie zrobi sobie długich wakacji, to odpowiednik

> księcia będzie gdzieś w czerwcu, a własny status pod koniec roku :]
Myślisz że przewodniczacy nie będą mieli nic lepszego do roboty tylko bedą pisac na forumn
przez całe wakacje. Choc może i masz rację w końcu na niektórych plażach jest już dostęp do
neta :)



Jestem pewien ,ze będą tacy , którzy urlopu od forum na wakacje sobie nie zrobią , hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:25, upiordliwy napisał:

Jestem pewien ,ze będą tacy , którzy urlopu od forum na wakacje sobie nie zrobią , hehe.


I wszystko przez CDP! Przez ich statusy! Ludziska są pod wpływem tego narkotyku i nie mogą przestać;) I w dodatku dobrze nam go dozują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:02, Stwór napisał:

> Jestem pewien ,ze będą tacy , którzy urlopu od forum na wakacje sobie nie zrobią , hehe.


I wszystko przez CDP! Przez ich statusy! Ludziska są pod wpływem tego narkotyku i nie mogą
przestać;) I w dodatku dobrze nam go dozują;)


Właśnie na tym polega fenomen tego forum. My ciągle na nim jestesmy i dobrze sieczujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:30, macabra2 napisał:

Niedawno dostałem stauts robotnika i jestem szczęsliwy :D
Już wiem jakie to uczucie być w rodzinie forumowiczów :D


No gratulacje:) Niestety w tej rodzinie bywają też czarne owce jak Bumelanciki.. Wywrotowce:) I te najgorsze Wrogowie ludu:) Na szczęście tych ostatnich nie będziesz miał okazji oglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:58, WorldWar3PL napisał:

heh, mam 1991 postów, rok mojego urodzenia ;D


Ja myślałem że jesteście starsi. Też jestem z tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:35, Stwór napisał:

> Niedawno dostałem stauts robotnika i jestem szczęsliwy :D
> Już wiem jakie to uczucie być w rodzinie forumowiczów :D

No gratulacje:) Niestety w tej rodzinie bywają też czarne owce jak Bumelanciki.. Wywrotowce:)
I te najgorsze Wrogowie ludu:) Na szczęście tych ostatnich nie będziesz miał okazji oglądać;)



Dzięki bardzo :) Niestety wiem że czarne owce też się zdażają na jedną już trafiłem.
Szacunek za Delegata :) ja na taki status będę jeszcze długo pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:47, macabra2 napisał:

Dzięki bardzo :) Niestety wiem że czarne owce też się zdażają na jedną już trafiłem.
Szacunek za Delegata :) ja na taki status będę jeszcze długo pracował.


e tam nie przejmuj się:) zapewniam cię ze czas tak szybko mija ze ani się obejrzysz i zaraz delegatura będzie na ciebie czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się