poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 14:03, kordzio1 napisał:

> > otrzymujesz +2 do szczęścia ;)
> I niby co to da?
Jak to co?! lepsze statystyki gdy będziesz np. grał w karty, a stąd niedaleko do bogactwa
;D

Ja i tak bardzo dobrze gram w karty, a bogactwo mi nie potrzebne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:47, mouhhg napisał:

Moim zdaniem punkty nie powinny być utajnione .Powinno pod ranga być jeszcze napisane
ile się ma punktów, i ile dostało się już ostrzeżeń/degradów .Bo za dużo osób się pyta
o te punkty itp.


Gdyby do tego doszło to był by taki spam i nabijanie postów że aż szkoda gadać... Ale i tak już bez punktów można przewidzieć tak ( mniej więcej ) kiedy kto awansuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo oni pomimio iz nabijaja sobie posty i dziennie maja ich ponad 20, to robia to w odpowiednich odstepach czasowych (np. co pare godzin) i robia to regularnie :P

Dekerinho6
Ale i tak już bez punktów można przewidzieć tak ( mniej więcej ) kiedy kto awansuje...

no ja mniej wiecej awansuje za jakis rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 07:29, mouhhg napisał:

No dobra , a czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie piszący w dziale:Quizy i
zabawy szybciej dostają awanse od ludzi piszących tyko w normalnych tematach ?

W takim quizie czy zabawie 10 wpisów w jednym temacie dziennie, to nie jest żaden wyczyn. 1 co jakiś czas i punkty się zbierają. Tego typu temat nazywane są nabijaczami postów, a co za tym idzie użytkownicy ich mogą szybciej awansować. Osobiście nie widzę powodu, by nagle specjalnie udzielać się tam dla szybszego awansu. Są osoby, które bywają na tym forum tylko dla tych zabaw - no ale skoro one istnieją, to i korzystający z nich także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że rzadko zwracam na to uwagę tytuły itp. to jakoś się zdziwiłem tym co dzisiaj zobaczyłem.
http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=46782

Zgodnie z tym co jest napisane pod linkiem zamieszczonym powyżej, byłem posiadaczem własnego tytułu.
Wszystko ładnie pięknie ale raz że nie dostałem żadnej informacji o takim fakcie, dwa tytuł niby dostałem z pominięciem "Sekretarza" a trzy to zostałem po prostu zdegradowany, nawet nie wiem za co:)

Jakiś babol czy czegoś nie wiem?
Proszę o odpowiedź jakieś osoby kompetentne:)

A jeżeli to jakiś błąd to proszę o usunięcie tego degrada z moich statystyk bo brzydko wygląda i nie niezasłużenie tam widnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były problemy z serwerem i każdy przewodniczący dostał WT. Nie wiem czemu twierdzisz, że ten degrad brzydko wygląda... Wiesz mi, mniej fajny przez to nie jesteś :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:08, Quire napisał:

Jakiś babol czy czegoś nie wiem?

Było to mówione setki razy, błąd w wyświetlaniu statystyk...

Dnia 11.02.2009 o 18:08, Quire napisał:

A jeżeli to jakiś błąd to proszę o usunięcie tego degrada z moich statystyk bo brzydko wygląda i nie niezasłużenie tam widnieje:)

Ten błąd nic nie zrobił z twoim statusem - nie zostały wyzerowane punkty ani nic takiego - więc nie zachowuj się jak kilkuletnie dziecko. Brzydko wygląda? Trudno. Gdyby można było to poprawić, pewnie by to poprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie przeginaj, to że gośc pyta o status i punkty nie znaczy, że zachowuje się jak kilkuletnie dziecko. Pytanie, odpowiedź i cześć, po co to przygadywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:22, Budo napisał:

Nie przeginaj, to że gośc pyta o status i punkty nie znaczy, że zachowuje się jak kilkuletnie
dziecko. Pytanie, odpowiedź i cześć, po co to przygadywanie?

Przepraszam, po prostu argumenty ''bo brzydko wygląda'' nie pasują mi do poważnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A czy tu wszyscy muszą być poważni? Strasznie nudno by było- ja na przykład się przejmuję swoimi statami, a w szczególności liczbą postów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:25, Budo napisał:

A czy tu wszyscy muszą być poważni? Strasznie nudno by było- ja na przykład się przejmuję
swoimi statami, a w szczególności liczbą postów ;P


Posty to ważna rzecz dla każdego forumowicza. Ja mam takie przysłowie.
Kto nie doznał degradu, nie poznał prawdziwego forumowego świata. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:43, dominik11kot napisał:

Range otrzymuje sie moze za jakąś konkretną liczbę postów ??


Nie, rangę otrzymujesz za to ile czasu przebywasz na forum, posty nie mają nic tutaj do gadania, chociaż niekiedy spamerze lepiej wychodzą na spamowaniu niż porządni użytkownicy na pisaniu rozbudowywanych, mądrych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:43, dominik11kot napisał:

Range otrzymuje sie moze za jakąś konkretną liczbę postów ??


Po części tak :) wystarczy jeden nieprzemyślany post i można zyskać rangę do dołu :P bądź na dobre pożegnać się z forum ;) Jednakże w drugą stronę system ten już się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:43, dominik11kot napisał:

Range otrzymuje sie moze za jakąś konkretną liczbę postów ??

Patrz przypięty post:

"Destro napisał:
"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :).
[UPDATE]: Proszę się jednak nie martwić - całość jest dobrze wyważona i sprawdziła się przez kilka lat na poprzednim forum. Dodaliśmy tylko kilka małych ulepszeń ;)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:43, dominik11kot napisał:

Range otrzymuje sie moze za jakąś konkretną liczbę postów ??


nie ma konkretnej liczby postów na daną rangę. Piszesz tyle dopóki nie uzyskasz danej liczby punktów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:43, dominik11kot napisał:

Range otrzymuje sie moze za jakąś konkretną liczbę postów ??


eeeeeee to nie od liczby postów
mam więcej postów na swoim koncie niż niektóre osoby co mają wyższy status czyli raczej nie od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:47, Dariu1994 napisał:

eeeeeee to nie od liczby postów
mam więcej postów na swoim koncie niż niektóre osoby co mają wyższy status czyli raczej
nie od tego :)

Czas też się liczy. W sumie to tak na prawdę nie wiadomo od czego zależy zdobywanie rangi. Po prostu siedź na forum i się udzielaj ;d na pewno prędzej czy później awansujesz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się