poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2009 o 10:19, confident napisał:

> A ja nie wiem czemu jest pokazane, ?e tak jakbym awansował z Przewodniczącego na
Przewodniczącego.
Było tołkowane na forum kilkanaście razy... zwykły błąd statystyk i nic poza tym.

Nie odwiedzałem tego tematu, a nie chcę mi się wszystkich postów czytać, nie wiedziałem czy mi się tak jakby nie wyzerowały te punkty na sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2009 o 10:21, Zagul napisał:

Nie odwiedzałem tego tematu, a nie chcę mi się wszystkich postów czytać, nie wiedziałem
czy mi się tak jakby nie wyzerowały te punkty na sekretarza.


Nie nic Ci sie nie wyzerowało to jest jedynie mały błąd w statystykach.A punkty na Sekretarza masz dalej te co miałeś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 08:43, CoD1234 napisał:

Przeczytaj regulamin. Nie można przepisywać statystyk na forum! Gratuluję awansu.


Mój błąd ;/. Edytować już nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem takiego maila od gram.pl:

"(...) Od tej pory możecie z dumą nosić tytuł Stachanowca, być natchnieniem dla kolejnych pokoleń forumowiczów. Oczywiście, będąc zaufanym KC gram.pl, macie również prawo do samookreślenia się poprzez stworzenie własnego postępowego tytułu, godnego zapamiętania przez historię."

Rozumiem, że dostałem awans? Jeżeli tak, to gdzie mam sobie wybrać ten własny tytuł niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 01:59, Sth`Devilish napisał:

Właśnie dostałem takiego maila od gram.pl:

"(...) Od tej pory możecie z dumą nosić tytuł Stachanowca, być natchnieniem dla kolejnych
pokoleń forumowiczów. Oczywiście, będąc zaufanym KC gram.pl, macie również prawo do samookreślenia
się poprzez stworzenie własnego postępowego tytułu, godnego zapamiętania przez historię."

Rozumiem, że dostałem awans? Jeżeli tak, to gdzie mam sobie wybrać ten własny tytuł niby?

Jeśli masz awans to przejdź na główne forum i na dole w ustawieniach ustawiasz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 07:32, Alexei Kaumanavardze napisał:

http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=69103

Tutaj jest napisane że miałem Własny Tytuł bez Sekretarza... Czy to bug czy co i czy
jakiś moderator mógłby to zlikwidować no ewentualnie przywrócić bo nigdy degrada nie
miałem;/


Zieeefff.... problem był wałkowany przez kilka stron no ale po co czytac wczesniejsze posty...

Nie usuwają tego, dwa punkty zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 01:59, Sth`Devilish napisał:

Właśnie dostałem takiego maila od gram.pl:

"(...) Od tej pory możecie z dumą nosić tytuł Stachanowca, być natchnieniem dla kolejnych
pokoleń forumowiczów. Oczywiście, będąc zaufanym KC gram.pl, macie również prawo do samookreślenia
się poprzez stworzenie własnego postępowego tytułu, godnego zapamiętania przez historię."

Rozumiem, że dostałem awans? Jeżeli tak, to gdzie mam sobie wybrać ten własny tytuł niby?


Czyli jednak awansowałeś Gratuluję ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 01:59, Sth`Devilish napisał:

Właśnie dostałem takiego maila od gram.pl:

"(...) Od tej pory możecie z dumą nosić tytuł Stachanowca, być natchnieniem dla kolejnych
pokoleń forumowiczów. Oczywiście, będąc zaufanym KC gram.pl, macie również prawo do samookreślenia
się poprzez stworzenie własnego postępowego tytułu, godnego zapamiętania przez historię."


Gratuluje awansu własno tytulasty kolego i mam nadzieję ,że przez ten awans nie opuścisz naszych skromnych , forumowych progów... Joke ! xD

PS.A tak nawiasem to ciekawe za ile lat ja odczytam takiego maila. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już dobra, dajcie spokój z tymi gratulacjami :) Dla mnie ten tytuł nic nie znaczy, daje mi tylko do myślenia jak dużo czasu tu spędziłem i stawia mnie na równi z innymi WT, którzy nabili go na quizach i innych durnych tematach. I dzięki za tip, już ustawiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 12:45, Sth`Devilish napisał:

daje mi tylko do myślenia jak dużo czasu tu spędziłem i stawia mnie na równi z innymi WT, którzy nabili go na quizach i innych durnych tematach.

Takich jest bardzo niewielu, zdecydowana większość działała w miarę normalnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś może użytkownika o nicku Seles ? Osoba o tym nicku napisała na mym Gramsajcie niecenzuralny komentarz, więc chciałbym wiedzieć kim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 22:20, heaton 1992 bdg napisał:

Czy zna ktoś może użytkownika o nicku Seles ? Osoba o tym nicku napisała na mym Gramsajcie
niecenzuralny komentarz, więc chciałbym wiedzieć kim jest.


Zablokuj go na swoim gs''ie i odwdzięcz się na jego jeśli posiada lub zgłoś to do administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 22:21, Davw napisał:

> Czy zna ktoś może użytkownika o nicku Seles ? Osoba o tym nicku napisała na mym
Gramsajcie
> niecenzuralny komentarz, więc chciałbym wiedzieć kim jest.

Zablokuj go na swoim gs''ie i odwdzięcz się na jego jeśli posiada lub zgłoś to do administracji.

Czyli to już recydywa? Do kogo mam się dokładnie zgłosić i jak to uczynić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Recydywa to wielokrotne popełnianie tych samych wykroczeń, nawet mimo kar. Napisz formularz kontaktowy do modów (masz na dole głównej strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jeden pomysł. Na samym dole gs''a jest coś tam napisane i na końcu jest "zgłoś naruszenie zasad". Otworzy Ci się okienko. Wklikaj tam co i jak np. "Jestem właścicielem tego gramsajta i chciałem zgłosić... blablabla" powinni zareagować, ponieważ innych sposobów zgłoszenia tego typu spraw nie znam.

EDIT:
No właśnie. Kontakt masz na dole strony głównej jak już wspomniał Budo. Skleroza nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się