poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dokładnie, ludzie siedzą na takich quizach całymi dniami i nabijają sobie posty, ale nic się z tym nie zrobi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chm... szukam tej zdziry, i szukam i widzę tylko ciebie, ale żeby siebie samemu wyzywać no no, do Abramowic drzwi otwarte.
Zauri o ile pamiętam z czasów gdy spędzałem dużo czasu na gramie to jak komuś nie pasowało to że tam posty nabijają to tam się nie wchodziło i właśnie pokazałeś że dla ciebie liczy się RANGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jest cos w tym zlego ?? ja na gramie siedze juz baardzo dlugo (niedlugo stuknie tysieczny dzien) i jakbym pisal regularnie, to juz dawno temu mialbym WT... w zasadzie moja ulubiona ranga byl Delegat :) na reszte jakos specjalnie nie pracowalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 12:09, Zauri napisał:

a jest cos w tym zlego ?? ja na gramie siedze juz baardzo dlugo (niedlugo stuknie tysieczny
dzien) i jakbym pisal regularnie, to juz dawno temu mialbym WT... w zasadzie moja ulubiona
ranga byl Delegat :) na reszte jakos specjalnie nie pracowalem..

1k dni no ładnie ponad 2/3 więcej ode mnie ;] Te rangi kiedyś jarały a teraz to nieważne bo mogę być i wrogiem ludu czy innym złym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 08:30, dominik11kot napisał:

Dokładnie, ludzie siedzą na takich quizach całymi dniami i nabijają sobie posty, ale
nic się z tym nie zrobi ...

Człowieku i wytłumacz mi co Cię boli ,że inni sobie tam siedzą?! Korzystasz z tego?! NIE?! To po co się wtrącasz i się tym interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:54, mlynar911 napisał:

> Dokładnie, ludzie siedzą na takich quizach całymi dniami i nabijają sobie posty,
ale
> nic się z tym nie zrobi ...
Człowieku i wytłumacz mi co Cię boli ,że inni sobie tam siedzą?! Korzystasz z tego?!
NIE?! To po co się wtrącasz i się tym interesujesz?

Jego boli to że inni bawiąc się nabijają posty, a on tez nabija posty ale się nie bawiąc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:07, Młody miro napisał:

Jego boli to że inni bawiąc się nabijają posty, a on tez nabija posty ale się nie bawiąc
;]

Sam nie wie czego chce... Nie rozumiem ludzi którzy chcą pisać jakieś petycje do modków o zamknięcie tych tematów... Primo one są legalne Secundo wiele osób w nich pisze przeważnie niżsi rangą użytkownicy poznający forum i po trzecie (nie wiem jak to się nazywa ;p) Jeżeli tam nie piszę to po co się interesują. Im nie musi się podobać ale komuś innemu tak bo tam pisze. A po czwarte teraz gdy te tematy są umieszczone w oddzielnym pod forum to już inaczej to wygląda i nie zaśmiecają głównego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:58, mlynar911 napisał:

> Jego boli to że inni bawiąc się nabijają posty, a on tez nabija posty ale się nie
bawiąc
> ;]
Sam nie wie czego chce... Nie rozumiem ludzi którzy chcą pisać jakieś petycje do modków
o zamknięcie tych tematów... Primo one są legalne Secundo wiele osób w nich pisze przeważnie
niżsi rangą użytkownicy poznający forum i po trzecie (nie wiem jak to się nazywa ;p)
Jeżeli tam nie piszę to po co się interesują. Im nie musi się podobać ale komuś innemu
tak bo tam pisze. A po czwarte teraz gdy te tematy są umieszczone w oddzielnym pod forum
to już inaczej to wygląda i nie zaśmiecają głównego forum.

One są do zabawy a ludzie widocznie nie lubią jak się inni bawią, nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
>lubisz kiełbasę ?
Tak

Lubisz parówki ?
...

Coś takiego to nie jest zabawa tylko spam w wyznaczonym miejscu. W quizach to ja biorę udział bardzo często i sprawiają mi dużo radości (quizy ruless i popieram je), ale takie tematy J czy Z czy coś takiego to zwykłe spamowanie i przez to gramowe forum przypomina takie ,ze wbij 500 postów a będzie level up... A Tobie by było miło gdyby ktoś kto tylko spamuje był np: przewodniczącym, a Ty byłbyś osobą która stara się pisać mądrze i ciekawe próbującą coś wnieść do rozmowy i podyskutować kulturalnie był byś hmmm... brygadzistą ? (nie mówię ,że jesteś kim takim, bo Cię nie znam, tylko daję przykład. :)) Edit: Wiem ,że trochę zeszłem z tematu, ale o Tym warto powiedzieć przy okazji, ale mi chodzi ,że to te rzeczy trzeba pokasować, anie quizy, tylko nie wiem czemu to ja mówię Tobie anie temu dominik11kot. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nareścię ktoś napisał to na co ja długo się zbierałem, tzn. do quizy są spoko ale gry forumowe to żenuada. Jednakże nie które odpowiedzi w quizach są naprawdę żałosne dajmy na to: Ile czegoś trzeba przynieść do kogoś, i jak jeden użytkownik zaczyna pisać 1 ? 2? 3? 4? 5? 6? i wszystko okazuję się błędne, przychodzi kolejny i też powtarza sekwencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Wszystko pięknie ładnie tylko przeczytaj tutaj przypięty post .... Ilość postów nie ma znaczenia przy awansie...
A w tym co napisałeś to przejawia się zwkła zazdrość. Nikt inny nie powinien Cię obchodzić tylko Ty sam. Patrz co ty dobrze bądź źle robisz. Nie mówię tu o sytuacjach w których ktoś nagminnie łamie regulamin forum ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i widzę że ludzie kłócą się o to że ktoś nabija posty... Mimo pozorów takie kłótnie też do nich należą...
Co do gier Y czy X. Te gry zawsze były do spamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zazdrościcie? Nabijają posty, to nabijają. To o nich potem będzie się mówić "Sekretarz-spamer" itd... Nie ma co się gorączkować. Dekerinho na przykład bardzo lubi takie tematy (co widać po liczbie napisanych przez niego postów w lutym), więc to on będzie "tym gorszym"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często ludzie dostają ostrzeżenia za to ,że trolla pogonią a jak tylu ludzi spamuje jak pisze tak czy nie to już moderatorów nie obchodzi... Spam to spam powinien być i takie tematy powinny być zamknięte a za robienie kolejnych powinny być ,,nagrody". Jak moderatorom takie grupowe spamowanie nie przeszkadza to czemu dają degrady za spam ? Może to ja jestem taki tempy(możliwe, lecz nie potwierdzone) ,ale nie rozumiem nastawienia moderatorów do takich tematów...

Pozdr.

mlynar911@ A powiec mi, może jak odpali się przeglądarkę i włączy gram.pl ,ale nie napisze się żadnego postu to dostanie się awans za to ,ze się ,,siedzi dużo czasu" na gramie? :P Nawet jak jest tak ,ze jak człowiek napisze jeden post w godzinę czy 100 to nie rożnica, a jak się napisze jeden np: między 12:01 a 12:59 i drugi między 13:01 a 13:59 to wyjdzie lepiej niż jakby 200 między 12:01 a 12:59. to musi mieć gdzie napisać posta, a po za tym przeczytaj moją odpowiedźna posta nightfaler''a a będzie kolejny argument. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem i nie wszyscy mnie zrozumieli, chodzi o to, że ja wcale nie sądzę, że wszystkie quizy, które istnieją na tym forum są złe, ale według mnie wiele tematów po prostu jest dennych i nie widzę potrzeby ich istnienia. Ja nie raz brałem udział w quizach i nie powiem...sprawiało mi to przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:45, rafekx 12 napisał:

Nie są złe.hmmm... a popatrz na liczbę postów wbitych na tych grach przez jednego "liderującego"
w tym miesiącu pod względem liczby postów gramowicza ?:)


Hmm ciekawe czy chodzi ci o tego kogo teraz uwidziałem. Jeden miesiąc i postów więcej niż ja przez cały pobyt na gram ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:30, necron1501 napisał:

Co do rang to moim zdaniem te stare były lepsze... Lepiej brzmiały.



Obecne też już trochę lat na karku mają to mogliby je odświerzyć i zacząć tak aby każdy startował z domyślnej rangi 0 bo juz kupa osób osiągnęła tytuł własnotytułowca itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogą zostać na zawsze te same nazwy.
Reset rang? No jeszcze czego. Raz że więcej spamu dwa ludzi z WT nie jest wiele. Powiedziałbym nawet że ich ilość mieści się na granicy błędu statystycznego :]

A quizy jak to quizy, zwija się je w belce i ich nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się