poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2006 o 16:08, Pawlo1301 napisał:

Czy liczba założonych samemu tematów wpływa na podwyrzszenie statutu?


Najprawdopodobniej nie - nowy temat liczy się tak samo jak zwykły post.

Dnia 14.05.2006 o 16:08, Pawlo1301 napisał:

Pewnie chcajak najszybciej stać się robotnikami.


Albo po prostu chcą być zauważeni, mieć własny, popularny (nadzieja matką głupich) temat. Ponadto, własny temat to wręcz idealna okazja do spamu, bo wielu uznaje taką niepisaną zasadę, że założyciel tematu staje się automatycznie jego gospodarzem i uzurpuje sobie prawo do pisania czegokolwiek (nawet głupot) w swoim temacie, odpowiadania na wszystkie posty etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zechciało mi się przeglądać stare tematy z forum, takie na 100. stronie. Niektóre tematy, te pozamykane nadają się do Kwasów ( ale to chyba byłoby szydzenie z użytkowników forum, choć niektórzy to dostali od razu bana, ale to nie jest istotne). Zaciekawiło mnie, ile osób , zbanowanych od razu założyło sobie nowe konto? Podejżewam, iż niejaki RywinXXX ( zamiast XXX wstaw różne liczby) ma kilka kont, ale nie wszyscy mają podobne nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:22, AgayKhan napisał:

Zechciało mi się przeglądać stare tematy z forum, takie na 100. stronie. Niektóre tematy, te
pozamykane nadają się do Kwasów ( ale to chyba byłoby szydzenie z użytkowników forum, choć
niektórzy to dostali od razu bana, ale to nie jest istotne). Zaciekawiło mnie, ile osób , zbanowanych
od razu założyło sobie nowe konto? Podejżewam, iż niejaki RywinXXX ( zamiast XXX wstaw różne
liczby) ma kilka kont, ale nie wszyscy mają podobne nicki.


Widziałem chyba 2 jego konta (tak podejrzewam).
BTW. Jestem już na forum 180 dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bartheeza. W statystykach pisze, że napisał 5 postów i stał się przodownikiem, a tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7179&pid=49 jest brygadzistą. Jego post był dodany po aktualizacji statystyk, ale nawet jeśli to nie jest błąd to jakim cudem jest już brygadzistą będąc na forum od 7 dni? To jest kolejna ze spraw nie wyjaśnionych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to hakier jakiś, co sobie statusy zmienia... Jak w takim tempie będzie zdobywał statusy, to mamy pierwszego z własnym tytułem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 18:27, Kukowsky napisał:

Co do bartheeza. W statystykach pisze, że napisał 5 postów i stał się przodownikiem, a tutaj:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7179&pid=49 jest brygadzistą. Jego post był dodany po
aktualizacji statystyk, ale nawet jeśli to nie jest błąd to jakim cudem jest już brygadzistą
będąc na forum od 7 dni? To jest kolejna ze spraw nie wyjaśnionych. :)


To pewnie jakiś czarnoksiężnik, sama ksywa wsazuje jakoby z Diablo co najmniej trzymał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to jakiś błąd. Bo wątpię aby moderatorzy lub pracownicy CDP tak "od czapy" podnosili sobie czyjeś statusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 18:52, Lord pinio_SGSTB napisał:

To pewnie jakiś czarnoksiężnik, sama ksywa wsazuje jakoby z Diablo co najmniej trzymał ;)


Ja trzymam z Diablem już dość długo, i na czarnoksiężnika nie wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 20:29, Kamil.i.Maciek napisał:

E tam co wy tam zazdrościcie przodownika ? :] Ja przodownika miałem w trzy dni nawet się nie
namachałem zbytnio :)

Nie zazdrościmy, ale sporo osób chciałoby choćby w dużym uproszczeniu zrozumieć mechanizm takich awansów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 19:17, Kermit 13 napisał:

Może ma włączone forum 24/7 i od czasu do czasu coś napisze :P
Bradzo dziwne...


hmm wydaje mi się ze wlaczana przegladarka ma nic do statusu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda to na magicznie scalone 3 konta, ale nie miałam z tym nic wspólnego :)
W każdym razie u nas idzie od Obywatela, więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dokonał rejestracji w jakimś szczególnym momencie w układzie gwiazd. Lub był 10000 zarejestrowanym i dostał taki bonus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się