poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2009 o 15:45, mlynar911 napisał:

Heh patrze stara wiara nic tylko awansuje ;] spoko wielkie Gratki.


Coś w tym jest, nie wiem tylko czy łupanie w kościach można odczytywać jako zbliżający się awans. Jakoś nie zgadza się to z moim horoskopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:49, Tyler_D napisał:

mlynar -> heh, trzeba było no-life''ować. ;-P

Wybacz mi ,że na jakiś zaniechałem trybu "noł lajf przed kompem" na rzecz wyjścia na powietrze i rozmawiania z ludźmi realnymi ;p przez to teraz muszę dłużej czekać na WuTeka ;/ Nie pozostaje mi nic innego jak tylko spamowanie w TYM temacie i gratulowanie innym ;]

Dnia 19.09.2009 o 15:49, Tyler_D napisał:

ps. ty jesteś z wschodniej Polski?

z północno-wschodniej konkretnie z Podlasia ;]

Dnia 19.09.2009 o 15:49, Tyler_D napisał:

edit: pytanie do mlynara żeby nie było.

Żeby nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Out! Wiedziałem, wierzyłem i proszę, jest! :) Dziękuję za dedykację, tak pięknie ona wygląda :* Gratkiiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg, zaraz chyba tutaj bedzie onanizacja, zachowujecie sie jak stereotypowi geje lol (bez obrazy rzecz jasna) xD

ciekawe kiedy ja bede miec swoj WT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:23, Kalejdoskop86 napisał:

omg, zaraz chyba tutaj bedzie onanizacja, zachowujecie sie jak stereotypowi geje lol
(bez obrazy rzecz jasna) xD

ciekawe kiedy ja bede miec swoj WT :P

Nikt cię nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:23, Kalejdoskop86 napisał:

ciekawe kiedy ja bede miec swoj WT :P

Nigdy... :( Najwyżej, że będzie jakiś bug na grami i da Ci WT, tak jak kiedyś było, że ludziom system przez przypadek dawał WT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:59, Albii napisał:

Najwyżej, że będzie jakiś bug na grami i da Ci WT, tak jak kiedyś było, że ludziom system przez przypadek dawał WT...


Weź nawet tej akcji nie przypominaj. Chciałem mieć taką ładną kartotekę, ślicznie zieloną ścieżkę kariery i spameriady, a takto... jako degrad mi zaliczyło... CV mi popsuło... :( Cham nie system! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:14, Albii napisał:

Fajnie było, tylko, ze ja WT nie dostalem... :( No to jednak wcale nie było tak fajnie.
;p


Ja nawet tyle nie miałem. Akurat wtedy miałem (albo sobie zrobiłem, wutever jak to interpretować) sporawą przerwę od gramu i komputera w ogóle, i póty nie zaglądnąłem kilka tygodni później na statsy, nawet nie byłem uświadomiony jaki to mnie zaszczyt na parę dni kopnął. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fajne staty, że Delegat, 14.09.2008 - 20.01.2009: Przewodniczący, 21.01.2009 - 23.03.2009: Przewodniczący, Sekretarz, to się nazywa coś. ;] Ciekawsze od degrada z WT. ^^ Ciekawe czy wiele osób miało takie awanse ? Bo nawet się zbytnio nie interesowałem.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 20:59, Albii napisał:

> ciekawe kiedy ja bede miec swoj WT :P
Nigdy... :( Najwyżej, że będzie jakiś bug na grami i da Ci WT, tak jak kiedyś było, że
ludziom system przez przypadek dawał WT...

za trzy lata może będę miał :P

@Budyncio
Phi, wszyscy oprócz ciebie, a ty to dla mnie nikt, nawet avka nie masz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policz i mnie, też Cie nie lubię. A sam Budynio miał tu staż 3 letni, dostał bana. Więc proszę, ogarnij.

Albii - Przeczytaj przypięty post o statach :D. A tak serio, to pewnie niebawem awansujesz, bo widzę że srogi wysyp WT ostatnio był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:51, Baluk25 napisał:

Policz i mnie, też Cie nie lubię. A sam Budynio miał tu staż 3 letni, dostał bana. Więc
proszę, ogarnij.

Aaa, to ten jakiś Budyneq czy jak mu tam było? Karkaszo mi mówił, że to gość taki był, a później się okazało, że to Chaotizz, ten co mnie nie lubiał. Dobrze mu tak jeśli to on, hahaha.

a ciebie, tj. czy mnie lubisz? dla mnie nie istniejesz właściwie, dziwak jesteś o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 22:17, Kalejdoskop86 napisał:

Aaa, to ten jakiś Budyneq czy jak mu tam było? Karkaszo mi mówił, że to gość taki był,
a później się okazało, że to Chaotizz, ten co mnie nie lubiał. Dobrze mu tak jeśli to
on, hahaha.

A ciebie tu ktoś lubi?

Dnia 19.09.2009 o 22:17, Kalejdoskop86 napisał:

a ciebie, tj. czy mnie lubisz? dla mnie nie istniejesz właściwie, dziwak jesteś o.0


A ty troll jesteś, żeby nie wyrazić się dosadniej. Idź sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:51, Baluk25 napisał:

Albii - Przeczytaj przypięty post o statach :D.

Widziałem. ;] Ale to nie jest przepisywanie, tylko udowadnianie, że "system" ssie :D

>A tak serio, to pewnie niebawem awansujesz, bo widzę że srogi wysyp WT ostatnio był...
Eee tam, podejrzewam, że prędzej dostanę degrada, bo już mam jednego warna, ale ostatnio mało piszę, więc nie mam okazji, by sie "wykazać" ;] Może Św. Mikołaj mi przyniesie WT pod chojankę, za to, że byłem grzeczny. ;p

Kalejdoskop86@ Ale się uśmiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się