poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 11:58, IMRO lion napisał:

Proponuje:)


zadek cyklopa

Dnia 08.10.2005 o 11:58, IMRO lion napisał:

Obiad cyklopa
Podnóżek cyklopa
parszywa owca cyklopa
prawdziwa owca cyklopa
wyznawca cyklopa
brat cyklopa
asystent
cyklopa
pełnomocnik cyklopa
doradca cyklopa
cyklop :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:45, Meghan_mph napisał:

No no no, wydawało mi się, że w CDP młodzi ludzie pracują, a tu nomenklatura pierwszych dwóch stopni nie za ciekawie się


Od razu widać, że pewien znany wszystkim moderator zabrał się za wymyślanie nowych tytułów. Jak tak dalej pójdzie, wyżej można spodziewać się „przodowników pracy” :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 11:45, Meghan_mph napisał:

No no no, wydawało mi się, że w CDP młodzi ludzie pracują, a tu nomenklatura pierwszych dwóch stopni nie za ciekawie się
kojarzy... Jak rozumiem, Towarzysz będzie jedną z najwyższych rang, natomiast poniżej Obywatela będzie Obywatel drugiej
kategorii :P


Jeśli faktycznie będziemy podążać tym typem tytułów to raczej można spodziewać się określenia Kapitalista :P

A swoją drogą jesli faktycznie okaże się, że będziemy niedługo towarzyszami i sekretarzami, to będzie to dla mnie kolejna beznadziejna zmiana na forum... gorszych tytułów nie mogli wymyśleć :|
Niechaj powróci arystokracja! Wole być paziem niż jakimś durnym towarzyszem... (zakładając, że sie kiedyś nim stane :P). Albo w ogóle niech usuną te rangi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:10, BajteK_ napisał:

>(...)Albo w ogóle niech usuną te rangi...
O, i tak by bylo najlepiej. 0 niepotrzebnych postow.

Jakże to tak, Obywatelu. Władza wie lepiej. A Wam, Obywatelu, to może władza się nie podoba, co? Dowodzik poproszę... A, to Obywatel nie w pracy? No to co, że dzisiaj sobota... Powinniście pracować obywatelu, Państwo jest w trudnej sytuacji, a Wy, nie dość, że nie w pracy, to jeszcze krytykanctwo jakieś. 100 zł mandatu i żeby mi to było ostatni raz. Recydywa kosztować Was będzie od razu 1000 zł. A teraz rozejść się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już wiemy, co będzie. Pewnie grasz? gram! to skojarzenie z pomożecie? pomożemy! i stąd te tytuły... Później dojdą członkowie partii, towarzysze, sekretarze, SBeki :D
A niżej to będzie imperialistyczny sabotażysta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:25, Vel Grozny napisał:

No to już wiemy, co będzie. Pewnie grasz? gram! to skojarzenie z pomożecie? pomożemy! i stąd te tytuły... Później dojdą
członkowie partii, towarzysze, sekretarze, SBeki :D
A niżej to będzie imperialistyczny sabotażysta? :D


No to elegancko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proletariusze wszystkich krajow, laczcie sie! Stoimy na skraju przepasci i musimy zrobic duzy krok na przod!

Po prostu komizm tych nowych tytulow jest ogromny... a przez to, ze sa komiczne to i zalosne... w ogole mi sie to nie podoba i jestem za tym, aby usunac te tytuly... zostawic tylko normalnego uzytkownika i spamera oraz bana :-) I pozamiatane by bylo, a nie takie walki... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz się boję, czy moderatorzy nie zaczną nam zakładać teczek... :D

W sumie dawne tytuły bardziej mi się podobały...
Byłyby też fajniejsze, gdyby w jakiś sposób kojarzyły się z grami, a nie z polityką. Wiecie - żółtodziób, nowicjusz, adept, gracz, weteran, mistrz, arcymistrz (hmm.. przydałyby się szachy online na stronce - i inne tego typu gierki dla zarejestrowanycb użytkowników), czy coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie przemyślenie.
Skoro po dodaniu posta o 12.25 nie dostałem awansu, a 5 minut później - już tak, znaczy to, że CDP zrezygnował chyba z bardzo dobrego systemu antyspamowego, czyli liczenie punktów za posty, tylko jeśli dodano je w odstępie godziny...

Chyba, że czegoś nie zauważyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:05, dRaXer napisał:

Taa. Juz powstaly nowe serie watkow, ktore byly na starym forum. Nie powiem zeby mi sie to specjalnie podobalo...


Dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:31, Vel Grozny napisał:

Byłyby
też fajniejsze, gdyby w jakiś sposób kojarzyły się z grami, a nie z polityką. Wiecie - żółtodziób, nowicjusz,


Nie wspominając już o tym, że stopniowanie tytułów jest niezbyt udane. Ja mimo wszystko uważam, że „obywatel” jest o wiele bardziej nacechowanym pozytywnie słowem niż „robotnik”. Ale jest to oczywiście kwestia gustu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:36, Jasió napisał:

Dlaczego
nie?

Powiem, dlaczego mi się to nie podoba. Zakładanie wątków i pierwszy post "Zakładam taki temat, bo był na starym forum. Gadajcie" bardzo mnie złości. Nie mam za to nic przeciwko zakładaniu tematom, typu "Pomóżcie z grą XXX. Mam z nią następujący problem".

Po prostu niektóre założone na nowo tematy są póki co niepotrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:38, Dadix napisał:

Nie
wspominając już o tym, że stopniowanie tytułów jest niezbyt udane. Ja mimo wszystko uważam, że „obywatel” jest
o wiele bardziej nacechowanym pozytywnie słowem niż „robotnik”. Ale jest to oczywiście kwestia gustu :).

Zgadzam się z Tobą, ale jak było za socjalizmu wiadomo - punkty za pochodzenie i te sprawy. Ciekawe jakie są żeńskie odpowiedniki - Robotnica? :D A jak będzie gdzieś dalej sekretarz, to sekretarka? :P

Pominęliśmy jeszcze stadium "Chłopa"...
Gram.pl obaliło forumowy feudalizm i wprowadziło dyktaturę proletariatu, ale nowe tytuły mniej mi się podobają od poprzednich. Uważam, jak już wspominałem, że tytuły powinny być okołogrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:38, Dadix napisał:

Nie wspominając już o tym, że stopniowanie tytułów jest niezbyt udane. Ja mimo wszystko uważam, że >„obywatel” jest o wiele bardziej nacechowanym pozytywnie słowem niż „robotnik”.


A może będziemy "zdobywać" coraz gorsze tytuły...? Kara za siedzenie przed kompem i spamowanie :P A jak ktoś będzie pisał mądrze i na temat to moderatorzy mu sami zmienią tytuł na lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2005 o 12:39, Vel Grozny napisał:

Po prostu niektóre założone na nowo tematy są póki co niepotrzebne...


w tej kwestii mogę się z tobą zgodzić ( oczywiście nie wszystkie tematy tylko jak już powiedziałeś niektóre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się