poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 15:39, Albii napisał:

I weź Ty tutaj wymyśl coś oryginalnego, jak i tak w końcu ktoś Ci to pod*ierdoli...

Albii oryginał co post zmiana WT ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest oryginalność znasz kogoś innego, kto tak często zmienia WT ?! :) Jestem jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 16:51, Albii napisał:

To jest oryginalność znasz kogoś innego, kto tak często zmienia WT ?! :) Jestem jedyny
w swoim rodzaju i wyjątkowy.

Niee ale znam ludzi którzy kopiują WT ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 15:05, poiuytrewq napisał:

a ten wątek to nie powinien być dawno zamknięty, hę?

Ale jak widać, nie jest :(
Czemu tutaj jedno wielkie spamowisko się robi?!
Przecież to tylko "+1 do nadziei na nowy status" :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omfg. Temat ten teraz służy głównie do gratulacji jak ktoś awansuje.
Jeśli chcesz zobaczyć spamowisko, wejść do loży lub do Marków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... coś się statystyki znowu spsuły bo znowu mamy wysyp fałszywych WuTeków i awansów +2. Czyżby to miało coś wspólnego z wczorajszymi pracami konserwacyjnymi czy co to tam było? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 15:58, Tyler_D napisał:

Heh ... coś się statystyki znowu spsuły bo znowu mamy wysyp fałszywych WuTeków i awansów
+2. Czyżby to miało coś wspólnego z wczorajszymi pracami konserwacyjnymi czy co to tam
było? ;-D

Raczej chyba tak. Bo ostatnio coś server szwankował. Nawet dziś rano był niedostępny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2010 o 16:14, mlynar911 napisał:

Raczej chyba tak. Bo ostatnio coś server szwankował. Nawet dziś rano był niedostępny
;p


Można powiedzieć więcej. Serwer chodzi dość powolnie (tak jest przynajmniej u mnie). Co uprzykrza trochę korzystanie ze strony ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... a ja mam zagwozdkę. Dzisiaj przeglądając swoje statyskyki, natknąłem się na informację że od dwóch postów jestem własnotytułowcem. Informacja mnie o tyle zaskoczyła że jeszcze nie zdążyłem byc sekretarzem(choć na gramie jestem od prawie samego poczatku i nigdy nie miałem degrada):-)
...i teraz mam pytanko- czy to błąd w statystykach czy rzeczywiscie mog sobie wpisac tytuł. A jezeli tak, to gdzie to się robi bo w ustawieniach konta nic nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy to błąd w statystykach
Tak.
>czy rzeczywiscie mog sobie wpisac

Dnia 12.02.2010 o 17:42, Minsc_i_Boo napisał:

tytuł.

Nie.
>A jezeli tak, to gdzie to się robi bo w ustawieniach konta nic >nie znalazłem
Na dole forum masz taki button "ustawienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak zobaczyłem własnotytułowca to w się tak jakoś ucieszyłem i w rzołądku mi tak jakoś dziwnie coś przeszło xD Ale ucieszenie trwało tylko pierwsze 5 sekund bo później sobie uświadomiłem, że aby zostać własnotytułowcem trzeba najpierw być sekretarzem !!! Ale gdybym był sekretarzem to bym się wkręcił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające że tylko przewodniczącym się zdarzają takie przypadki :] moze któremuś po awansie +2 przypadnie degrad, ale już -1 (podobnie jak u mnie).

Sprawdźcie czy możecie zmienić sobie tytuł, zmienia się wchodząc na forum --> Ustawienia na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 19:22, SpecShadow napisał:

Zastanawiające że tylko przewodniczącym się zdarzają takie przypadki :] moze któremuś
po awansie +2 przypadnie degrad, ale już -1 (podobnie jak u mnie).

Sprawdźcie czy możecie zmienić sobie tytuł, zmienia się wchodząc na forum --> Ustawienia
na samym dole.


Niet, nie da się. Swoją drogą analogiczna sytuacja jak było w sumie całkiem nie dawno, po jakichś modernizacjach strony, prawie każdemu przewodniczącemu nabijało posty na WT. Aby szybko to naprawili, albo tytuł zostawili i dali możliwość zmiany statusu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się