poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 13:42, Vel Grozny napisał:

Trochę mi żal tego własnego tytułu.


Myślę że własne tytuły wrócą, ale znowu trzeba będzie na nie długo pracować. Ja zostałem robolem chociaż jestem studentem, ale co tam. Ciekawi mnie tylko czy został bez zmian stary sustem naliczania punktów. Może teraz wymyśłili coś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej lubilem/lubie kNOTa. Przynajmniej jak on karal uzytkownikow to kazdy sie go bal i od razu chowal glowe pod miotle;). A tak, to Volvox czy inny moderatorzy tylko straszyli degradem, co w ogole nie skutkowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tytul na forum jest bardzo dobrym pomyslem, bo od razu widzimy, kto jest starym i uznanym uzytkownikiem forum. Poza tym jaka byla moja radosc jak stalem sie Hrabia. :D Skakalem ze szczescia. ;) I juz nie moge doczekac sie kiedy poznamy nazwy wszystkich tytulow. ;) Jak narazie podobaja mi sie te PRL''owskie tytuly. :D Mam nadzieje, ze bedzie mozna zostac ZOMO. xD Poczekamy, zobaczymy. I mam nadzieje, ze zrezygnowano z awansowania tylko tych, ktorzy wg. moderatorow sobie na to zasluzyli. A co, jesli ktos po prostu nie zwroci swojej uwagi moderatora? Nie podoba mi sie to. Co do zenskich tytulow bedzie ciezko je poznac, bo nasza najbardziej zaaawansowana na forum kolezanka TYHE ma juz swoj tytul, ktorego pewnie nie zmieni - Moderator. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:19, michal19 napisał:

Własnie, co z kNOTem? Coś mi go zaczyna brakować :)

Zdaje mi się, że widziałem gdzieś jego jedną wypowiedź. Jest moderatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:29, scooby01 napisał:

obywatel? robotnik?
piszcie co chcecie ale mi sie to nie podoba :(


skoro obywatel jest niżej od robotnika, to wynika z tego, że obywatel to nierób :)
Też mi się to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:19, michal19 napisał:

Własnie, co z kNOTem? Coś mi go zaczyna brakować :)


Widziałem go w jakimś temacie (nie pamiętam już jakim), ale był niespotykanie miły. Mam nadzieję, że nie zmienił się na dobre, bo to forum naprawdę potrzebuje porządnej i twardej moderacji. Jakiś gość założył temat dotyczący dzisiejszych meczów piłkarskich w TV. Odesłałem go do wątku Piłka Nożna, a inny mi odpowiedział, żebym dał sobie spokój, bo to i tak nie skutkuje :/. Po prostu zonk. Robactwo się rozprzestrzeniło i już niczego się nie boi. Oczywiście niektórzy (nawet sporo, często również starych forumowiczów) w tym chaosie czują się dobrze, ale ja do nich nie należę…

Nie chodzi tutaj o jakieś ograniczenie wolności, nic z tych rzeczy. Sprawa się tyczy czytelności forum. Inaczej przeglądałoby się bazę wątków, gdyby zamiast tworzyć nowe tematy o czymkolwiek wszyscy zadawali pytania w ogólnym tej sprawie poświęconym. A tak, godzinę mnie nie było, zaglądam na forum, a tu 20 nowych topików w tym 10 z nich to śmieci, a 5 się dubluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie lubią: tytułów
To jest forum dla graczy a nie portal dla wybitnych naukowców, którzy porównują się swoim dorobkiem naukowym.
Gram.pl to strona głównie dla ludzi lubiących się bawić. Kto chce wyłącznie dyskutować o sprawach egzystencjalnych, wartościach duchowych, etyce i innych wzniosych tematach znajdzie inne forum.
Ja jestem pewnie starszy od połowy innych forumowiczów ale dla mnie nie będzie ujmą gdy jakiś rozsądny dziesięciolatek będzie miał wyższy tytuł niż ja. Jeśli zapracuje na niego sensownymi postami i będzie się udzielać to życzę mu jak najlepiej.
Ponadto tytuły będą w pewnym stopniu będą przywoływać forumowiczów do porządku (nie na wszystkich to podziała), w innym wypadku zostaje tylko ban.
Poprzednio po prawie 3 latach dosłużyłem się na CDP tytułu księcia i każdy awans cieszył mnie.

Tytuł robotnika też mi się nie podoba ale będę starał się w miarę możliwości jak najszybciej z niego zwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:30, BajteK_ napisał:

>(...)Jest moderatorem...
To zle?:) Przynajmniej niektorzy beda mieli powod do strachu ;).


Bajtek z całym szacunkiem jakim Ciebie darze, ale forum nie jest po to aby każdej swojej wypowiedz się bać... to co robił KNOT mijało sie z celem, potrzebne są pewne zasady oraz przestrzeganie ich, a co za tym idzie paru stróżów... ale nie do tego stopnia jak to wyglądało na starym forum...Moderatorzy powinni być stanowczy i każde poważniejsze przewinienie powinno być w jakimś stopniu karane, z tym sie zgadzam. Jednak forma kary i forma moderowania powinna być znacznie inna niż ta poprzednia, miejmy nadzieje, że tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.10.2005 o 15:14, jadam napisał:

Tytuł robotnika też mi się nie podoba
ale będę starał się w miarę możliwości jak najszybciej z niego zwiać.

Mnie też się nie podoba i kombinuję, jak zostać Przodownikiem Pracy a potem Stachanowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:22, Mika napisał:

> >(...)Jest moderatorem...
> To zle?:) Przynajmniej niektorzy beda mieli powod do strachu ;).

Bajtek z całym
szacunkiem jakim Ciebie darze, ale forum nie jest po to aby każdej swojej wypowiedz się bać...


E tam, zaraz bać. Ja nigdy żadnego zgrzytów z kNOTem nie miałem, wystarczy pisać mądrze i na temat, a to wystarczy, aby mu nie podpaśc (mam nadzieję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:30, Ciechan napisał:

E tam, zaraz bać. Ja nigdy żadnego zgrzytów z kNOTem nie miałem, wystarczy pisać mądrze i na temat, a to wystarczy, aby
mu nie podpaśc (mam nadzieję ;).


Ale wystarczy troche zażartować na przykład ze słowa moderator i już był degrad... Nie podobało mi sie to zupełnie, a wiem z pewnych źródel, że reszcie moderatoró tez nie, tylko nie mieli na to wpływu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)
O, juz nie Bajtoo ;). Nie no, moze kNOT czasami rzeczywiscie przesadzal, ale ogolnie naprawde byl spoko. Tez nie lubie jak ktos robi sobie na publicznym forum wlasna piaskownice i mysli, ze jest najmadrzejszy. Czasami degrad z np. Barona do Pazia byl o wiele za duza kara, ale po prostu kNOT taki juz byl, Pozniej osoba ukarana w ten sposob juz nie popelniala tych samych bledow. Moze sie troche myle, ale pomimo tego uwazam kNOTa za dobrego moderatora. Czasem mial swoje zle dni, ale ogolnie jest na plus. Pewnie wiekszosc mnie zaraz obrzuci blotem, ze jestem glupi, ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 15:46, KHRoN napisał:

yezoo!! O_o "Robotnik"??

... kto właściwie wymyślał te tytuły? z całym szacunkiem, ALE jakieś bez wyobraźni są ;P


przedtem byly tytuly feudalne, a teraz chyba sa kapitalistyczne (obywatel, robotnik, przedsiebiorca?, biznesmen? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2005 o 15:55, Arkadiusz napisał:

przedtem byly tytuly feudalne, a teraz chyba sa kapitalistyczne (obywatel, robotnik, przedsiebiorca?, biznesmen?
)


Kapitalistyczne? Raczej odwrotnie (robotnik, przodownik pracy, towarzysz, sekretarz,..., ?pierwszy sekretarz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe takie trochę dziwne te tytuły, ale zobaczymy co będzie dalej. Może intelektualista? ;-) Mnie tam nowości nie przeszkadzają. Tylko żeby zrobili coś z wizytówkami i dorobkiem z poprzedniego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się