poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Właśnie napisałem posta i zauważyłem rangę "Przewodniczący" pod moim nickiem. Na początku myślałem, że otrzymałem degrada (podobieństwo Przodownika do aktualnej rangi). Po chwili zorientowałem się co jest grane i uśmiechając się złowieszczo zakrzyknąłem "Fak je!" :D

Niby mała rzecz, a cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak trzeba się dużo udzielać na forum, aby dostać rangi od sekretarza w górę. Ja mam przewodniczącego już od dłuższego czasu, ale też nie udzielam się teraz regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 00:25, Chaotizz napisał:

Ej. A tak ogólnie to ktoś jeszcze udziela się na tym forum?


To chyba nie to co jakieś 3-4 lata temu. Sam powróciłem na forum niedawno po parunastu miesiącach przerwy i widzę mnóstwo nowych "twarzy", a przede wszystkim tytułów w postaci własnotytułowców. Gdzieś wsiorbało oryginalne statystyki, pozmieniali się moderatorzy... Ale cóż, według mnie gram.pl to ciągle prężnie działające forum. I tajemnica co do punktów statusowyc wciąż nie odkryta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, niewiarygodne, że po 5 latach mej bytności na delegaturze dalej istnieje żywe zainteresowanie statusami, a radość z awansu nadal wymaga świętowania. I na szczęście statusy się nie zmieniły :) Jedynie chyba tylkk ludzie, bo i moderatorzy jacyś nowi i użytkownicy chyba też. Jednakże witajcie ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten cały system przydzielania kolejnego statusu jest dziwny . Niby to pierdółka bo status nie jest mi w niczym potrzebny, ale zdobycie kolejnego tytułu chyba graniczy z cudem. Powinien liczyć się staż i liczba postów, a nie ilośc postów w ciągu dnia, bo nie zdarza mi się prowadzić dyskusje w danym temacie prez cały dzień. To znaczy że nie należy mi się awans? Zdarzało mi sie komuś pomóc , a za to też powinny być jakieś "premie" . Jak zwykle karę łatwiej zarobić niż dostać "pochwalę" w postaci awansu(kary na szczęście nie miałem ;) ). Nie spamuje, piszę w miarę z sensem ;), więc nie nabijam sobie specjalnie liczby postów . Jeśli nie mam racji , to z łaski swojej niech ktoś mi wytłumaczy jak "naprawdę" działa ten system awansu, bo dla mnie jest on nieczytelny i po prostu dziwaczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat się zmienia, statusy zostają. :D Gdzieś około 5 lat temu jak ktoś wbił na przewodniczącego czy sekretarza, to chyba 1/3 forum gratulowała. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 14:24, mefiperes napisał:

Świat się zmienia, statusy zostają. :D Gdzieś około 5 lat temu jak ktoś wbił na przewodniczącego
czy sekretarza, to chyba 1/3 forum gratulowała. ;D


A jak zdobył własny tytuł był czczony :D A z tym pisaniem codziennie to chyba nie do końca prawda. Kiedyś było mówione, że liczy się ilość znaków w poście, czyli krótkie wypowiedzi miałyby nie przybliżać do awansu :p Dzięki tym pokręconym regułom nigdy nie wiadomo kiedy ten awansik wskoczy, dlatego to takie intrygujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Powinien liczyć się staż i liczba postów, a nie ilośc postów w ciągu dnia, bo

Dnia 08.07.2012 o 14:13, Eff3ctiv3 napisał:

nie zdarza mi się prowadzić dyskusje w danym temacie prez cały dzień.

Ktoś jest 5 lat więc powinien mieć WT szybciej niż ktoś kto siedzi ''tylko'' 2 lata i udziela się regularnie? ;-) Ilość postów jako kryterium to też fail bo wtedy byłaby fala spamu byleby nabić rangę.
>To znaczy że nie

Dnia 08.07.2012 o 14:13, Eff3ctiv3 napisał:

należy mi się awans?

Tak, nie należy.
>Zdarzało mi sie komuś pomóc , a za to też powinny być jakieś "premie"

Dnia 08.07.2012 o 14:13, Eff3ctiv3 napisał:

.

Na jednym z for na którym się udzielam wygląda to chyba w ten sposób [ nigdy mnie to jakoś specjalnie nie interesowało tbh ] że modzi widzą inteligentne / rzeczowe / pomocne etc posty punktują dane osoby a w konsekwencji po jakimś czasie zbiera się awans. Tyle tylko że tu z wielu powodów byłoby to bardzo kłopotliwe, choćby dlatego że jest tu masa luda.
>Jeśli nie mam racji , to z łaski swojej niech ktoś mi wytłumaczy jak

Dnia 08.07.2012 o 14:13, Eff3ctiv3 napisał:

"naprawdę" działa ten system awansu, bo dla mnie jest on nieczytelny i po prostu dziwaczny

Pisz a będzie ci dane lub nie marudź. ;-P

Szw3dzik => 492,45 średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 14:44, Szw3dzik napisał:

Od ilu postow jest Delegat ?

Nie ma czegoś takiego jak limit postów od których dostaniesz delegata. System jest ostro pokręcony, nikt o nim za dużo nie wie. Pisz, a kiedyś dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 14:47, Nikodem95 napisał:

> Od ilu postow jest Delegat ?
Nie ma czegoś takiego jak limit postów od których dostaniesz delegata. System jest ostro
pokręcony, nikt o nim za dużo nie wie. Pisz, a kiedyś dostaniesz :)


Spoko dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się