poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Szokujące, że w najaktywniejszych użytkownikach, tylko jeden znajomy nick :0 Się pozmieniało...
No i wgląd w statystyki przypomniał mi ból jaki zaznałem w urodziny od TYHE ;p To był taki przykry degrad ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu była taka akcja że można było sobie zmienić jeden raz nicka więc wiesz, lepiej posprawdzaj posty danych osób z początku ich aktywności to może kogoś poznasz. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 16:00, Tyler_D napisał:

Jakiś czas temu była taka akcja że można było sobie zmienić jeden raz nicka więc wiesz,
lepiej posprawdzaj posty danych osób z początku ich aktywności to może kogoś poznasz.
;-D

A to co to za maniery nicki zmieniać pozwolili?! Toż to przecie jakby sobie imię zmienić :) No nic wracam po długaśnej przerwie, może ktoś mnie pozna, a jak nie to się pozna nowych gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 16:05, krzysiek253 napisał:

No nic wracam po długaśnej przerwie, może ktoś mnie pozna, a jak nie to się pozna
nowych gramowiczów :)



Po długaśnej przerwie warto zmienić tekst na gramsajcie w rubryce "O mnie" - Twój jest dość zabawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"O, Panie, prowadź nas!" ;) Sporo się zmieniło- wielu ma już WT. Moderatorzy się zmienili, zmienili się userzy. Ale sporo jeszcze zostało z tych "starych" czasów. ;) Ehh, te wspomnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sarturias
Buhahahaha, rzeczywiście trzeba zmienić, dzięki :D A skoro już wszedłem na gramsajta, może by wrócić do pisania czegoś ;p

@mefiperes
Jedną z starych dobrych rzeczy to wygląd forum. Od lat niezmienny i przyjemny dla oka ;p No i aktywność tematów takich jak ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 19:58, krzysiek253 napisał:

Jedną z starych dobrych rzeczy to wygląd forum. Od lat niezmienny i przyjemny dla oka
;p No i aktywność tematów takich jak ten :)


ten kto by ruszył layout forum to jakby 4chanowi chciał nowy wygląd szyć

siedzę tu lat przeszło 6 i nie wyobrażam sobie czegokolwiek innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 19:58, krzysiek253 napisał:

@mefiperes
Jedną z starych dobrych rzeczy to wygląd forum. Od lat niezmienny i przyjemny dla oka
;p No i aktywność tematów takich jak ten :)

Zdecydowanie. Gdy rozglądam się po innych forach to aż oczy gwałcą wszelkie dopiski, banery i inne kolorowe cuda na kiju. Tutaj wszystko jest ładne, proste, stonowane i można się skoncentrować na dyskutowaniu zamiast na próbie odnalezienia Treści posta w poście bo tak każdy post jest zaśmiecony XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 20:20, Hubi_Koshi napisał:

ciach


Dokładnie, to co w forum gram.pl lubię najbardziej to brak podziału stricte na działy, że aby zobaczyć posty z danego działu to trzeba na początku wejść w ten dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tego posta, ale pozwolę sobie na małą przechwałkę. ;)

Dzisiaj obroniłem swoją pracę licencjacką na 5 i tym samym jestem licencjatem dziennikarstwa. :D
Tytuł pracy? "Wpływ gier komputerowych na rozwój nowych mediów. Analiza na przykładzie gry Tomb Raider", a więc sama przyjemność. ;)

Z tego miejsca chciałem podziękować zarówno gramowiczom jak i serwisowi gram.pl, bo nie ukrywam, że informacje tu zawarte piekielnie przydały mi się w pisaniu pracy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 19:20, Rick napisał:

Przepraszam za tego posta, ale pozwolę sobie na małą przechwałkę. ;)

Dzisiaj obroniłem swoją pracę licencjacką na 5 i tym samym jestem licencjatem dziennikarstwa.


No to gratuluje.

Ps.
A jak dostaniesz dyplom to schowaj go do szuflady gdyż w tym kraju często przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2012 o 20:20, Hubi_Koshi napisał:

> @mefiperes
> Jedną z starych dobrych rzeczy to wygląd forum. Od lat niezmienny i przyjemny dla
oka
> ;p No i aktywność tematów takich jak ten :)
Zdecydowanie. Gdy rozglądam się po innych forach to aż oczy gwałcą wszelkie dopiski,
banery i inne kolorowe cuda na kiju. Tutaj wszystko jest ładne, proste, stonowane i można
się skoncentrować na dyskutowaniu zamiast na próbie odnalezienia Treści posta w poście
bo tak każdy post jest zaśmiecony XD


Świetnie okresliłeś to, co sprawie że te forum jest bardzo dobre moim zdaniem. Nic nie pobije "puzzli"- kilku grafik w podpisie, każda innego wymiaru/formatu i sprawiające, że style css "uciekają" ze strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 12:27, Boguslav4 napisał:

Świetnie okresliłeś to, co sprawie że te forum jest bardzo dobre moim zdaniem. Nic nie
pobije "puzzli"- kilku grafik w podpisie, każda innego wymiaru/formatu i sprawiające,
że style css "uciekają" ze strony :D

Nom o to właśnie mi chodziło. Gdy objętość każdego posta to 95% fajerwerków i 5% treści właściwej to trochę ciężko dyskutować bo zazwyczaj znalezienie tejże treści zajmuje więcej czasu niż odpisanie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre fora zawsze będą "na topie", informacje o grach, filmach, produktach itp najlepiej znajduje się na tych starych forach a nie na tych nowych bogatych w fajerwerki graficzne, ładujących się długo stronach i bardzo ubogich we właściwą treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEJ!
Jestem przodownikiem (Przodowniczką)
Ciesze się z tego :D
Kurcze chyba szybciej by poszło jak bym pisała np. 3 posty dziennie, a ja robię tak że pisze 4534365 postów i potem mi odpowiadacie drugi dzień i trzeci potem znowu pisze i co jakiś czas gramsajt no ale cóż... Jak widać też można zdobyć tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy w ''wyższych'' sferach; ;)

Gratulacje Nightdew.

Swoją drogą, gdzie zniknęły statystyki forum? Historia awansów/degradó danego użytkownika i tym podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też musze sie pochwalić w końcu awansowałem na sekretarza pisząc posty głownie w Zbieramy Kasę:D bo nie miałem czasu ale tak naprawde na awans zebrała się równiez wcześniejsza aktywność.No teraz to już jestem na drodze do WT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się