poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Nawet na tym polu jest konkurencja, niejaka Nulinka jest na Przewo od blisko siedmiu lat [ co prawda nie udziela się no ale ... ;-P ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym Wy się przejmujecie? :D Ja na forum jestem już 2748 dni, a miesiąc temu zostałem dopiero Sekretarzem :D Cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nikt się tym nie przejmuje a co najwyżej pisze to w ramach ciekawostki lub po prostu śmieje się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy nawet dumni z tego są :D aczkolwiek pewnie dało by się znaleźć Wywrotowców z takim stażem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś forum było chyba trochę ciekawsze...albo to ja więcej grałem. Od prawie dwóch lat nie widzę w sumie większego sensu postowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 14:51, Sarturias napisał:

Kiedyś forum było chyba trochę ciekawsze...albo to ja więcej grałem. Od prawie dwóch
lat nie widzę w sumie większego sensu postowania :P

Bo z tego .... eeeee wyrosłeś ? ;-) bo, eeeee życie cię dopadło ? :P Poczekaj nowa fala 15 latków się porejestruje. Tak jak swego czasu Baluk. Zacznie prowadzić mega super fajnego bloga + przekręty w nabijaniu wyświetleń i ci 15 latkowie po paru latach... już 20- 25 lat będą mówić to samo co ty i będą tworzyć podobne akcje/grupy ładeva co tam nazwiesz: "Gramiki" "MyGramy" czy inne bzdury aby odnowić to forum czy tam GSy sresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 14:51, Sarturias napisał:

Kiedyś forum było chyba trochę ciekawsze...albo to ja więcej grałem. Od prawie dwóch
lat nie widzę w sumie większego sensu postowania :P


Wydaje mi się, że gdybyś się dokładniej przyjrzał ofercie tematycznej tego forum, znalazł byś dla siebie wątek, w którym pisałbyś nawet nie mając o czym pisać. Kwestia chęci.

Każdy marzy o własnym tytule, ale jeśli jest mało aktywny, może jedynie marudzić na swój marny, forumowy los. Dla takich nie ma już nadziei i powinno się ich izolować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 14:51, Sarturias napisał:

Kiedyś forum było chyba trochę ciekawsze...albo to ja więcej grałem. Od prawie dwóch
lat nie widzę w sumie większego sensu postowania :P

Dobrze powiedziane. Zdecydowanie to pierwsze. Ja również kiedyś udzielałem się dużo więcej, ale teraz tylko skomentuję interesujące mnie newsy albo odpowiem komuś w bardziej ogólnym temacie o sprzęcie / software. Ale w najważniejszym, czyli w tematach o grach przestałem pisać, bo 95% każdego tematu, to chromolenie o wymaganiach / grafice i jej ustawieniach / optymalizacji, kto jaką ma kartę, komu jak działa... ewentualnie o modach. Dyskusji merytorycznej zero. Wymiotować się chce, dlatego przerzuciłem się na inne forum, by dyskutować o grach. Ostatnia normalna dłuższa rozmowa o grze jaką pamiętam, to Fallout 3 pod koniec Marca, był Tyler, Alamut, Budo. Tak to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale w najważniejszym, czyli w tematach o grach przestałem

Dnia 11.05.2013 o 15:05, Siriondel napisał:

pisać, bo 95% każdego tematu, to chromolenie o wymaganiach / grafice i jej ustawieniach
/ optymalizacji, kto jaką ma kartę, komu jak działa... ewentualnie o modach. Dyskusji
merytorycznej zero.

Jest w tym trochę racji ale myślę, że jednak nieco przesadzasz. Warto też pamiętać o tym, że przecież większość tematów growych tyczy się tytułów nie najnowszych, ogranych, znanych i tak dalej. Więc [ nie wiem czy dokładnie o to ci chodziło ] dyskusje na temat broni / fabuły / kontynuacji etc etc są w dużej części już przerobione. :] Mam kilka ulubionych gier, ich tematy mocno podupadły właśnie z tego powodu, że już nikt w nie nie gra albo po prostu nie ma o czym pisać. Gdyby tylko ktoś nasmarował jednego czy dwa posty, ktoś by odpowiedział i może miałoby to sens. A tak? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może forum znów byłoby ciekawsze (tak wiem, to pojęcie jak już uzgodniliście jest względne), gdyby zresatowano stopie...albo nawet je w ogóle zlikwidowano. Kiedyś było tak, a przynajmniej takie wrażnie odniosłem, że użytkownicy prześcigali się w liczbie postów, licząc na szybszy awans, czemu miało to służyć ? Nie wiem, ale pewne jest to, że status niczego nie zmiana w poziomie merytorycznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kiedyś było tak, a przynajmniej

Dnia 11.05.2013 o 16:58, Sarturias napisał:

takie wrażnie odniosłem, że użytkownicy prześcigali się w liczbie postów, licząc na szybszy
awans, czemu miało to służyć ?

Sławie forumowej. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 17:06, Tyler_D napisał:

Sławie forumowej. ;-D



Biorąc pod lupę inne fora, o sławie decyduje raczej to, co prezentuje sobą user, a nie tytuł. BTW: napisałem pracę lic. o forach, 1/4 rozdziału praktycznego była właśnie o forum gram.pl, wcale nie tak łatwo zebrać do kupy wszystkie myśli o miejscu, które pozornie często się odwiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 22:21, Mange napisał:

> Mam pytanie, jak sprawdzić ile dni jest się już na forum ?
http://gramstaty.rob006.net/users/user/830004


Ha, właśnie też tego szukałem, bo mi przycisk zniknął gdzieś :)
Wychodzi na to, że jestem największym leniem na forum ^^

>18.10.2005: Obywatel → Bumelant
>... 08.10.2008: Delegat → Przewodniczący

Prawie pięć lat bez zmiany statusu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się