poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

To wiem... ale nie mogę nic zmienić i niezmiennie widnieje Sekretarz. Niczym go się nie da zmienić ;)

@Kakarotto - o to może być dobre, ale jak nawet do tego miałoby dojść to pomyślę jeszcze, bo pomysł kiedyś miałem ;)

Dobra, już wiem... na GSie mam, a na forum nie. Dopiero zauważyłem. Tak więc wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2013 o 19:25, ManweKallahan napisał:

Skąd Ty to wiesz, skoro jeszcze nigdzie nie napisał nic pod WT? Włamałeś mu się na maila?
:P
Bo na sajcie tytuł jest przykryty nagłówkiem, musiałem przerywać ładowanie strony żeby
sprawdzić :D

Dla Muradina gratulacje, chociaż kiedyś pisałeś, że nie masz na niego pomysłu (ale pewnie
już masz :D).


Wyświetliło mi się w zakładce "moi znajomi" na Gramsajcie (napis status +1), a dodatkowo- jak wejdziesz w konkretny wpis, to wtedy nagłówek już widać, i tam jest "Stachanowiec" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauważyłem, ale tak jak mówię - tutaj zmienić jeszcze nic nie mogę. Ale to akurat normalne z tym opóźnieniem między GSami, główną i forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 19:53, Muradin_07 napisał:

No właśnie zauważyłem, ale tak jak mówię - tutaj zmienić jeszcze nic nie mogę. Ale to
akurat normalne z tym opóźnieniem między GSami, główną i forum ;)


Prędzej czy później zacznie działać, ważne, że status już wbity, a możliwość jego ustawienia to tylko kwestia czasu i/lub uporania się z chwilowymi problemami technicznymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 19:53, Muradin_07 napisał:

No właśnie zauważyłem, ale tak jak mówię - tutaj zmienić jeszcze nic nie mogę. Ale to
akurat normalne z tym opóźnieniem między GSami, główną i forum ;)


A nie masz możliwości ustawienia w opcjach forum tam gdzie ustawiasz skin itd? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam. Nadal mam Sekretarza i nie mogę tego zrobić :/

Co do nabijania - szczerze to właśnie ta reakcja jest chyba odzwierciedla to, że zapomniałem o istnieniu WT, a Sekretarz całkiem spoko był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 19:52, Thrandir napisał:

Wyświetliło mi się w zakładce "moi znajomi" na Gramsajcie (napis status +1), a dodatkowo-
jak wejdziesz w konkretny wpis, to wtedy nagłówek już widać, i tam jest "Stachanowiec"
:P

Racja, zapomniałem :)

@Muradin
Widzę, że już udało się zmienić :)

Dnia 27.11.2013 o 19:52, Thrandir napisał:

to właśnie ta reakcja jest chyba odzwierciedla to, że zapomniałem o istnieniu WT

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/173/576/Wat8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, udało się. Co do tego to po prostu kurczę no... przyzwyczaiłem się do tego Sekretarza, bardzo mi się podobał i teraz jest Władca Linków. Tak więc już wiadomo, że coś z nimi będzie nie tak ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 20:35, Muradin_07 napisał:

Jest chyba odzwierciedla to

Do tego się przyczepiłem :P Lekko mnie to skonfundowało ;)
Jak Ci się tak sekretarz podobał, to zapracuj na degrada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zły Muradin, degrada tego samego dnia dostał. Ale chyba śmieszniejszym byłoby dostać degrada, nie wiedząc o WT i go stracić wraz z Sekretarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 20:58, Muradin_07 napisał:

Zły Muradin, degrada tego samego dnia dostał. Ale chyba śmieszniejszym byłoby dostać
degrada, nie wiedząc o WT i go stracić wraz z Sekretarzem :D


Był taki przypadek, Kerkas ze dwa miesiące temu.
Pisałem mu na PM, że ma WT, ale nie odebrał, a potem dostał degrada bodaj w wątku o polityce (-2) i zleciał do Przewodniczącego.
(tak, to oznacza, że jak dostaniesz -1 mając WT ale o tym nie wiedząc- nosząc Sekretarza- to jest to degrad do Sekretarza, czyli nie widzisz różnicy :P)

A tytuł fajny, mam przed oczami takiego Muradina kierującego marionetkami Linka z The Legend of Zelda :D

@down: akurat do zmian statusów oko mam od zawsze, już kilka nieświadomych osób informowałem o tym, że mają WT, ale z tym nerdem to może coś jest na rzeczy :)
Spokojnie, kiedy nadejdzie taki dzień, znajdę Cię i Ci o tym napiszę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 19:03, Thrandir napisał:

Hohoho, kto to się w końcu dochłapał Własnego Tytułu!

Pogratulował :D
Czekam na Marudę zamiast statusu :P

o ty nerdzie, wyłapać zmianę czyjegoś statusu po kilku godzinach :) ja zauważyłem, że zdobyłem sekretarza, po 18 dniach xDD
pewnie jak mi jakimś cudem wpadnie WT, to nigdy się nie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z tego co się dowiedziałem miałem WT przez jakieś... 5 godzin od momentu postu Thrandira :D

A co do Linków... też sobie to wyobraziłem jak to napisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 23:01, Muradin_07 napisał:

A co do Linków... też sobie to wyobraziłem jak to napisałem ;)


Ot, wątek o statusach, a mnie inwencja napadła dziś po tym, jak mi się Twój nick z dziełami Tolkiena skojarzył.

http://i44.tinypic.com/9gyezn.jpg

Tylko patrzaj na IDEŁĘ, a nie absolutnie-nie-Zosiełowe umiejętności obróbki (mój nowy rekord, sklejone w 3min 35s) :D

Tak na wesołe Swięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, że pytanie trochę dziwne, ale tak na oko to jak myślicie, ile trzeba napisać postów (oczywiście nie spamów) i ile mieć wejść na gram.pl, by osiągnąć delegata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ile trzeba napisać

Dnia 28.03.2014 o 15:57, Prince_Miki napisał:

postów (oczywiście nie spamów)

Trochę więcej niż na Brygadzistę. ;-)
>i ile mieć wejść na gram.pl, by osiągnąć delegata?
Dokładnie 2835. ^^

Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2014 o 16:01, Tyler_D napisał:

>ile trzeba napisać
> postów (oczywiście nie spamów)
Trochę więcej niż na Brygadzistę. ;-)
>i ile mieć wejść na gram.pl, by osiągnąć delegata?
Dokładnie 2835. ^^

Lol.


Z określeniem, co jest spamem, a co nie czasami jest problem- często piszę posta w temacia, a potem zauważam kogoś, komu nikt jeszcze nie odpowiedział- by nie wyglądała na spam mam czekać, aż ktoś napisze coś pod moim postem? Nie czekam, wolę pomóc, choć gdybym mógł to połączyłbym oba posty, ryzykując jednak, że nikt go nie przeczyta, uważając tylko za odp. na inny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>często piszę posta w temacia,

Dnia 28.03.2014 o 16:18, Boguslav4 napisał:

a potem zauważam kogoś, komu nikt jeszcze nie odpowiedział- by nie wyglądała na spam
mam czekać, aż ktoś napisze coś pod moim postem?

To zależy jak stare posty odkopujesz. Odpowiadanie na coś co ma powiedzmy pół roku i więcej jest dosyć ryzykowne. ;-)
>Nie czekam, wolę pomóc, choć gdybym

Dnia 28.03.2014 o 16:18, Boguslav4 napisał:

mógł to połączyłbym oba posty, ryzykując jednak, że nikt go nie przeczyta, uważając tylko
za odp. na inny post.

Myślę że jak nie będziesz walił po 5 czy tam 10 postów pod rząd to raczej nikt normalny się o to nie przywali.

edit: Prince - to jest jak dobrze kojarzę twoje miejsce w 'rankingu'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się