poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 01:04, Sarafan_Knight napisał:

Ja mam jeszcze słówko do osób, które miały dużą ilość postów na starym forum i zostali moderatorami. Jakbym został moderatorem,
to też by mi było łatwo mówić o tym, że nie żal mi statusu, że podoba mi się nowe forum itp.


też?
a ktoś z nas coś takiego powiedział?
daj linka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 23:48, Piotrek K. napisał:

Na jakiej zasadzie dzialaja to wiedza pewnie tylko mordki/pracownicy CDP/tworcy Forum* (* - niepotrzebne skreslic) ;).Na
razie sa dwa

0 - Obywatel
1 - Robotnik

Co jest powyzej albo ponizej nie wie nikt.


Robotnik - to się panowie namyślili :].
Nie dość, że w każdej grze (czy większośc) obywatel stoi wyżej na robotnikiem, to i historia polityki rozróżniała obywateli i niewolników/poddanych wykonujących pracę fizyczną.

Nie chcę tu w żaden sposób umniejszać zasług pracy robotnikówj czy ośmieszać ich, ale jeśli ranga ma być wyróżnieniem, a wyróżnienie swego rodzaju nagrodą - to taka sobie to nagroda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:04, Sarafan_Knight napisał:

Ja mam jeszcze słówko do osób, które miały dużą ilość postów na starym forum i zostali moderatorami. Jakbym został moderatorem,
to też by mi było łatwo mówić o tym, że nie żal mi statusu, że podoba mi się nowe forum itp.


powidz mi, ile ty masz lat? 10? 12? Wchodzisz na forum dla statusu? On jest dla ciebie najwazniejszy? Na poprzednim forum byly setki ludzi ktorzy mieli maksymalny, wypracowany status. I co, widzisz ich tutaj placzacych?

tia, cd projekt cie skrzywdzil, nie ma co. proponuje w ramach zemsty zaprzestac wypowidania sie na forum. oszczedzisz innym czytania swoich himerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:10, Sarafan_Knight napisał:

No chyba nie napiszesz, że szkoda Ci Twojego
starego statusu?

miał być link a nie domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:04, Sarafan_Knight napisał:

Ja mam jeszcze słówko do osób, które miały dużą ilość postów na starym forum i zostali moderatorami. Jakbym został moderatorem,
to też by mi było łatwo mówić o tym, że nie żal mi statusu, że podoba mi się nowe forum itp.


Ja miałem dużo postów, nie zostałem modem (biorąc pod uwage, charakter tego forum to nic fajnego, można współczuć tylko). Statusu mi nie żal, rzecz nabyta. A forum mi się średnio podoba:P

Żal mi będzie jak nie będzie dostępu do starego forum (miałem nagrać sobie pare tematów, ale nie miałem czasu:()

Czytając regulamin dochodze do wniosku, iż został napisany pod modów a nie dla userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:12, D2T napisał:

powidz
mi, ile ty masz lat? 10? 12? Wchodzisz na forum dla statusu? On jest dla ciebie najwazniejszy?


Wchodzę na forum przede wszystkim, żeby pomagać innym, ale czasami jestem bardzo skutecznie zniechęcany do tej pomocy... Co do mojego wieku, to mam więcej lat niż myślisz. Sporo więcej...

Dnia 09.10.2005 o 01:12, D2T napisał:

na poprzednim forum byly
setki ludzi ktorzy mieli maksymalny, wypracowany status. I co, widzisz ich tutaj placzacych?


Nie obchodzi mnie to co robią inni po stracie swojego statusu.

Dnia 09.10.2005 o 01:12, D2T napisał:

tia, cd projekt cie skrzywdzil,
nie ma co. proponuje w ramach zemsty zaprzestac wypowidania sie na forum. oszczedzisz innym czytania swoich himerow.


Jak już pisałem wcześniej mam taki zamiar, zwłaszcza, że nietylko ta "modernizacja" forum jest pomysłem nietrafionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:18, Sarafan_Knight napisał:

Dobra, linku nie mam...

tak właśnie myslałam.

rozumiem - jesteś niezadowolony (dałeś temu wyraz w różnych wątkach).
nie upoważnia Cię to jednak do wciskania mi (czy komukolwiek innemu) słow, których nie wypowiedziałam.
trzymaj się rzetelnych argumentów.

tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:42, Zgodny napisał:

Nie przeszkadzaj sobie buras, to jest odpowiedź na post Sarafan_Knight''''a http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=152

>A
tak na marginesie, to jestem ciekaw dlaczego nie ma możliwości odpowiedzenia na post burasa...

Jest możliwość :)


Nie przeszkadzam. Naprawde. Moje zdanie jest jak najbardziej aktualnie podtrzymywane. Widać wyraznie ze niektorym ambicja i zal zyc nie pozwalaja. Sek w tym ze zale i warczenie na siebie nic tu juz nie pomoze. Klamka po prostu zapadla i tyle. Przeciez CDP nie moze teraz nagle przywrocic poprzednich rang... w tym momencie uszczesliwili by grupe stosunowo nieliczna (wielu starym Ksieciom i Lordom degradacja nie przeszkadza, co nie znaczze im nie zal ... po prostu pracuja na nowe stopnie spokojnie) i jednoczesnie wkurzyli okrotnie wiekszosc pozostalych, glownie nowych forumowiczow.

Czy to forum jest niedopracowane ? TAK. Ale Kraków też nie od razu stolicą zostal. Nie dziwie się. CDP mialo kupe roboty z uruchomieniem nowego portalu, przeniesieniem kont uzytkownikow, przydzialem kasy i innymi robotami, o ktorych pojecia narzekajac jak tu brzydko nie mamy. Poczekamy to zobaczymy jak forum dorasta. Jak ktoś nie chce to nie musi. Wolnosc przeciez wyboru mamy ...
Co do braku mozliwosci odpowiedzi na posta to spotkalem sie juz kilka razy z tym. Nie pomagalo odswiezenie strony, wiec to moze babol w cookie lokalnie na kompie, lub w skrypcie asp .. ale nie do mnie nalezy domyslanie sie o co chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:24, TYHE napisał:

rozumiem - jesteś niezadowolony (dałeś temu wyraz w różnych
wątkach).
nie upoważnia Cię to jednak do wciskania mi (czy komukolwiek innemu) słow, których nie wypowiedziałam.
trzymaj
się rzetelnych argumentów.

tyle.


OK sorry. Nie chcę żadnej wojny, ale jestem wqrwiony jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 22:32, Cheed napisał:

Temist - "3. Postanowienia końcowe
Decyzje moderatorów lub pracowników CD Projekt dotyczące użytkownika bądź jego wypowiedzi,
są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.
Jeżeli uważasz, że zostałeś skrzywdzony bądź potraktowany przez moderatora lub pracownika CD Projekt niezgodnie z panującymi zasadami, masz > prawo do wyjaśnień. Jednak forum to nie miejsce do załatwiania prywatnych spraw czy pogaduszek, aby uzyskać rzeczowe wyjaśnienie napisz bezpośrednio na adres: forum@gram.pl."


Rzeczywiście ten przepis pieknie brzmi, szczególnie "masz prawo do wyjaśnień" tylko ze ja ich nie dostalem, mimo ze sie o nie upominalem kilkakrotnie! Poprostu zostalem zbanowany i olany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 12:25, Vel Grozny napisał:

Później dojdą członkowie partii, towarzysze, sekretarze, SBeki :D A niżej to będzie imperialistyczny sabotażysta? :D

A później wszystkich nas wezmą na lustrację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 08:37, Jakub Wędrowycz napisał:

> /.../
A później wszystkich nas wezmą na lustrację ;)

Sugerujesz, że nastąpi zmiana nazewnictwa z "moderator" na "lustrator"? Możliwe, ale pod warunkiem, że moderatorów już zlustrowano i wystawiono świadectwa niewinności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 09:34, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> A później wszystkich nas wezmą na lustrację ;)
Sugerujesz, że nastąpi zmiana nazewnictwa z "moderator"
na "lustrator"? Możliwe, ale pod warunkiem, że moderatorów już zlustrowano i wystawiono świadectwa niewinności...


Nie wywołuj wilka z lasu bo to było by przegięcie. Nawet nie podsuwaj im takich pomysłów. Rozumiem że to ironia i w ogóle ale po tym jak z hrabiego zjechałem na robotnika wolę dmuchać na zimne. Nie znam jeszcze pozostałych stopni ale już się boję co bedzie dalej. A poniżej? Zbieg, recydywista, wróg ludu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:55, Sarafan_Knight napisał:

Osób z niskimi statusami na starym forum czasami spotykały nieprzyjemne
rzeczy, dlatego mi żal mojego statusu. Nie wspomnę nawet o tym, że nie wiadomo na jakich zasadach są przyznawane tutaj.


zupelnie sie nei zgodze z Toba pameitam ze jak mailem niski status i cos mi padlo na glowe (krotko bylem wtedy na forum) zalozylem raz powtarzajacy sie topic i nei dostalem splamionego tylko upomnienie i to grzeczne no ale Ziarenko byla (jest) wyjątkowa.

drugi rpzyklad majac rycerza o 4 nad ranem zalozylem topik ci robia ludzie o o 3,4,5 rano:) jak widzac topic byl inteligetny :DDD
i tylko zostal wykasowany ani degrada ani nic. domyslam sie ze Falen Zen go skasowal:) ale to domysly tylko.

No mailem moze fart do moderatoreo normalnych, którzy nie chceili sie pozbywac ludzi forumowiczow.
Przykladow jak mialem ksiecia Ci nie podam bo nie robilem juz takich glupot tylko inne:)

Meritum:) to tylko opis, status cokolwiek gdy piszesz posty przeciez nie zwracasz uwage na status tylko na to co chesz powiedziec, co chcesz by uslyszeli inni. Czy widziales kogos kto by zostal zdegradowany an tym forum?? przyznaj sie :) no aj nei widzialem to zaczy ze rpzykre rzeczy sie neiz darzaja a wszyscy maja niskie statusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 09:44, Budo napisał:

> /.../
ale po tym jak z hrabiego zjechałem na robotnika wolę dmuchać na zimne. /.../

Widać arystokracja się nieco zdegenerowała i "lud" zrobił rewolucję. Im kto wyżej zaszedł, tym miał upadek boleśniejszy. Teraz wyłania się nowa arystokracja ludu pracującego miast i wsi. Towarzyszu były hrabio, macie szansę dołączyć do nowej arystokracji. Pracujcie wydajnie, najlepiej pod hasłem "Ja nie wypuszczę braku" to zdejmą Wam z karku kontrolę techniczną. Praca, praca i tylko praca to klucz do sukcesu w nowej rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracujcie

Dnia 09.10.2005 o 09:54, KrzysztofMarek napisał:

wydajnie, najlepiej pod hasłem "Ja nie wypuszczę braku" to zdejmą Wam z karku kontrolę techniczną. Praca, praca i tylko
praca to klucz do sukcesu w nowej rzeczywistości.


zabrzmialo tak komunistycznie:) ehhh ale ciezka praca przelewac mysli na server. :)
No niektore watki sluza tylko pomocy innym to tam sei Ciezko pracuje :DDD ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2005 o 09:54, KrzysztofMarek napisał:

Widać arystokracja się
nieco zdegenerowała i "lud" zrobił rewolucję. Im kto wyżej zaszedł, tym miał upadek boleśniejszy. Teraz wyłania się nowa
arystokracja ludu pracującego miast i wsi. Towarzyszu były hrabio, macie szansę dołączyć do nowej arystokracji. Pracujcie
wydajnie, najlepiej pod hasłem "Ja nie wypuszczę braku" to zdejmą Wam z karku kontrolę techniczną. Praca, praca i tylko
praca to klucz do sukcesu w nowej rzeczywistości.


Śmieszne/smutne/żałosne/ (niepotrzebne skreślić) ale prawdziwe chociaż ironiczne znowu ;) Tia, nie-boska komedia

A tak a''propos dyskusji o tytułach na starym forum to naprawdę była fajna sprawa i rozumiem Sarafan_Knighta. Też bym się wkurzył trochę jakbym miał własny tytuł. Miałem hrabiego na którego długo pracowałem i nie zgodzę się że wystarczyło odpowiednio długo spamować żeby siedorobić. Wg mnie status był wykładnią poziomu na starym forum, np. czy własnotytułowcy zakładali jakieś beznadziejne tematy do wykasowania? Nie robili to paziowie i giermkowie. Wysoki tytuł zobowiązywał- do pisania z sensem i przestrzegania regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się