poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2014 o 21:27, Isildur napisał:

Nie dałem mu WT, on go po prostu miał :P


Dlatego nie napisałem "dałeś", a "zmieniłeś status ręcznie" :)

Zmianą statusu jest również np. usunięcie nieodpowiedniego zwrotu z WT, albo na przykład jakieś magiczne szachrajstwo polegające na zapisaniu tytułu jako Stachanowiec :D

Zapewne starczy kliknąć w pole tytułu i zatwierdzić zmianę nawet nic tam nie grzebiąc, ale zrobić to może jedynie sam zainteresowany albo moderator/admin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla Twojej wiadomości: żeby zmienić WT, trzeba wejść w Ustawienia (przycisk na samym dole forum w prawym rogu), a następnie wpisać w pole co się chce. Jeszcze nie miałem WT, ale to, jak się to zmienia już dawno się domyśliłem, ponieważ tam jest napisane, jaką ma się obecnie rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pamiętam, że jak awansowałem na WT, to miałem na GSie Stachanowca, maila dostałem, a rangę miałem dalej Sekretarz, którą musiałem sobie ręcznie zmienić.
Zatem uspokójmy się wszyscy, możemy wracać do domów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 00:46, Outlander-pro napisał:

Nie no, pamiętam, że jak awansowałem na WT, to miałem na GSie Stachanowca, maila dostałem,
a rangę miałem dalej Sekretarz, którą musiałem sobie ręcznie zmienić.
Zatem uspokójmy się wszyscy, możemy wracać do domów.


Tak też to zauważyłem, mogłem mu nie odświeżać tej rangi, ale nie pomyślałem bo nie wiedziałem i wziąłem to za błąd... Ale w sumie nic złego się nie stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do dyskusji o awansowaniu pozasystemowym.

Ostatnio dostałem plus jeden do statusu. Od Modka. Nie tylko ja jeden, ale bynajmniej nie za zasługi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2014 o 23:08, Narrenturm napisał:

No proszę ... Farciarz ;-)


Biorąc pod uwagę okoliczności, bardzo rozśmieszył mnie twój komentarz. :D

Tak, czy tak, +1 było. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 20:31, Kakarotto napisał:

> No proszę ... Farciarz ;-)

Biorąc pod uwagę okoliczności, bardzo rozśmieszył mnie twój komentarz. :D

Tak, czy tak, +1 było. :P


To mówisz, żę nie ważne czy wcześniej było -1 czy nie, ważne, że było +1? :P Ot cały Lożowicz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2014 o 21:03, Piterus_Von_Drackus napisał:

To mówisz, żę nie ważne czy wcześniej było -1 czy nie, ważne, że było +1? :P Ot cały
Lożowicz ;)


Oczywiście, +1 to +1, nierzadko się zdarza coś takiego dostać. Trzeba się radować i takie tam. :D
Drobny szczegół, że był degrad. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jakiś Moderator wspomniał, że nie wolno umieszczać w WT gramowej rangi i teraz moje pytanie brzmi: dlaczego tak jest i czy wpisanie czegoś takiego grozi degradem? Rozumiałbym zakaz wpisywania jakiś obraźliwych / nazistowskich tekstów, bądź podszywanie się pod Moderatora lub Konsula, ale akurat tego nie jestem w stanie zrozumieć, bo Własny Tytuł jest po to, by użytkownik mógł wpisać sobie w pole statusu to, co tylko dusza zapragnie. Aha, i co z tego, że ktoś może pomyśleć, że ta osoba faktycznie ma status, który sobie wpisała? Przecież to jest jego wola i sam nie widzę żadnych przeciwwskazań przeciwko "nadaniu" sobie rangi, która faktycznie występuje w gram.pl. A jaka jest Wasza opinia na ten temat, bo dla mnie to nic innego, jak bezcelowe ograniczanie tych, którzy na WT zapracowali. Aha, byłbym zapomniał - być może ktoś może mieć jakieś miłe wspomnienia z danym statusem i chciałby do niego powrócić, a kiedyś spotkałem się z takim tekstem jednego z Moderatorów: "Jeśli ktoś będzie chciał, by mu obniżyć rangę, to radzę tego nie robić, gdyż do ulubionego statusu będzie miał długą drogę, ponieważ degrad wtedy będzie o wiele surowszy" czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 13:36, Prince_Miki napisał:

Kiedyś jakiś Moderator wspomniał, że nie wolno umieszczać w WT gramowej rangi i teraz
moje pytanie brzmi: dlaczego tak jest i czy wpisanie czegoś takiego grozi degradem?/.../


Bo wprowadzasz użytkowników i Moderatorów w błąd, po to jest własny tytuł by nadać własną rangę, nie już istniejącą. Czy to grozi degradem? To zależy od wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 13:43, Isildur napisał:

Bo wprowadzasz użytkowników i Moderatorów w błąd, po to jest własny tytuł by nadać własną
rangę
, nie już istniejącą. Czy to grozi degradem? To zależy od wielu rzeczy.

Ale tak naprawdę nie ma w tym nic złego. Poza tym nie do końca jest to wprowadzanie innych w błąd, skoro każdy może sobie zajrzeć do gramowych statystyk autorstwa roba006 i wtedy widać jak czarno na białym czy ta osoba faktycznie jest np. Delegatem, czy to Własnotytułowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 13:50, Prince_Miki napisał:

Ale tak naprawdę nie ma w tym nic złego. Poza tym nie do końca jest to wprowadzanie innych
w błąd, skoro każdy może sobie zajrzeć do gramowych statystyk autorstwa roba006 i wtedy
widać jak czarno na białym czy ta osoba faktycznie jest np. Delegatem, czy to Własnotytułowiec.


Może dla Ciebie nie jest nic złego, ale dla nas już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i jeszcze jedno pytanko. ;) Czy jak Moderator cofa degrada, to wtedy ukaranemu userowi przywraca się też liczba uzbieranych punktów do następnego awansu, czy status jest nabity "od nowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 13:57, Prince_Miki napisał:

Aha, i jeszcze jedno pytanko. ;) Czy jak Moderator cofa degrada, to wtedy ukaranemu userowi
przywraca się też liczba uzbieranych punktów do następnego awansu, czy status jest nabity
"od nowa"?


Status nabijany jest od nowa, nie przywracają mu się punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o statusach więc ... wymień mi proszę choćby jeden powód dlaczego wpisanie sobie np: Delegata [ czy tam delegata bo chyba nie da się wpisać rang z dużej litery ] jest w jakiś sposób ''złe''. Jeszcze rozumiałbym wpisywanie tam linków coś takiego ale ranga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się