poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2014 o 12:35, Prince_Miki napisał:

Ale ja miałem na myśli minimalny czas do awansu, a nie średnią. ;)

Spoko, ale wylicz średni, bo to nawet ciekawe. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 13:32, Prince_Miki napisał:

No to się nie zrozumieliśmy. ;) Ale Chaotizz to naprawdę jest Prince_Janek, czy to tylko
spekulacje?

Tak, to naprawdę on. Swego czasu założył on drugie konto właśnie pod ksywką Chaotizz. Choć chyba czasami zdarzy mu się jeszcze wejść na Prince_Janka.

@Wszystkozajete

Dnia 03.11.2014 o 13:32, Prince_Miki napisał:

Myślę, że twój awans już powoli widać na horyzoncie, zależy tylko jak szybko idziesz ;)

Może i tak. Choć nie wiem ile mi jeszcze tych punkcików brakuje. Z moim szczęściem do awansów to prędzej Miki będzie miał WT niż ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 13:47, Braveheart napisał:

Może i tak. Choć nie wiem ile mi jeszcze tych punkcików brakuje. Z moim szczęściem do
awansów to prędzej Miki będzie miał WT niż ja xD

Pisz każdego dnia po jednym poście na godzinę cztery razy i awansik pewny. :P

A tak z innej beczki, to jakim PRINCE_JANEK jest spamerem. Ma ok. 2500 wejść na gram.pl, postów aż 4500, a mnie skrytykował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 13:59, Prince_Miki napisał:

Pisz każdego dnia po jednym poście na godzinę cztery razy i awansik pewny. :P

HA!. Może się skuszę.. ;-), ale czasem tak się nie da.

Dnia 03.11.2014 o 13:59, Prince_Miki napisał:

A tak z innej beczki, to jakim PRINCE_JANEK jest spamerem. Ma ok. 2500 wejść na gram.pl,
postów aż 4500, a mnie skrytykował. :D

Mnie to się wydaje, że tak już leży w jego naturze. Obstawiam [choć mogę się mylić], ze nowe konto specjalnie wtedy założył by mieć czystą kartotekę bo na Janku trochę "brudów" miał. Choć kto wie może się zaloguje na Janka i uraczy cię postem ze starego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 12:42, Phobos_s napisał:

Tylko jak często Dxdiaga wklejałeś? Mnie zdarzyło się raz na te kilka lat jak tu siedzę :)


Ja ani razu, ale dawniej widzialem takich co przy kazdym technicznym problemie wklejakli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 12:38, Phobos_s napisał:

> A właśnie nie. Przypięty post się kłania. ;) Budo napisał:

Ten sam Budo napisał: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=12322 :)


Zwróć uwagę na datę posta - to było na początku istnienia forum i to praktycznie same przypuszczenia. Później Budo został modem i miał chyba trochę więcej danych. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 14:29, rob006 napisał:

Zwróć uwagę na datę posta - to było na początku istnienia forum i to praktycznie same
przypuszczenia. Później Budo został modem i miał chyba trochę więcej danych. ;]


Wiem, że to sam początek forum był, ale dalsze jego posty też nie brzmiały "wiem na pewno" :)
Poza tym, tak jak napisałem wcześniej, wydaje mi się, że któryś z Modków o tym wspomniał.
Ale nie upieram się, mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Sekretarzem od 3 lat bodajże, ale nie narzekam. :P Niby jestem ciekawy, jak to wygląda od środka, ale - na dobrą sprawę - who cares? Piszę rzadko na forum, raczej raz na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 14:44, Phobos_s napisał:

Wiem, że to sam początek forum był, ale dalsze jego posty też nie brzmiały "wiem na pewno" :)


I to jest powód, żeby pisać, że długość postów MA znaczenie? Bo pisałeś o tym jakby to był fakt, a nie przypuszczenie poparte jakimiś bliżej nieokreślonymi postami bliżej nieokreślonych osób. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 15:14, rob006 napisał:

I to jest powód, żeby pisać, że długość postów MA znaczenie? Bo pisałeś o tym jakby to
był fakt, a nie przypuszczenie poparte jakimiś bliżej nieokreślonymi postami bliżej nieokreślonych
osób. ;)


Oj czepiasz się :)
Już w pierwszej odpowiedzi na Twoje "źródło?" napisałem, że nie mam 100% pewności. Przeoczyłeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 15:59, Tyler_D napisał:

Prince Miki to zdecydowanie nie jest styl Prince Janka. Outie, proszę cię, teraz to pojechałeś.
;D


No co Kłejku, tak mi się przynajmniej kojarzy, czemu takie porównanie nie pasuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2014 o 07:25, Wipu napisał:

Ale kiedy ty właśnie odpowiadasz Prince_Jankowi :)


Ha, wtopa, nie byłem na bieżąco z jego wszystkimi multikontami :P To co, czyżby samokrytyka? Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 13:32, Prince_Miki napisał:

No to się nie zrozumieliśmy. ;) Ale Chaotizz to naprawdę jest Prince_Janek, czy to tylko
spekulacje?


Ty w ogóle wiesz kto to PRINCE_JANEK? Człowieku, on tu wypisywał rzeczowe posty wieki temu. Nie miałes wtedy pojęcia o tym forum. I co to w ogóle za spekulacje, że Chaotizz to Prince Janek? Przecież to wierutne kłamstwo. Kto w ogóle rozpowszechnia takie informacje?!

A co do fragmentu o postach... Czemu mieszasz w to mnie? Nie ja Cię skrytykowałem a Chaotizz. O co Ci chodzi? IMO należy Ci się permban za podszywanie się pod jedynego i niezastąpionego księcia na tym forum #wybujałeEGO.

edit: a awansu dalej nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, lepiej powiedzieć prawdę, niż jeszcze bardziej się pogrążać. Dobrze wiem, że Ty to Chaotizz i nie wyssałem tego z palca. ;) Otóż w temacie "Konkurs na Najładnisze Wizytówki i Gramsajty" obejrzałem screeny Twojego Gramsajta i Chaotizz''a i okazało się, że w dziale "O mnie" była u Ciebie podana taka sama data urodzenia, jak u Chaotizz''a. Mało tego macie bardzo podobny styl pisania, więc widzisz - mam niepodważalne dowody. A Ty jakie masz argumenty, że to "wierutne kłamstwo"?

BTW: A awansik niedługo powinieneś dostać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle jednak, że trochę za bardzo na poważnie bierzesz to co on teraz pisze. Poza tym na kilometr od tego śmierdzi sarkazmem i ironią.

Wracając do tematu tych dziwacznych wyliczanek i statystyk to u mnie juz 4 lata bez zmian w statusie, ale raczej jest to związane z bardzo nieregularnym pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to naprawdę potwierdziłem. ;) Zresztą sam zobacz wypowiedzi Prince Janka i Chaotizza w konkursie na najładniejszy lay i tam będą screeny. Zobacz, jak wiele jest podobieństw pomiędzy nimi w dziale "O mnie" i "Ulubione" na screenach ich / jego GS''ów. To samo mówi za siebie.; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie zupełnie. Ja dobrze wiem, że on to on. Po prostu napisałem, że to co napisal ze swojego głównego jeśli można tak to nazwać konto o tym, że to nie on i wgl to napisane jest ironicznie.
''''IMO należy Ci się permban za podszywanie się pod jedynego i niezastąpionego księcia na tym forum #wybujałeEGO. '''' - tego raczej nie da sie wziąć na poważnie.
W każdym razie najlepiej zakończyć ten temat, bo to nie o nim jest on poświecony. Także tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się