poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2014 o 15:59, Tyler_D napisał:

Prince Miki to zdecydowanie nie jest styl Prince Janka. Outie, proszę cię, teraz to pojechałeś.
;D


Odnosząc się do porównań to on mi przypomina innego Janka. Wiadomo którego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoho chyba mamy na forum Sherlocka Holmesa. :D

@W każdym razie najlepiej zakończyć ten temat, bo to nie o nim jest on poświecony. Także tyle ode mnie.


Tak naprawdę potrafi ktoś wyjaśnić o czym jest ten temat? Chwaleniu się awansem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 10:59, PRINCE_JANEK napisał:

Łohoho chyba mamy na forum Sherlocka Holmesa. :D

A ja widzę, że mamy trolla, któremu całkowicie brak samokrytyki. :D

Dnia 04.11.2014 o 10:59, PRINCE_JANEK napisał:

Tak naprawdę potrafi ktoś wyjaśnić o czym jest ten temat? Chwaleniu się awansem czy co?

Do dyskusji na temat rang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 11:27, Prince_Miki napisał:

A ja widzę, że mamy trolla, któremu całkowicie brak samokrytyki. :D


A Ty tańczysz jak on Ci zagra i zamiast zlać, to wdajesz się w niepotrzebną dyskusję :) Mimo iż wiadomo, że koleś trolluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 11:53, luzac napisał:

Dla niego to darmowe posty do własnotytułowca...

A jakże się mylisz. :P Po prostu chciałem coś wyjaśnić Chaotizzowi, ale jednak Phobos ma rację - nie będę już karmił trolla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 12:36, Prince_Miki napisał:

/.../ nie będę już karmił trolla. :)

Sprawa jest, dość trudna - jak oddzielić spam od innych postów?
Na forum CDP (już nieistniejącym) "chwyciliśmy byka za rogi" i założyliśmy "Lożę Spamerów". Loża, mimo pewnych zawirowań, cieszyła się powodzeniem, co zresztą wynikało z Regulaminu Loży. Nader łatwo jest bowiem spamować jedno- dwuzdaniowymi postami, ale Loża Spamerów wymagała większego wkładu pracy. Dlatego mam pewna propozycję: uzgodnij z Wielce Czcigodnym Gronem Moderatorskim możliwość przeniesienia wątku z tamtego forum, na TO forum, a ja już postaram się, żeby z tamtego wątku nic nie uronić - bowiem przezornie zachowałem sobie cały wątek w pamięci mojego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mam ci odpowiedzieć, to po prostu są stylistycznie inne osoby.

SiDi, nice one choć do tego Janka też mu sporo brakuje choć nadrabia to w innych aspektach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 11:27, Prince_Miki napisał:

Do dyskusji na temat rang.


No to wybacz stary, ale 99% Twoich postów w tym topicu to zwykłe nabijanie punkciorów do awansu. Zresztą tak jest praktycznie w każdym temacie, w którym się wypowiadasz (z telefonami komórkowymi na czele). Usiłujesz za wszelką cenę w końcu dostać ten WT, a do tego, przynajmniej dla Cb, bardzo daleka droga, o czym zresztą powinieneś wiedzieć, bo przecież rozpracowałeś dzieło geniusza - upiorne i nieznane nikomu dziecko, co zwie się "System Rang". Wgl powiem Ci coś ode mnie - zamiast bezsensownie nabijać posty i tylko denerwować innych forumowiczów, może po prostu ogranicz ilość wypowiedzi i tchnij w nie jakieś konkrety? Sam piszesz o innych, że są spamerami - czy są czy nie to nie moja sprawa. Patrzę na Ciebie i widzę spamera próbującego sprawiać wrażenie kogoś, kto pisze rzeczowo. Widzę człowieka, który nieudolnie "próbuje" doradzać innym w kwestiach bądź co bądź newralgicznych (tak, znów mówię o telefonach komórkowych) tylko na podstawie tego, że trzymał dany telefon przez 5 minut w centrum handlowym.
Uprzedzając oskarżenia o offtop - post odnosi się do Mikiego za całokształt jego twórczości w ostatnich miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:24, LeeL napisał:

Ile mi jeszcze brak do własnotytułowaca ?

Niewiele. :)

Myślę, że Prince Miki wyliczy Ci to dokładnie co do dnia. Ba, nawet godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 17:24, LeeL napisał:

Ile mi jeszcze brak do własnotytułowaca ?

Jakiś rok lub dwa - pod warunkiem, że będziesz pisał dużo ale z sensem i nie dostaniesz po drodze żadnego degrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 18:16, Abi_Dalzim napisał:

> Ile mi jeszcze brak do własnotytułowaca ?
Jakiś rok lub dwa - pod warunkiem, że będziesz pisał dużo ale z sensem
i nie dostaniesz po drodze żadnego degrada :)

Mnie to się wydaje, że to mniej więcej ze 3 lata trzeba... ale jak wiadomo różnie z tymi awansami bywa. Jedni czekają na daną rangę dłużej inni krócej, w zależności od pisania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 18:27, Braveheart napisał:

Mnie to się wydaje, że to mniej więcej ze 3 lata trzeba...

U mnie zajęło to 1,5 roku. Ale byli też zawodnicy szybsi (najszybsz był A-cis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 16:30, Prince_Miki napisał:

Tylko pytanie brzmi: po co? Przecież tutaj jest ten sam wątek i (chyba) na tych samych
zasadach
Kiedyś to wyglądało tak i nie widzę różnicy:
http://web.archive.org/web/20041011021928/http://www.cdprojekt.info/forum_post.asp?sid=3735&page=last

@Tyler_D: A co masz na myśli? ;)

Co ci powiem, chodzi o nowe nowe forum CDP które jest już zamknięte, na nim powstała loża spamerów gdzie były wytyczne co do długości i meteorytyki posta, obecna loża cóż to jest naprawdę pozostałość po pierwszym forum CDP i już nie ma tam tego co kiedyś, zresztą to nie jest jest miejsce do spamu a do wielbienia TYHE :)

Chcesz pisać dlugie i bardzo ciekawe merytoryczne posty - miej nadzieję ze kiedyś jeszcze wystartuje jakaś mafia..

co do statusu to ja na Sekretarza czekałem rok bez 9 dni, a na Wt trochę dłużej, jednak im dłużej się pisze to to jakoś przestaje się zwracać uwagę na rangę, ważniejsze są nicki i awatary (o ile ludzie ich nie zmieniają za często) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 20:00, Abi_Dalzim napisał:

> Mnie to się wydaje, że to mniej więcej ze 3 lata trzeba...
U mnie zajęło to 1,5 roku. Ale byli też zawodnicy szybsi (najszybsz był A-cis).


A ja mimo że jestem tu od początku nigdy do wt nie dobiłem ;) hah 9 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 23:46, Ponury666 napisał:

>/.../ > A ja mimo że jestem tu od początku nigdy do wt nie dobiłem ;) hah 9 lat :P


Bo się nawet odrobinę nie postarałeś. Gdybyś pisał choć jeden post na tydzień... ale nie, Ty czekałeś, aż WT spadnie z nieba. No to czekaj następne 9 lat, na pewno się (nie)doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się